Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

Pana in 2014 puteti sa descoperiti enduro sau hard enduro :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

romania- tara cu cele mai multe circuite (pe hartie)

 

Poate cand s-o face unul, ceilalti vor vedea ca ies niste bani si se vor grabi sa termine. Sau poate nu.

 

Sincer acum, nici naiba nu stie cand va fi gata oricare din ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind e secret esti ocarit cind informezi oameni te bati cu pumni in piept .... conflict de interpretare...

 

Desen .. da exista facut in cea mai mare parte de mistode si aprobat de un arhitect de circuite auto-moto.

dar daca se intinpina dificultati gen apa ...etc se ridica se largeste se ... modifica nitel traseul sa iasa bine treaba.

 

Preturile vor fi civilizate nici prea , prea nici foarte , foarte :D

or sa fie si preturi promotionale.

nu stiu daca e vb de vreun secret da cand declari ca la sf anului o sa tinem ultima etapa de rosbk pe noul circuit da asta inseamana ca te bati cu pumnul in piept...sunt f sigur ca nici voi nu credeati in asta ca va fi gata pan la sf anului...dureaza mai mult sa construiesti un circuit mai ales in ro ssau cumva a venit zana cea buna si a pus la dispozitei toiate utilajele si toate costurile lea suportat ea...sa fim seriosi la un proiect de genul pot aparea intarzieri si in conditii normale...de aceea spun ca sau batut cu pumnul in piept doar ptr aceea decalratie eu zic ca lumea deja e super satula si mai bine sa lucrezi cu faptele nu cu vorbele...in rest nu am nimic jos palaria ptr implicare si totusi pana acum e cel mai plauzibil proiect...succes in continuare si sa speram ca laurii ii vor culege rosbk stuff dupa fapte... :peace:

@Zaricon daca 15 km e prostie atunci cel de misano cum sal numim imbecilitate care e fix in mijlocul statiunii de la mare asta e un ex pe care lam vazut eu sunt sigur ca mai sunt de ex si sachsenring e fix la marginea a 2 3 sate stii cum se aude la curse?...f frumos as aca 15 km eu zic e f decent...

deja ma sperii 3 circuite in teorie doamne doamne sai opreasca cineva:)))...ca asa o sa riscam suprapuneri de etape intre mgp wsbk si ro rosbk

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buggy, ai harta in articol. E cateva sute de metri de casele din Tarlungeni, localitate aflata la 15km de Brasov :)

Fundal sonor de zile mari ...

ok dap am vatut si harta da asta iti spuneam ca sunt circuite mari interntionale unde se intampla la fel...nu zic ca e tocmai normal dar curse si antrenamente nu or fi zi de zi sau nu asa de grav incat sai inebuneasca pe aia ma rog la noi mai e si o problema capacitatea de intelegere a scopului unui circuit de genu ca la noi daca va fi cazul sigur o sa se simta localnicii cu chestii de genul nenorocitii astia blabla etc...macar deam ajunge in stadiul ala de problema...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa faci cu circuit la noi in romania... Nu se strica motocicleta pe strada destul o duc in paradis .. niki nu ma mir sa merg cu 100 la ora mai mult de 5 minunte..

hai cai ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa faci cu circuit la noi in romania... Nu se strica motocicleta pe strada destul o duc in paradis .. niki nu ma mir sa merg cu 100 la ora mai mult de 5 minunte..

hai cai ok

ce ai vrut sa zici? ca eu nu am inteles. iar daca a inteles cineva sa-mi explice si mie.

vrei sa mergi cu mai multe de 100Km/h..... fa un bucuresti si ai sa vezi. prin sat, printre carute si tarani, nu ai sa poti sa o faci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ca sa nu se mai comenteze pe linga subiect, circuitul de la Mures e in in grafic 100%. cine se lauda ca ar merge daca ar fi circuit in RO, e timpul sa inceapa sa stringa bani de circuit.

 

http://ungpro.ro/Album-foto.php?pageType=folder&currDir=./1---_Parc_auto_pentru_sporturi_cu_motor_----/5_---_Septembrie_2012_---

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu se mai comenteze pe linga subiect, circuitul de la Mures e in in grafic 100%. cine se lauda ca ar merge daca ar fi circuit in RO, e timpul sa inceapa sa stringa bani de circuit.

 

http://ungpro.ro/Album-foto.php?pageType=folder&currDir=./1---_Parc_auto_pentru_sporturi_cu_motor_----/5_---_Septembrie_2012_---

 

 

cand ar trebui sa fie gata?(daca tot spui ca e in grafic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ar trebui sa fie gata?(daca tot spui ca e in grafic)

 

Daca urmaresti filmul de o ora la care am postat primul link, ai sa gasesti raspunsul privind finalizarea. Mai e vre-un an deacum incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai..circuitele mari au si ..poduri :grinbandit:

 

Daca urmaresti filmul de o ora la care am postat primul link, ai sa gasesti raspunsul privind finalizarea. Mai e vre-un an deacum incolo.

 

am net de pe stick. mor langa el la un clip de 3min. 1 an..nu-i rau. vb aia - astept de 26 de ani, pot sa mai astept inca unul. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ar fi frumos dupa ce se termina sa fie acolo si ceva scoala sau macar un instructor de pilotaj, sa invatam cat mai multe despre cum se conduce o motocicleta in anumite situatii. Nu doar sa platesti sa te dai pe circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai lasa frigider ... ca bagi niste Unt de Lemn de la Bunica si infuleci si o floricica cat de dai .... pe langa circuit. Momentan nu ma intereseaza prea tare datu pe circuit, dar ar face bine pentru "comunitatea" de motociclisti din Romanica.

Amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumos dupa ce se termina sa fie acolo si ceva scoala sau macar un instructor de pilotaj, sa invatam cat mai multe despre cum se conduce o motocicleta in anumite situatii. Nu doar sa platesti sa te dai pe circuit.

Circuit sa fie ca scoli deja sunt sau se vor organiza baietii mai avansati imediat in ceva grupuri d-astea de instruire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...