Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

da mari deficiente in comunicare are "doamna presedinte" aaaaa, aaaaa aaaaaa. parca ia interviu unui copil de clasa a doua, cand e scos in fata la ascultare. cred ca in maghiara se descurca mai bine. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asta te deranjeaza pe tine acuma , felul in care vorbeste si ca-i de etnie maghiara ? :moron:

E mai ok asa decat cu maimutoii de Bucuresti care vorbesc elevat si nu fac nimic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar sa nu uitam ca Judetul Mures face parte din Romania, nu din Ungaria. iar limba este tot romana.

 

nu as avea nimic impotriva, dar ramane de vazut cand e gata lucrarea. atunci poti spune ca sa facut ceva.

asa a fost si proiectul de la Adancata care este mort. adica nu se stie nimic de el.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

judetul Mures, asta de care se tot vorbeste... parca e in Ardeal, nu?

Ce ai misule.......te paresc la aia de la hungaro sa vezi ce iti iei ban pe pista:)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se face un sondaj pentru oportunitatea construirii unui parc auto/moto, cu acreditare FIA/FIM, cu circuit auto / moto, carturi, circuit motocros, etc.... SONDAJUL CHIAR ARE IMPORTANTA in luarea deciziei...asa ca va rog raspundeti si popularizati... Multumesc. http://www.kestionare.ro/k/k.aspx?k=3445

 

ai uitat sa ne anunti ca in urma chestionarului completat de 100 de oameni s-a luat o decizie...surpriza :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

astazi uitandu-ma la MotoGP unu din comentatori a spus ceva de genu ca saptamana viitoare se va turna asfaltul pe pista de la Adancata. e adevarat sau nu? sa fie oare lupta cu muresul care sa il termine mai repede? sa fie oare presiuni politice? Hmmmmmmm ceva ceva ma bucura dar nu-mi miroase a bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florin Ion spunea, sambata, ca are informatia de la Mistode cum ca miercuri la ora 11 incepe asfaltarea la Adancata. Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii pun 20 lei la benzina celui ce trage o fuga joi, sa vada situatia. is curios sa vad poate imi schimb concediu si imi iau inca o saptamana cand e gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, la cat e de mare buCURestiul ala, nu si la cat de multi baicari sunt acolo; chiar nu e unu sa traga o fuga, asa degeaba? sau unu care sa stea in apropiere. nu cred ca pe o raza de 30Km nu este un motoforumist. sau macar un prieten de-al unui motoforumist.

 

T-2 zile !

 

Motor Park Romania

Avem placerea sa va invitam pe 6 iunie 2012 la ora 11:00 la deschiderea santierului pentru constructia circuitului Motorpark Romania, care va fi primul circuit de viteza din tara noastra.

Circuitul va fi amplasat in vecinatatea comunei Adancata, la mai putin de 40 km de Bucuresti, pe DN Urziceni – Ploiesti.

 

 

sursa: http://www.facebook.com/motomagiagrafix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare mii ca ne vom trezi cu 2 circuite si nu vom sti cum sa ne impartim.

 

arata super misto prejmer.

 

Circuit-Prejmer1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vreti inca un circuit in Romania? :D Iete aci: http://www.promotor.ro/masini-noi/news/exclusiv-circuit-de-formula-1-la-cluj-9712372

 

Din pacate, e doar un proiect facut de un arhitect din Cluj, dar trebuie sa recunoastem ca arata foarte bine.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vreti inca un circuit in Romania? :D Iete aci: http://www.promotor.ro/masini-noi/news/exclusiv-circuit-de-formula-1-la-cluj-9712372

 

Din pacate, e doar un proiect facut de un arhitect din Cluj, dar trebuie sa recunoastem ca arata foarte bine.

arata super misto circuitul, singura modificare ar fi ca linia dreapta de pe margina sa fie dusa pana in capat, dar sa se poata face configuratia in asa fel incat sa se poata folosi si proiectul cum e acul. in rest arata super misto, si ai avea unde sa te joci de numa numa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze. Ce este pe margine: beton (nu suna bine), pietris, mlastina cu iarba verde? E pentru enduristi? In 11-12 metri cred ca ai loc de bun simt sa nu iesi pe laterale.

 

Ca si configuratie te arde palma.. la cat mai multe in *.ro sa fie :X, abia astept sa-mi fac de cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze. Ce este pe margine: beton (nu suna bine), pietris, mlastina cu iarba verde? E pentru enduristi? In 11-12 metri cred ca ai loc de bun simt sa nu iesi pe laterale.

 

Ca si configuratie te arde palma.. la cat mai multe in *.ro sa fie :X, abia astept sa-mi fac de cap.

da da la vitezele alea sar putea sa mai si ratezi se mai intampla mai tot timpul mai ales la incepatori...plus alte motive siguranta si etc...

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ratezi un viraj este un lucru mai obisnuit pt un rider profesionist decat pentru incepatori, pt k unul pro va incerca mereu sa franeze simai tarziu sa vada cat tine treaba.

 

cat despre pista de la adancata, sa fie int run ceas bun, ca mai avema putin si credeam ca o sa am eu barba si pista in romania tot nu va fi. ramane de vazut cand l-or termina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...