Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Poze proaspete de la Adancata .Se pare ca nu se misca nimic.

Ba se misca....natura,si se misca chiar frumos.

Dar o etapa de cupa prietenia se poate tine cu mare fast.vine haralambie calare pe harmasar,putinica prajeste neste seminte si florin ion aduce minjea de futbol .el stie ca haralambie il va plictisii,asa ca baga niste trucuri cu minjea ..

sa il bucure pe putinica..

Ce peisaj

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba romaneasca.

 

Cum o fi nene sa te apuci de o treaba si sa n-o termini, daca nu ai de gand sa o faci pana la capat, nu te mai apuci, nu? :huh:



Sper ca nu vreti sa va zic in cat timp a fost contruit Slovakia Ring, in Slovacia, o tara cat o treime din Romania care nu exceleaza la nimic. Doar ca slovacii sunt un pic mai seriosi decat romanii, nu ca ar conta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum pe bune...adancata e pa.

Dar circuitul de la tg mures...si ala e fabula?eu am inteles ca avem etapa in rosbk acolo,deci tre sa fie ceva.

Omul a mers cu SV-ul pana in camp sa vada cum sta treaba.sa spioneze cineva si la tg mures..sper sa nu vedem buruieni si acolo ca enduro eu nu am

 

 

Sper ca nu vreti sa va zic in cat timp a fost contruit Slovakia Ring, in Slovacia, o tara cat o treime din Romania care nu exceleaza la nimic. Doar ca slovacii sunt un pic mai seriosi decat romanii, nu ca ar conta..

Intr-un an si ceva..:o .Si ala e circuit nu gluma,tv in boxa si hotel pe circuit etc...ca sa nu vb de cei aproape 6 km lungime ai circuitului.

Noi nu suntem in stare sa facem unul de 3km

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu vacarul ce isi pastea turma pe acolo si mi-a zis ca i sau pus bete in roate omului ce vroia sa faca circuitul de catre localnici,acolo fiind cam un islaz al comunii.Dar puii mei daca asta era islazul comunii cum dracu l-a cumparat asta si a mai si inceput o lucrare.Dubios...

 

Sa ne aducem aminte ca ai nostri ca brazii fac 3 km de autostrada in 10 ani!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ps:eu in slovacia nu am vazut camp cu buruieni.acolo tot e arat.plin,plin de porumb si grau si asta zeci de km intregi..o fi mica dar se folosesc de potentialul ei.

 

Am vorbit cu vacarul ce isi pastea turma pe acolo si mi-a zis ca i sau pus bete in roate omului ce vroia sa faca circuitul de catre localnici,acolo fiind cam un islaz al comunii.Dar puii mei daca asta era islazul comunii cum dracu l-a cumparat asta si a mai si inceput o lucrare.Dubios...

 

Sa ne aducem aminte ca ai nostri ca brazii fac 3 km de autostrada in 10 ani!!

Fix acolo paste vaca..zici ca nu avem campii suficiente pentru pascut in tara asta..vrem si noi un circuit si sar taranii in sus cu furca si crucea ca vezi doamne fix acolo ii place iarba la vaca lui de bou ce ii..nu se gandesc ca le va creste turismul si vor avea multe beneficii de pe urma circuitului. Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Tg. Mures e cea mai buna sansa pt un circuit.Oricum nu va fi gata anul asta din cate am inteles de la o cunostinta ce sta in zona.

Eh,e bine si la anul.

Speranta moare ultima :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Petre....ce duma aia cu HARA :))))))) CUPA PRIETENIA RULES.AHAHAHHAHAHAHAHA...nu va fi nimic la Adancata si Marele maestru emerit a zis-o(hara)...iar la Tg Mures clar la anu.....din nou a bagat o minciuna gogonata hara la tv live cand a zis ca va fi eatapa de AA pe circiutul de la Mures...pffffffff cineva zicea la inceputul anului ca nu va fi nimic ...tre sa ii dau o bere!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Finantarea la Adincata e mult mai complicata decit si-ar imagina cineva deaici. De apucat , s-au apucat pe bune, numai ca s-a spart pusculitza de bani(a finantatorului).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Finantarea la Adincata e mult mai complicata decit si-ar imagina cineva deaici. De apucat , s-au apucat pe bune, numai ca s-a spart pusculitza de bani(a finantatorului).

adica s-a spart si a facut C A C A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prefer sa nu zic nimic, dar eu as da mai mult spre Adancata ca se va termina mai repede :)

Tu chiar mai crezi in Zana Maseluta si Mos Craciun? sau stii ceva si nu zici.

 

L.E. se mare ca cel de la Mures va fi gata la jumatatea lui Septembrie.

 

https://www.facebook.com/MuresRing

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fotografii recente Adancata, cred ca in stadiul asta o sa ramana.

 

Celor care au de gand sa se duca acolo, le recomand sa fie foarte atenti pt. ca in zona se afla o stana, unde sunt 5-6 caini destul de mari care sunt cam salbatici (un fel de lupi) :D noroc cu pietrele de pe circuit si cu ciobanii, care nu se mai amuzau si au intervenit cand a inceput schelalaitul.

post-67394-0-41758100-1375032320_thumb.jpg

post-67394-0-15568200-1375032334_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D relax bravilor :D daca vreti sa stiti despre Motor Parc Romania ma intrebati si va zic ...

Nu !!! mai vorbiti aiurea ca sa nu zic tendentios exact despre aia de va fac circuit !! cu milioane de euro .

Da se lucreaza , cam in 10-15 zile daca nu o sa ploua tare atunci o sa inceapa asfaltarea.

hai mers mai pe burta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...