Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost cineva recent la Reghin via Apahida ?

Cum se prezinta drumul?

Pana la limita jud. Cluj foarte bun, apoi conditia lui se degradeaza constant. Dupa intersectia cu calea ferata are multe zone cu gropi, alunecari si denivelari, dar pentru un motor semienduro sau chiar touring e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

E cineva din Cluj care se plictiseste tare si ar fi dispus sa vada 4-5 conserve? (logic sa se si priceapa catusi de putin la masini)

Promit 1- 2-3 beri pentru deranj...

N-as vrea sa bat drumul in zadar pana-n Cluj si sa constat ca nu merita nici una...

Astept PM.
Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

E cineva din Cluj care se plictiseste tare si ar fi dispus sa vada 4-5 conserve? (logic sa se si priceapa catusi de putin la masini)

Promit 1- 2-3 beri pentru deranj...

N-as vrea sa bat drumul in zadar pana-n Cluj si sa constat ca nu merita nici una...

Astept PM.

Multumesc!

unde-s badoacele? in targ sau la persoana private? (trebuie sa ma plimb in tot clujul dupa ele?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, ce preturi au ? am o mica indoitora in buza la janta din fata.. si as fi curios cam cu cat se rezolva..

Daca-i suni/vizitezi vei afla!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am o problema. Intr-o seara de vreo saptamana am cazut cu motocicleta si bordul, care inainte era crapat (de la fostul proprietar) a sarit din loc (doar de la soc, motocicleta s-a oprit pe crashpad si capacele din capatul ghidonului). Problema e ca motocicleta nu are carte de identitate si trebuie sa o duc la rar pe sfarsitul lunii. Intrebarea mea e, daca imi instalez un bord electronic (la service, nu eu de nebun acasa) am cum sa-l omologhez si sa trec inspectia cu el? Nu as da 100 de euro pe el si sa nu-l pot folosi.
PS. Nu mi musai de bord electronic, doar ca nu gasesc unul de ER5 de vanzare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de raspuns cobi! Eu din cate stiu, toate piesele trebuie sa fie stock daca nu ai omologare individuala facuta. Astept totusi un raspuns de la cineva care a fost pus intr-o situatie asemanatoare si eventual luni o sa incerc sa prind pe cineva de la info-clienti sa vad ce o sa-mi spuna ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Eu mi-am facut identificare, omologare si elib CIV in 29 apr. Se verifica serii, culoare, ce gume ai, frine si atit. Face poza.

Eu sunt convins ca nu au ABSOLUT nici o treaba cu bordul. Oricum, te intreaba citi km are motorul DOAR informativ.

Eu zic sa nu-ti faci nici un gind.

 

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...