Sari la conținut

HARLEY Sportster 883cc... Robychopper


robychopper
 Share

Postări Recomandate

lam adus din italia de linga genova ,am facut din spania de unde sunt pina in genova dus intors cu furgoneta 4200 km ..este intro stare inpecabila si are multe chestii schimbate fabricatie 91 doar motorul cadrul si rezervorul in rest totul e schimbat

 

va salut si numai bine la toti de aici de pe forum si nu numai

 

 

L&R

roby :peace:

post-66-1159204236_thumb.jpg

post-66-1159204304_thumb.jpg

post-66-1159204353_thumb.jpg

post-66-1159204397_thumb.jpg

post-66-1159204427_thumb.jpg

post-66-1159204470_thumb.jpg

post-66-1159204554_thumb.jpg

post-66-1159204615_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 377
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bravo

Frumoasa motorisca, si sa stii ca avonurile venom is cele mai bune cauciucuri pt harley

S-o porti mult si sa ai parte doar de vreme buna (ca white wall-urile se curata greu :peace: )

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto motor, dar de barbatzi nu aveau? :peace:

 

Salutare, si nu te supara, te tachinam si eu putin, hai ca ne-ai lipsit...

S-au intamplat multe, forumul era aproape mort. Daca nu erau cativa veterani care sa-l resusciteze...

Misto motor, sa-l stapanesti sanatos, asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ;) mersi la toti pt urarile de bine.....

 

nu vor fii multe modificare pt o bucata buna de vreme pt ca tre sa recuperez multi km

 

culoarea nu io voi schimba , aripa fata o voi face o idee mai scurta ,aripa spate o so schimb cu una de tip coada de rata, ghidon sea si rezervor ramina aceleasi si roata fata o voi schimba cu una de 21 tot cu caciuc cu dunga alba......

seaua si restul ca stil sunt perfecte pt OLD SCHOOL ...tobele vor fi si ele schimbate

 

o sa va tin la curent ...dar momentan nu voi schimba nimic ca nam nici un chef sa stau cu el pe tusa.....chestii ce pot schimba fara sa ma afecteze mai mult de 2 zile nu le voi schimba

 

 

va salut pe toti si numai bine si nu uitati ca unde sunt acum este temperatura de peste 25 zilnic si pot merge non stop cu motorul sunt din februarie aici si a plouat de doua ori doar in rest doar soaare zilnic pe COSTA DEL SOL din spania

 

:P L&R :lol: :) :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca la voi nu ploua.... Crezi ca ma oftici? De cat timp nu te-ai mai dat cu sania, cu skiuri, mai ti minte cum il chema pe ultimul mos de zapada cu care ai baut o cana de vin fiert? Apropos, la noi motocicletele merg si iarna, nu stiu daca la voi ninge la 25 de grade :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) bun vinul ala .. 1 an am stat si eu langa Malaga(Coin) ..si acu stau pe ganduri in ce zona sa ma duc .Roby ,daca vin pe acolo ajuti un incepator in cumpararea mobrei?

salut man eu locuiesc la 20 minute de coin linga marbella ,cind ajungi pe aici da si tu un mesaj..

 

 

ceau :baldy: roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...