Sari la conținut

INDIENII=JEGURI PENALE


todea
 Share

Postări Recomandate

trebuie sa ma mut asa ca am inceput sa caut casa din agentie in agentie.in final am gasit una la 1200 care de afara parea foarte promitatoare dar odata deschisa usa de la intrare am crezut ca imi dau matele afara :puke: cu putin curaj si aer tras adanc in piept intru in casa...focar de infectie putin spus!pur si simplu nu aveai ce curata in casa aia,singura solutie era sa arunci tot si podeaua sa o schimbi.pana azi nu am crezut ca o casa poate arata in halul ala sau mai bine zis ca cineva ar putea trai in infectia aia

de ce dracu' nu i-a omorat hitler pe astia???oricum i trebuia 3 razboaie la cati sunt :angry2:

 

the total number of people living in India has been estimated at 1,210,193,422 (1.21billion).in londra cred ca sunt cateva milioane

 

so pe scurt nici sa nu va ganditi sa va mutati dupa astia

 

casa era asta

post-42663-0-32056500-1328745066_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

 


Pe mine altceva ma deranjeaza si anume faptul ca nu se adapteaza civilizatiei europene ci isi aduc "taraba" de acasa, transformand cartierele in adevarate mahalale.Imi displac in special islamistii de orice neam care insista sa se imbrace/poarte ca la ei acasa dar tu ca european cand mergi la ei in vizita au pretentii sa te adaptezi la legile lor. Pe astia i-as expulza sau nu i-as lasa sa intre in tara. Vin din tari subdezvoltate, nu au nici o pregatire, toarna puradei si cer drepturi. Atat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diferetna mari mari de cultura

 

ce povesteste omu' in prmuil topic am patit o si eu cu o echipa de soft venita de acolo ( deci oameni sa zic asa, ."spalati")

 

cand m-am dus sa le configurez echipamentul de retea in apartamentul inchiriat am ..lesinat de .."arome"

 

dar in cazul meu nu era vorba de lipsa de curatenie ci de "saculetii " cu "diverse " mirodenii aduse de "Acasa" + "smell"ul lor specific

 

greu de "dus" , intr adevar , dar a nu se confunda cu varianta" lipsa apa si sapun"

 

si la fel cand mergeam in masina impreuna *( autoturism)- era greu sa merg cu geamurile inchise si ..mult. ca ..ma sufocam

 

asta este natia/genele/etc...

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neam cu tiganii nostri, ce vrei mai mult.

+1

 

Daca si tiganii nostri dorm cu calu-n casa, dar au X5 la poarta, atunci la aia ce pretentii sa ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar e bine ca britanicii(si mai toti europenii) se oripileaza la o mana de "romani". bine acum nu cred ca indienii ocupa abuziv casele oamenilor cand sunt plecati in vacante & shit (asa cum apare la mine informatia)

 

citeam si pe forumurile de Canada, ca romanii nu se pot adapta la "aromo-terapia" la care sunt supusi de vecinii lor tuciurii de pe diverse continente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mincarea indiana e superba, incomparabila cu a noastra (comparatia e nedreapta ca sint mult mai multi). Din pacate imbiba casele si hainele cu miros specific.

Am trait cu indieni in casa si am prieteni buni indinei. Baieti de gasca si foarte curati. Oamenii sint diferiti in toate tarile si in india sint contraste mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 2 ani aveam contract pentru niste curse de OTP-Bucurestii si la inceput luam tot ce mi se dadea pentru 20E/cursa, 3 curse/zi cu masina personala.

de fiecare data cand ii vedeam ca sunt indieni ma apuca durerea de cap ... mergeam cu cel putin 2 geamuri deschise in permanenta, iar cand ii lasa pe imputiti unde trebuia, plecam direct la spalatorie.

cateodata aveam bafta dracu de spalam masina de 3 ori/zi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut cele descrise mai sus intr-un apartament inchiriat de marochini aici in Italia. De abea a reusit proprietarul sa ii faca sa plece, si ce au lasat in urma .. jale ! Igrasie peste tot, mizerie, ziduri murdare, jeg in bucatarie ... ce mai, traiau ca porcii !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-57179-0-90567000-1328768335_thumb.jpg

 

:angryfire: România 2015 ? Europa 2015 .

 

 

Hapto da bule jackardelo!!! Era bun unul ca Hitler ca se inmultesc ca ciupercile dupa ploaie si mai emit si pretentii dar civilizatia e ceva abstract la ei!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa ma mut asa ca am inceput sa caut casa din agentie in agentie.in final am gasit una la 1200 care de afara parea foarte promitatoare dar odata deschisa usa de la intrare am crezut ca imi dau matele afara :puke: ....

pai tu in Harrow vrei sa te muti :lol: :lol: acolo e "general headquarters" a indienilor! si GoldersGreen e al evreilor ortodocsi...

btw, am observat ca mai toti est-europenii sunt un pic deranjati de colorati, asta din cauza ca nu sunt obisnuiti cu ei (in afara de tigani)

si negrii sunt deranjati de toti asiaticii, se cred mai breji :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi displac in special islamistii de orice neam care insista sa se imbrace/poarte ca la ei acasa dar tu ca european cand mergi la ei in vizita au pretentii sa te adaptezi la legile lor.

 

Asta este o chestie pe care nu resusesc s-o inteleg deloc: nu am fost dar din povestiri am inteles ca in unele tari arabe/islamiste, daca iti tii de mana sau saruti nevasta pe strada esti pasibil de puscarie. Deci trebuie sa te supui aberatiilor lor. In schimb, ei nu sunt in stare sa se adapteze deloc tarilor europene in care tanjesc sa se aciuiasca. De fapt, problema e ca nu-i forteaza nimeni. Stim bine cate proteste au facut in unele tari cand "femeile-ninja" nu au mai fost tolerate...

 

In concluzie: cat de prosti suntem, europenii de exemplu, sa le acceptam toate mizeriile lor dar noi la ei trebuie sa facem doar ca ei??

Editat de khk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mincarea indiana e superba, incomparabila cu a noastra (comparatia e nedreapta ca sint mult mai multi). Din pacate imbiba casele si hainele cu miros specific.

Am trait cu indieni in casa si am prieteni buni indinei. Baieti de gasca si foarte curati. Oamenii sint diferiti in toate tarile si in india sint contraste mari.

 

India e cunoscuta ca tzara a contrastelor.....sunt si saraci lipiti pamantului de nu au decat o haina pe ei ca si africanii, marea majoritate dintre ei, dar si bogatasi, vezi cazul Mital ;)

La fel e si cu educatia lor, o parte sunt de-a dreptul tzigani golani mai rai ca ultrasii, si o parte sunt mari invatati(gen Ghandi) si foarte civilizati chiar poti spune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este o chestie pe care nu resusesc s-o inteleg deloc: nu am fost dar din povestiri am inteles ca in unele tari arabe/islamiste, daca iti tii de mana sau saruti nevasta pe strada esti pasibil de puscarie. Deci trebuie sa te supui aberatiilor lor. In schimb, ei nu sunt in stare sa se adapteze deloc tarilor europene in care tanjesc sa se aciuiasca. De fapt, problema e ca nu-i forteaza nimeni. Stim bine cate proteste au facut in unele tari cand "femeile-ninja" nu au mai fost tolerate...

 

In concluzie: cat de prosti suntem, europenii de exemplu, sa le acceptam toate mizeriile lor dar noi la ei trebuie sa facem doar ca ei??

Foarte prosti, de cand minoritatile au drepturi mai mari decat restul, si-au luat-o in cap. Vin africanii in Europa de parca s-a spart conducta. Tarile in care situatia e mai nasoala sunt cele care au avut colonii sau invers cum ar di cazul Spaniei care se islamizeaza.

Eu pentru Romania nu mi-as face griji decat in privinta tiganilor, restul n-au treaba cu ea pentru ca nu stiu limba si nu are ce sa ii atraga acolo.

Sper ca pana la urma isi vor da seama si europenii de ce se intampla si vor da legi, doar sa nu fie prea tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este o chestie pe care nu resusesc s-o inteleg deloc: nu am fost dar din povestiri am inteles ca in unele tari arabe/islamiste, daca iti tii de mana sau saruti nevasta pe strada esti pasibil de puscarie. Deci trebuie sa te supui aberatiilor lor. In schimb, ei nu sunt in stare sa se adapteze deloc tarilor europene in care tanjesc sa se aciuiasca. De fapt, problema e ca nu-i forteaza nimeni. Stim bine cate proteste au facut in unele tari cand "femeile-ninja" nu au mai fost tolerate...

 

In concluzie: cat de prosti suntem, europenii de exemplu, sa le acceptam toate mizeriile lor dar noi la ei trebuie sa facem doar ca ei??

 

Cat despre arabi.....nu va convine dictatura de la ei, simplu: nu mai mergeti la ei, eu n-o sa merg veci, astfel creindu-le un embargou n-au decat sa isi manance petrolul lor imputit, de-altfel si de calitatea 3-a ca si cel romanesc sau sa i-l fure americanii construindu-le platforme!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru pasivitatea in fatza invaziei as putea zice ca sunt de vina si telenovelele stupide care ii prezinta pe tigani intr-un mod foarte "romantic". Sunt si telenovele straine asa si romanesti. Cum se numea balaria aia in care juca Luciu? auzisem undeva ca dupa ce s-a lansat porcaria multe fete si-au facut prieteni tigani iar altele s-au casatorit cu tigani. :crack:

 

Alta balarie, ceva mega crestini(secta) americani incercau sa convinga lumea ca nu exista rase si ca de fapt e doar pigment diferit :kick:

Adica vezi doamne suntem toti la fel :lol:

 

topicul asta mergea pus la Social

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru pasivitatea in fatza invaziei as putea zice ca sunt de vina si telenovelele stupide care ii prezinta pe tigani intr-un mod foarte "romantic". Sunt si telenovele straine asa si romanesti. Cum se numea balaria aia in care juca Luciu? auzisem undeva ca dupa ce s-a lansat porcaria multe fete si-au facut prieteni tigani iar altele s-au casatorit cu tigani. :crack:

 

 

Pai Luciu ce crezi ca e? Tot tziganca.....mai sexoasa asa un pic ce-i drept, de i-a sucit mintile unui ungur bogat :P

 

Oricum baiul stii care e ca ei se inmultesc si ioropenii super intelijenti nu! Ioropencele au vezdomne cariera(de parca asta ar trebui sa iti ocupe toata viata) iar ioropenii is marea lor majoritate morti din aproape toate pdv(si cand ii vezi deja iti dai seama, parca is supti de viata toti) si chiar daca au si ei cariera importanta si castiga bine, in viata sociala si particulara sunt ZERO BARAT, majoritatea dau banii pe bautura, droguri si prostii scumpe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu reuÂşesc să înțeleg de ce Europa le-a deschis uÂşa ăstora. Cineva spunea ca e o problemă de genetică,europenii-s degenerați Âşi trebuie amestecat sângele..

În ritmul ăsta vor dispărea rapid diferențele dintre Asia,Africa Âşi Europa,va fi o țigănie peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai de pm, v-a venit mintea la cap?

 

veniti in Olanda sa vedeti invazie de marocani si cu toate astea tot noi suntem vazuti ca suboameni.

 

Marocanii dupa ce ca sunt niste corcituri infecte intre negrii si arabeti mai sunt si islamici, cea mai nereusita combinatie si ca fapt divers, nu am intalnit oameni mai rasisti decat marocanii

 

Din ce am vazut pana acum negrii si asiaticii sunt cei mai OK .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...