Sari la conținut

Accident motopolitist


DragosM
 Share

Postări Recomandate

Acum pe Realitatea la Breaking News. Se pare ca este constient si a fost transportat la spital.

 

In schimb domnul Dan Bucura, invitat in studiou, a spus clar ca motociclistii nu au ce sa caute in oras. In primul rand ca nu este corect ca se baga printre masini, si cu cat vor fi mai multi, cu atat vor fi mai multe accidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Traumatism de coloana lombara dupa ce un cager i-a intors in fata in timp ce se deplasa regulamentar. Multa sanatate motociclistului!

 

Cat despre bivolul de jurnalist mentionat mai sus probabil ca are inca zguduiti creierii dupa bataia pe care sustine ca a luat-o sau tanjeste dupa completarea ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Jurnalistul Dan Bucura a fost batut si amenintat, miercuri seara, chiar in scara blocului in care locuieste. El a fost agresat de doi barbati mascati."

 

Se pare că s-a descoperit posibilitatea de a călători în timp. Ăia doi i-au tras-o miercuri pentru declarația de vineri. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era fomeie în maÂşina aia de cocalar? Nu am remarcat,tocmai mă gândeam sa propunem celor doi bătăuÂşi să-i umfle ochii cocalarului. Dacă a fost o femeie propunerea ar suna altfel.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

"Jurnalistul Dan Bucura a fost batut si amenintat, miercuri seara, chiar in scara blocului in care locuieste. El a fost agresat de doi barbati mascati."

 

Se pare că s-a descoperit posibilitatea de a călători în timp. Ăia doi i-au tras-o miercuri pentru declarația de vineri.

 

:friends: Si cine mama dreaq e dan bucura? si oare cand e sa-i pronunti numele de famile, unde-i corect sa pui accentul?

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bine imi pare....:D:))

 

 

Ca l-au batut huliganii pe jurnalistul idiot sau ca l-a bagat femeia aia in spital pe motopolitist? Cand dai replici aici e bine sa mai si citezi ca sa se inteleaga clar la ce te referi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Jurnalistul Dan Bucura a fost batut si amenintat, miercuri seara, chiar in scara blocului in care locuieste. El a fost agresat de doi barbati mascati."

 

Se pare că s-a descoperit posibilitatea de a călători în timp. Ăia doi i-au tras-o miercuri pentru declarația de vineri. :crack:

Poate sa posteze cineva adresa lui ?!!?!! =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bagati in seama toti terminatii cu ifose de jurnalisti care-si cauta preamarire / recunoasterea profesionala scuipand peste tot in speranta ca sare de undeva scandalu' !

Asa ca si chestie, azi tocmai ce m-am si dezbonat de la newsletter-ul realitatea dupa ce mi-au trimis de 3 ori porcaria aia de mail cu salariul lu' Esca vs preafericitu' (la el pe scara) lu' peste prajit!

 

Recomand cu caldura metoda anti-prostire numita D.O.C. !!

deconectarea de la operatorul de cablu

 

Cat despre motopolitistul accidentat ... ii doresc recuperare usoara si fara sechele... ma intreb cati tre' sa-si mai rupa gatul pana se da adevaratul wake-up call in politie??

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

una peste alta!

daca nu le rupeti capatinile seci la prostovani ai doare la pewla de noi toti!

ce nu intelegeti majoritate voastra e urmatorul fapt:

va asumati schilodirea sau mai rau mergind pe motocicleta!dar nu sunteti in stare sa rupeti gura unor ametiti care nu stiu pe ce lume traiesc!

Editat de Black_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una peste alta!

daca nu le rupeti capatinile seci la prostovani ai doare la pewla de noi toti!

ce nu intelegeti majoritate voastra e urmatorul fapt:

va asumati schilodirea sau mai rau mergind pe motocicleta!dar nu sunteti in stare sa rupeti gura unor ametiti care nu stiu pe ce lume traiesc!

 

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In schimb domnul Dan Bucura, invitat in studiou, a spus clar ca motociclistii nu au ce sa caute in oras. In primul rand ca nu este corect ca se baga printre masini, si cu cat vor fi mai multi, cu atat vor fi mai multe accidente.

Unul care nu e in stare sa mearga pe doua roti ce va face? Va improsca cu c.a.c.a pe cei care pot. Atitudine tipica de sofer frustrat de Bucuresti, Romania.

 

Multa sanatate motopolitistului.

Editat de Serban.S
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.adevarul...._702530105.html

 

Cica conserva a dat de fapt cu spatele. Pana in intersectie. Tare ! Jurnalizdele pu*lii

 

 

Ce am aflat eu despre caz de la @Nightwolf:

"nu e ff grave ciuntit la sold si posibl dar nu e sigurcateva coaste fisurateprobabil o sapt doua de medicaldupa aia revine pe calutzpacat de motor ca e dauna totala ...in rest are rani la fata avea face-ul ridicatsi nu avea cagula trasa"

 

De aici eu inteleg ca accidentul a fost destul de grav ca motocicleta s-a facut praf, dar ca motociclistul a avut ceva noroc si nu si-a rupt oase si nu si-a spart organe interne. Mai vedem maine ce si cum...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...