Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Si ai mers pe toate benzile fara sa dai semnal sau sa te uiti in oglinda doar ca sa filmezi o tipa pe motor. Fenomenal... daca mai veneau si alti colegi din spate ce faceai? Mai degraba tu ai dansat cu masina pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe mine sincer sa fiu ma enerveaza genul astia de soferi, il mai vad pe cate unul vad in oglinda in spate cum se agita sa ajunga in spatele meu la 30 de cm (nu e cazul in filmuletul de aici) dar you get the point..

 

Aveai vreun motiv anume pentru care ai mers in halul asta (agresiv dupa parerea mea) sau doar vroiai sa surprinzi alte "salturi" ale domnisoarei in sa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Player1

Aia era tipa? Sa-mi bag cracu'. Io credeam ca-si aranjeaza boasele la semafor, asa salta pe calcaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isi aranjeaza outele. Fac si eu asta des in trafic, ca e dificil sa te scarpini [...] cu manusi.

Ahahahaha ... e greu la voi cu 2 ... da' la mine cu 4, tre sa ma ajute si pasagerul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nervule, umblă vorba că dacă-ți numeri oo-le și găsești patru, înseamnă că ai și o mătărîngă înfiptă prin dos. Dacă tu zici că e pasager, e de înțeles! Dar, dacă e pasageră, nu-mi iese „matematica”! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce face ea la 0:59, o avea ceva pe sa? :rusinica:

Probabil era nerabdatoare sa vina verdele, cum zicea colegul. Un alt exemplu de om nerabdator:

 

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai degraba aranja rucsacul, care desi-i mic pare greu. Doar nu voiai sa extraga material de bilutze din nasuc, asa cum face conservarul in situatia plictisitoare de rosu-n semafor. Oricum e mai greu cu manusa pe mana, nu crezi? :scratch:

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 zile de c&^%%t....Imi vine cateodata sa vand motoru. Prima zi , plec de la semafor de pe banda 2. Drum liber cu dubla continua. Noroc ca nu am plecat tare ca la 30 de m, un coca love cu bembeu si o pitzi in dreapta , amandoi cu ochelari de soare (chiar daca era soarele in nori) se hotaraste sa intoarca pe sensu meu. Frana , injuraturi , transpiratii, evitat la limita. Ridic mainile si il intreb ce p8687 mea faci...Nici o expresie pe fata lui sau un semn macar sa imi dau seama ca are puls....Zic bine lasa asa , ca nu a fost mai rau si ca nu am patit nimic. Astazi , aceeasi poveste. De data asta era un ...DOMN...la vreo 45 ani , care mai vb si la mobil. Nici o reactie nu a avut. Macar de ridica o mana ceva ,gen scuze nene sau ..CEVA. Parca mai rau te apuca dracii cand vezi ca ala nu zice nimic si te ignora. Bonusul de astazi o fost pe o strada cu sens unic. Am intrat pe strada si ma trezesc cu Loganu venind spre mine . Si tot venea...Claxoane , flashuri..nimic. A trebuit sa ma bag pe dreapta ca sa vad ca in masina erau doi care nu aveam nici o treaba. Ei vroiau sa se plimbe cu masina.La un moment dat m-am gandit ca nici nu cred ca stiau ca e sens unic. Cu toate ca strada are o banda latime.

Greu , greu de tot sportu asta , mai ales in oras. O sa incep sa ma plimb cu bujiile pe rezervor. Macar daca se trezeste ala fara parbriz , poate aerul o sa il aduca la realitate.

 

p.s Nu mai zic asfalt uscat si asfalt ud. Cel putin in oras se merge cu 3 la ora cum da o ploaie si nu mai forteaza nimeni semafoarele. Deci ...tot rau spre bine.

Editat de henegar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isi aranjeaza outele. Fac si eu asta des in trafic, ca e dificil sa te scarpini la Ilie cu manusi.

ahh... intai a fost bogdan192, apoi player1..sunt curios ce va alege de data asta :)

 

cine zicea ca forumul e 100% safe? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie la bmw x5 negru, numere de bg, condus de un pustan (20-21 ani), zona popesti leordeni. l-am depasit, s-a ofticat, a fortat pe contrasens si a trecut la nici 10 cm de mine, cu intentia clara de a ma speria/darama. concluzie: colectez bujii folosite, rog PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie la bmw x5 negru, numere de bg, condus de un pustan (20-21 ani), zona popesti leordeni. l-am depasit, s-a ofticat, a fortat pe contrasens si a trecut la nici 10 cm de mine, cu intentia clara de a ma speria/darama. concluzie: colectez bujii folosite, rog PM.

bile de rulment primesti? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie la bmw x5 negru, numere de bg, condus de un pustan (20-21 ani), zona popesti leordeni. l-am depasit, s-a ofticat, a fortat pe contrasens si a trecut la nici 10 cm de mine, cu intentia clara de a ma speria/darama. concluzie: colectez bujii folosite, rog PM.

Confirm! o arde si in zona Catzelu - Glina - Centura Bucuresti ... In cazul meu, m-a depasit in curba fara vizibilitate :) Omu' e mana in mana cu zeitza Fortuna ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...