Sari la conținut

Accident Cluj


Guzuman
 Share

Postări Recomandate

Am vazut articolul asta pe rtv.net http://www.dejeanul....tier-la-caseiu/

Masina pompierilor nu avea luminile in functiune?

 

Preluat din articol:

Este posibil ca motociclistul și pasagerul lui sa fi consumat băuturi alcoolice și sa nu isi fi dat seama că au ajuns la locul unui accident. Crezând că polițistul vrea să-l oprească și știind că era beat, motociclistul a accelerat încercând să scape de controlul poliției.

Nasol!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste...Motociclistii astia chiar nu se invata minte? in fiecare zi trebuie sa fie cel putin un accident sau un mort. (nu am spus ca este vina lor mereu, dar au si ei o parte de vina de multe ori)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preluat din articol:

Este posibil ca motociclistul și pasagerul lui sa fi consumat băuturi alcoolice și sa nu isi fi dat seama că au ajuns la locul unui accident. Crezând că polițistul vrea să-l oprească și știind că era beat, motociclistul a accelerat încercând să scape de controlul poliției.

Nasol!

 

Da, foarte nasol, dar ma gandesc ca locul primului accident ar fi trebuit sa fie foarte luminat si semnalizat, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat e de adevarat da cineva a comentat mai jos de video cam asa ''cel cu motorul s-a speriat de politie,nu avea permis,nu avea acte la motor,si motorul nu era inmatriculat,s-a gandit ca daca trage tare de gaz trece pe langa politie si nu il ajung pt. ca e un motor puternic...asta inseamna pt mine INCONSTIENTA.R.I,P. DON" :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, foarte nasol, dar ma gandesc ca locul primului accident ar fi trebuit sa fie foarte luminat si semnalizat, nu?

 

no offence, dar daca niciun K K T din asta nu-l vezi, atunci chiar e o problema....ori viteza e prea mare, ori iti trebuie ochelari. oricum ar fi, trebuie sa lasi motoreta si sa te apuci de altele...parerea mea.

 

DSC_0003.jpg

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat e de adevarat da cineva a comentat mai jos de video cam asa ''cel cu motorul s-a speriat de politie,nu avea permis,nu avea acte la motor,si motorul nu era inmatriculat,s-a gandit ca daca trage tare de gaz trece pe langa politie si nu il ajung pt. ca e un motor puternic...asta inseamna pt mine INCONSTIENTA.R.I,P. DON" :blink:

Probabil il cunoastea, daca a afirmat acele lucruri.

Si a dat si un "nume, Doni.

 

Dumnezeu sa il ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no offence, dar daca niciun K K T din asta nu-l vezi, atunci chiar e o problema....ori viteza e prea mare, ori iti trebuie ochelari. oricum ar fi, trebuie sa lasi motoreta si sa te apuci de altele...parerea mea.

 

 

Dar nici nu trebuia sa vezi K K T -ul ala mare, era suficient sa vezi agentul de politie. Dar daca in Fast&Furious si in jocul NeedForSpeed, se fuge de politie, asta o fi inteles ca asa se procedeaza si in realitate :wacko:

 

Bine ca n-a omorat sau bagat in spital alti oameni nevinovati. Iar pasagerul...este victima propriilor decizii. Nu cred ca l-a obligat nimeni sa se urce pe acel motor condus de un tip beat (si din ce se zvoneste, si fara permis). Asta e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara permis, motor fara acte, baut, pasager si dat raising mânca-t-as pe Âşosele. Daca asa stau lucrurile, rip urile nu isi au rostul aici, cel mult pe cocalari.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce, dar de idioti din astia "batman" chiar nu-mi pare rau...era total in ilegalitate, din ce se zice in commenturile de la articol, si ce s-a gandit...e 2 noaptea, hai sa-i rupem fashu' ca nu-i nici dreq pe strada la ora asta... :disappointed: Cel mai probabil o fi crezut ca e un control de rutina al politiei si s-a gandit ca cea mai buna varianta e sa spele putina...probabil era o varianta buna, daca drumul nu era blocat..eu zic ca tot e mai bine cu un dosar penal, decat la 2m sub pamant, dar noah...ceasu rau, pisica 13 :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac comenturile:

 

1) sinscer imi pare foarte rau pentru el,era un om foarte bun,..............

2) PACAT ERA UN OM PAINEA LUI DUMNEZEU,D ZEU SA L ODIHNEASCA IN PACE,R.I.P. DORINE

3) Dumnezeu sa il ierte a foat un om foarte bun si un mecanic bun

si nu in ultimul rand:

4) frumoasa discoteca la salisca (dar intotdeauna are urmari)

 

Odihneasca-se in pace, zic eu, macar asta merita. mai mult nu zic, ca risc sa jignesc mortu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pate ca politistul nu a vrut sa-l opreasca, a vrut doar sa-l atentioneze de blocajul de pe sosea.. nu stim adevarul!

Daca-i asa, bine ca n-a apucat sa omoare un nevinovat, de data asta si el si pasagerul si-au platit prostia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pate ca politistul nu a vrut sa-l opreasca, a vrut doar sa-l atentioneze de blocajul de pe sosea.. nu stim adevarul!

Daca-i asa, bine ca n-a apucat sa omoare un nevinovat, de data asta si el si pasagerul si-au platit prostia.

 

Pai foarte probabil politistul n-avea timp si chef de controale, probabil voia doar sa-i incetineasca si atentioneze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe viitor propun sa facem un mars de atentionare a politistilor. Nu mai speriati domne bietii pseudo motoristi, nu mai poate sa bea omu ceva si sa-si scoata femeia la o tura cu agregatul pe 2 roti, de raul vostru.

 

Huoo,rusine...si respect in trafic. :cheers:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate nu era nici beat si nici nu a incercat sa fuga de politie. Poate a fost surprins, poate a facut target fixation, poate s-a infipt in acceleratie si a ramas blocat asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r

poate nu era nici beat si nici nu a incercat sa fuga de politie. Poate a fost surprins, poate a facut target fixation, poate s-a infipt in acceleratie si a ramas blocat asa.

 

Lasa-l dracu de point fixation.. la un accident sunt n-spe mii de lumini si girofaruri.. cum dracu sa nu vezi asa ceva?

 

Pacat ca s-a terminat asa.. RIP :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...