Sari la conținut

Accident zona Pipera?


Disturber
 Share

Postări Recomandate

Am vazut acum 5 minute la stirile Pro TV cum ca ar fi murit un motociclist pe Pipera. Ar fi zburat 50 de metri in aer. Din ce-am vazut in reportaj, era o Honda. :unsure:

 

Daca stiti mai multe...

 

Am gasit si un link... http://www.mediasinfo.ro/accident-de-motocicleta-in-bucuresti-pe-soseaua-pipera-un-barbat-a-murit/2012/09/23/#.UF6ZJa4kFvw

Editat de stely_yoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu gasesc nicaieri o stire mai buna despre accident. poate sa imi dea si mie cineva stirea de la pro tv ca eu nu o gasesc... sau macar mai multe detalii...despre ce motoreta ar fi vorba, despre ce culoare, etc...

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a sunat un prieten si mi-a zis de acident.cica era incepator si ar fi iesit cu baietii de baieti la o tura,fiind incepator cred ca nu a tinut pasu cu eil si ia cam alergat...

 

Bai nene daca esti incepator evita frate anturajele de genu asta

 

Pare rau de el,nu a apucat sa se bucure de aceasta pasiune indeajuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Din pacate asa este, azi noapte tributul pentru pasiunea noastra si a lui a fost platit cu pretul suprem- viata lui.:(

Era o Honda Hornet de 600cmc, alba din 2000. Motociclistul era incepator(max 3 luni in sa). Nu stim exact motivele pentru care a franat asa de brusc (se pare ca s-a speriat de ceva) si a fost aruncat de pe motor...(si s-a lovit de masina care venea din spate...care, cu toate ca l-a vazut, a franat ba chiar a dat in marcharier....tot nu l-a putut evita).

Acum sincer cred ca nici nu mai conteaza motivele, ci faptul ca el nu mai este cu noi.

Am o mare rugaminte la voi, sa respectam durerea imensa a familiei si a nostra, a prietenilor apropiati si sa nu incepem cu speculatiile, cu jignirile si cu certurile inevitabile la astfel de postari.

Am sa incerc pe cat posibil sa va dau mai multe detalii despre cele intamplate.

Dumnezeu sa te odihneasca in pace, sa ai grija de noi de acolo de Sus.

RIP prietene drag :(:(::rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...max 3 luni in sa.....Am o mare rugaminte la voi, sa respectam durerea imensa a familiei si a nostra, a prietenilor apropiati...

3 luni in sa... motor de 105 cai! 32 de ani, sa nu te duca capul? ...ce poti sa mai zici?

Respect pentru durerea familiei, a prietenilor...

:rose: RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

??

(si s-a lovit de masina care venea din spate...care, cu toate ca l-a vazut, a franat ba chiar a dat in marcharier....tot nu l-a putut evita).

???

 

motor de 105 cai! 32 de ani

96 CP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP pt baiat dar nu am inteles faza cu a franat brusc si a zburat de pe motocicleta in masina care venea din spate si care a dat si in marsarier...nasol pt baiat si mai nasol pt familie...iar hornetul nu este vreo motocicleta naravasa... ceasul rau pisica neagra, cam asta pot zice... si CONDOLEANTE FAMILIEI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP pt baiat dar nu am inteles faza cu a franat brusc si a zburat de pe motocicleta in masina care venea din spate si care a dat si in marsarier...

 

Imi cer scuze...am gresit cand am scris,( va rog sa ma intelegeti, am pierdut un prieten extrem de drag si de apropiat:( )...masina venea din fata de pe contrasens....dna cu BMW-ul l-a vazut cum a cazut si cu toate ca a incercat, nu l-a mai putut evita.....

 

Pentru cei ce l-au cunoscut pe Sorin Apostoloiu si vor sa ii aduca un ultim omagiu, va anunt ca el va fi depus maine, dupa orele 12.00 la Casa de Cultura a Studentilor de pe Calea Plevnei nr 45, iar marti dupa orele 11.00 va fi depus la Capela Cimitirului Belu, inmormantarea fiind in acelasi loc.

Dumnezeu sa te odihneasca bunul si dragul meu prieten. O sa-mi lipsesti enorm:( :rose: :rose:

Editat de mada_ykyS4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFFTOPIC: Azi dimineata, unchi-miu a sunat-o pe maica-mea precum ca un moto albastru a avut accident cu RiP in zona otopeni (credea ca sunt eu), o fi o confuzie, chiar nu stiu. Daca stie cineva de accidentul asta, rog sa postati. Am dat azi o tura la pranz bucuresti - giurgiu in 3, m-am saturat sa ofteze mama la fiecare plecare de acasa.

 

ON: Condoleante familiei indurerate !!! :rose: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...