Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

Domnule Luke...Gilda nu e decat o motociclista...repet o motociclista nu posesoare de mobra...are permis si se da cu mobra de atunci cand matale iti bagai furnici in C U R ...faza e ca in lumea moto atunci cand unul ajunge sa dea de necaz inepe sa se uneasca ,sa se ajute...daca ai cunoaste o pe ,,cosanzeana,,asa cum ii spui matale iti garantez ca ai pleca de langa ea cu oarecare jena dupa cate ti ar spune sau explica cum e cu motociclismul asta...lasa infoiatul in pene si jignirile...du te si da te cu mobra si o sa vezi ca,cu cat te dai mai mult e posibil sa realizezi ce inseamna fierul de sub koor cu doua roti...e posibil oricand sa te spoiesti daca nu tu, te pandeste altul!Numa bine iti doresc!!!

 

Citeste mai cu atentie ce am scris. Singura refrerire la motociclista e urarea de insanatosire rapida...mesajul meu se referea la modul multor masculi de a pune problema. Am zis ca mi se pare penibil sa trimiti unei peroane aflate la terapie intensiva, in stare destul de grava, pe care o cunosti mai mult, mai putin sau chiar deloc urari de sanatate amestecate cu seminte libidinoase de flirt.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 936
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

emylyo nu stiu ce te-ai atacat asa de parca toata lumea trebuie sa fie super informata.. eu de exemplu nu o cunosc personal si nu am de unde sa stiu anumite detalii, nu vad de ce gresesc daca fac o intrebare pertinenta.. pana la urma ea este din Bucuresti sau din Timisoara?

 

Multa sanatate ii doresc si recuperare rapida!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 5 posturi ajungi in al 6-lea sa intrebi cine este x sau y cu state vechi in viata motociclistica?Este o fata care are permis de ceva timp,o stiu mergand cu un Zx6,apoi 954 si de vreo 3 ani pe busa.Am avut placerea sa o intalnesc pe Cheia intr-o seara acum vreo 4 ani cand pazeam moto accidentat al unui prieten.As vrea sa cred ca si motorul meu a fost o motivatie cand si-a ales busa.Din cate stiu este singura fata din tara detinatoare de busa,adica are oo cat nu au destui satui de taste.Viata ei ca si a mea se leaga de tot ce inseamna fenomen moto.Si lista este lunga... .Foarte multe urari au venit de la hayabusa owners pt ca ne cunoastem intre noi pt ca am petrecut si povestit impreuna si de la foarte multi prieteni si cunoscuti.

 

 

aici tin s ate contrazic , mai este o tipa in Tecuci cu o hayabusa .. asta daca o mai are ..... SANATATE MULTA ITI DORESC GILDA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Luke...Gilda nu e decat o motociclista...repet o motociclista nu posesoare de mobra...are permis si se da cu mobra de atunci cand matale iti bagai furnici in C U R ...faza e ca in lumea moto atunci cand unul ajunge sa dea de necaz inepe sa se uneasca ,sa se ajute...daca ai cunoaste o pe ,,cosanzeana,,asa cum ii spui matale iti garantez ca ai pleca de langa ea cu oarecare jena dupa cate ti ar spune sau explica cum e cu motociclismul asta...lasa infoiatul in pene si jignirile...du te si da te cu mobra si o sa vezi ca,cu cat te dai mai mult e posibil sa realizezi ce inseamna fierul de sub koor cu doua roti...e posibil oricand sa te spoiesti daca nu tu, te pandeste altul!Numa bine iti doresc!!!

 

Plecati mah toti de aici ca sa nu "disturb the delicate genius"!

 

Nu mai exista alti motociclisti decat astia 2-3 din curu Romaniei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 5 posturi ajungi in al 6-lea sa intrebi cine este x sau y cu state vechi in viata motociclistica?Este o fata care are permis de ceva timp,o stiu mergand cu un Zx6,apoi 954 si de vreo 3 ani pe busa.Am avut placerea sa o intalnesc pe Cheia intr-o seara acum vreo 4 ani cand pazeam moto accidentat al unui prieten.As vrea sa cred ca si motorul meu a fost o motivatie cand si-a ales busa.Din cate stiu este singura fata din tara detinatoare de busa,adica are oo cat nu au destui satui de taste.Viata ei ca si a mea se leaga de tot ce inseamna fenomen moto.Si lista este lunga... .Foarte multe urari au venit de la hayabusa owners pt ca ne cunoastem intre noi pt ca am petrecut si povestit impreuna si de la foarte multi prieteni si cunoscuti.

o cunoc pe pantera de pe aici. personal nu. am evitat sa scriu desi am urmarit tot ce se vorbeste, cum se cearta baieti pe ma-sa.....ba ortografia, ba care are 00 mai mici....

 

 

eu as fi de parere ca nu ceea ce detii te face mai cool sau cu 00 decat restu. ci ceea ce faci cu ceea ce detii.

 

cunosc multi posesori de 600cc care sufla mucii la multi cu +1000 care au P.C. pe ele si alte brizbrizuri doar sa dea bine si sa fie el multumit ca are motor tare..

 

am fost pasager candva pe un motor de 1200cc, si ce daca avea omu 1200cc sub poponeata, cand el pe curbe mai avea oleaca si se dadea jos sa o impinga. dar cunosc si posesori de 600 care is in stare sa dea si pasageru cu genunchiu jos...

 

asta nu as pune-o cu vai e fata si merge pe 1300cc..... orice motocicleta are acceleratie, iar orice motociclist are creier pt a o controla. restu tine de Karma si Ying Yang :bigstar:

 

hai sanatate la leopard si sa ne zica ea dinamica accidentului...desi nu cred ca o va face pt ca la ce balaceala e aici..... o sa ii iasa pe urechi pofta de povestit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeste mai cu atentie ce am scris. Singura refrerire la motociclista e urarea de insanatosire rapida...mesajul meu se referea la modul multor masculi de a pune problema. Am zis ca mi se pare penibil sa trimiti unei peroane aflate la terapie intensiva, in stare destul de grava, pe care o cunosti mai mult, mai putin sau chiar deloc urari de sanatate amestecate cu seminte libidinoase de flirt.

Ok..acum ce sa fac daca nu am inteles prea bine ce ai vrut sa scrii...deh batranetile isi fac efectul...pe bune acum!Faza e ca e trist cand vezi ce postari sunt pe aci ,ne dam cu pumnul in piept ca impartim o pasiune,pe la intruniri moto ne dam ,,cinciuri,,de prietenie...ce amici buni suntem noi toti...un cacao...de fapt...improscati cu mizerii multi pe aci cand da ,,unul,, sau ,,una,,da de necaz de parca voi sunteti absolviti de un eventual necaz...va inselati bai fratilor...va inselati...atunci cand spui ca tie nu ti se poate intampla,ca tu nu gresesti,ca esti cel mai ce...se intampla...Luke_highwalker...nu am nimic cu tine dar m am oprit la postarea ta asa ,doar ca mi s o parut ca e o nota de oarecare ,,bascalie,, daca am gresit imi cer scuze...revin...incep sa mi dau seama ca de fapt nu suntem asa cum vrem sa credem ca am fi..suntem doar niste egoisti...unii care ati postat pe aci puneti va doar intrebarea de ce atatea postari pt o gagica care o avut ghinionul sa cada?...pt ca e pe mobra de multi ani,participanta la multe campanii..nu mai enumar ca nu are rost,intruniri,he heee k.k.lau,kilometrii pe mobra...fara numar ,si, altele ca nu mi mai vin in cap...o cazut si ce daca???Daca ati cunoaste trairile si viata ei ati tacea dracu din gura...unii dintre voi habar nu aveti ce i aia mobra sub koor...vorbiti din spatele unei tastaturi cam cum vedeti voi mobra pe sosea...CONCLUZIA MEA ,SI ,NU O SA MI POSTEZ LA RUBRICI DE GENUL,ESTE CA...MOTOCICLISMUL NU MAI E MOTOCICLISM IN ROMANIA E DOARA ASA,,SA NE VEDE LUMEA CA AM MOTOR SI SUNT BENGOS,,!!!Mama masii pt ce imi fac eu draci!!!???O sa si revina si fata asta si cand o sa citeasca pe aci o sa vada si ce inseamna comunitatea asa zisa ...moto si pt ce dracu o urlat ea ,si noi ceilalti ,atunci cand o trebuit in multe campanii pentru... motociclisti!!!

 

Plecati mah toti de aici ca sa nu "disturb the delicate genius"!

 

Nu mai exista alti motociclisti decat astia 2-3 din curu Romaniei!

Minunatule...scuze...motociclistule care esti ,experimentat si fara greseala...pfuuui...!!!,,Ridere,,eu unul nu am vazut doar ....c u r u Romaniei pe doua roti asa ca...,,ma lesi ,,cu aroganta matale?!

Editat de obeapaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred cat s-a scris pe tema asta. 31 de pagini si fac pariu ca inca nu s-a terminat balciul.

 

ON-Topic: Pentru cei care nu stiu sau n-au inteles, fata e momentan la ATI (03.10.2012), are dureri mari, dar respira si se mentine fara aparate. Ceea ce e un lucru bun. Asta am inteles eu pana acum.

 

OFF-Topic (ca nu se poate altfel): 1. N-o cunosc pe Pantera personal. O am la prieteni pe facebook, i-am urmarit activitatea si aici pe forum. Desi e tanara, pare o fata desteapta si cu capul pe umeri. Dar ceasul rau, pisica neagra nu iarta pe nimeni. Cineva spunea ca de suparare i-a dat "goarna" Busei si s-o facut praf cand s-o intalni cu taxiul. Dar daca fata se simtea bine si se distra si ea cu 'Busica? N-are voie? Momentele de neatentie pot fi si din cauza veseliei. Lucru irelevant oricum, avand in vedere starea de sanatate a fetei (care-si revine, din fericire).

 

2. Mie-mi place Hayabusa. Si probabil, cand o sa am si banii de una (motocicleta+benzina+intretinere), o sa-mi iau. Prima mea motocicleta a fost Kawasaki ZZR1100D (i se mai zicea si 'Busa-Killer). Asta ma face un om cu 3 OO ? Nu, ma face un incostient care avut norocul ca Barbosu' sa-l iubeasca mult si sa nu-l lase sa plimbe Bestia. Dar acum, 15.000km mai tarziu facuti pe motociclete domesticite, ma simt in stare sa ma sui pe 'Busa si sa-i tin turatiile in frau si kilometrajul la aceleasi valori domoale cu care m-am obisnuit.

 

Cel mai mare pacat in aceasta problema nu e ca fata merge cu 'Busa, ci faptul ca fata iubea 'Busa asa cum nu-si iubea poate iubitul. Si acum are nevoie de reparatii sau poate de o 'Busa noua... Ceea ce e si mai trist, ca 3 ani calare pe aceeasi mobra ar fi vrut sa-i transforme in 5-10-20... treaba ei. Stiu, fierul se face, dar amintirile din saua sau de pe rezervorul 'Busei respective raman in poze.

 

Nu cred ca e mai tare decat oricare motociclist, dar cred ca era mult mai in masura sa dea sfaturi incepatorilor si "turatilor" de pe forum. Nu fiindca are 'Busa, ci fiindca citise forumul, bagase la cap si stia cu ce se mananca motociclismul...

 

N-o sa-i urez sanatate, ca n-o sa ma auda si probabil nici citeasca. Probabil, dupa cum are un stil mai acid (cei care o cunosc spun asta), n-ar da doi bani pe ce zic eu acum. Si mi s-ar parea absolut normal. Sunt un strain de pe forum. Dar mi-as dori s-o stiu sanatoasa si sa-i mai vad pozele sexy pe facebook. Pantera fata-n fata cu 'Busa, de la intrunirile 'Busistilor si poate intr-o buna zi sa ajung s-o cunosc in calitate de proprietar de Hayabusa.

 

3. Daca a gresit? Da. A gresit. Ok. Ii taiem capul sau incercam sa invatam ceva? Personal, mi se pare cam dubioasa cazatura si cum a lovit-o taxiul, dar nu sunt nici politist, nici din Timisoara sa ma duc pana la locul accidentului. Ce putem invata de aici? Ca uneori, fie ca suntem veseli sau tristi sau... "turati", trebuie s-o lasam mai moale. Ce ne poate bucura de aici? Ca nu s-a dat cu RIP si cu trandafiri. Ca Pantera inca mai poate posta pe forum si n-o sa vedem pe profilul ei "Last time entered: 2012", asta prin 2020.

 

Astept cu interes revenirea ei pe forum si pe facebook.

 

Nu am nevoie sa-mi povesteasca de accident, am nevoie sa-mi spuna insa ce planuri are pe viitor.

 

PS: Pentru "hulitorii" de serviciu... lasati-o mai moale. E bine totusi ca faceti trafic pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blablabla....

 

Astept cu interes revenirea ei pe forum si pe facebook.

 

Nu am nevoie sa-mi povesteasca de accident, am nevoie sa-mi spuna insa ce planuri are pe viitor.

 

PS: Pentru "hulitorii" de serviciu... lasati-o mai moale. E bine totusi ca faceti trafic pe forum.

Bine ma chuck norris, fa te rog ca astazi sa fie sambata, 29.09.2012, caut-o pe pantera si da-i cateva lectii despre cum sa intre maine in benzinarie cu busa, dupa cei 15k km ai tai. Intre altele o poti intreba si ce planuri de viitor are. Patetic =))))))

 

PS: Faceam trafic pe vremea cand tu contopit cu mobra ta erati recunoscuti ca "busa-super killer" (ti-am pus si valoarea ta adaugata la zzr-ul ala ) =)))))

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred cat s-a scris pe tema asta. 31 de pagini si fac pariu ca inca nu s-a terminat balciul.

 

ON-Topic: Pentru cei care nu stiu sau n-au inteles, fata e momentan la ATI (03.10.2012), are dureri mari, dar respira si se mentine fara aparate. Ceea ce e un lucru bun. Asta am inteles eu pana acum.

 

OFF-Topic (ca nu se poate altfel): 1. N-o cunosc pe Pantera personal. O am la prieteni pe facebook, i-am urmarit activitatea si aici pe forum. Desi e tanara, pare o fata desteapta si cu capul pe umeri. Dar ceasul rau, pisica neagra nu iarta pe nimeni. Cineva spunea ca de suparare i-a dat "goarna" Busei si s-o facut praf cand s-o intalni cu taxiul. Dar daca fata se simtea bine si se distra si ea cu 'Busica? N-are voie? Momentele de neatentie pot fi si din cauza veseliei. Lucru irelevant oricum, avand in vedere starea de sanatate a fetei (care-si revine, din fericire).

 

2. Mie-mi place Hayabusa. Si probabil, cand o sa am si banii de una (motocicleta+benzina+intretinere), o sa-mi iau. Prima mea motocicleta a fost Kawasaki ZZR1100D (i se mai zicea si 'Busa-Killer). Asta ma face un om cu 3 OO ? Nu, ma face un incostient care avut norocul ca Barbosu' sa-l iubeasca mult si sa nu-l lase sa plimbe Bestia. Dar acum, 15.000km mai tarziu facuti pe motociclete domesticite, ma simt in stare sa ma sui pe 'Busa si sa-i tin turatiile in frau si kilometrajul la aceleasi valori domoale cu care m-am obisnuit.

 

Cel mai mare pacat in aceasta problema nu e ca fata merge cu 'Busa, ci faptul ca fata iubea 'Busa asa cum nu-si iubea poate iubitul. Si acum are nevoie de reparatii sau poate de o 'Busa noua... Ceea ce e si mai trist, ca 3 ani calare pe aceeasi mobra ar fi vrut sa-i transforme in 5-10-20... treaba ei. Stiu, fierul se face, dar amintirile din saua sau de pe rezervorul 'Busei respective raman in poze.

 

Nu cred ca e mai tare decat oricare motociclist, dar cred ca era mult mai in masura sa dea sfaturi incepatorilor si "turatilor" de pe forum. Nu fiindca are 'Busa, ci fiindca citise forumul, bagase la cap si stia cu ce se mananca motociclismul...

 

N-o sa-i urez sanatate, ca n-o sa ma auda si probabil nici citeasca. Probabil, dupa cum are un stil mai acid (cei care o cunosc spun asta), n-ar da doi bani pe ce zic eu acum. Si mi s-ar parea absolut normal. Sunt un strain de pe forum. Dar mi-as dori s-o stiu sanatoasa si sa-i mai vad pozele sexy pe facebook. Pantera fata-n fata cu 'Busa, de la intrunirile 'Busistilor si poate intr-o buna zi sa ajung s-o cunosc in calitate de proprietar de Hayabusa.

 

3. Daca a gresit? Da. A gresit. Ok. Ii taiem capul sau incercam sa invatam ceva? Personal, mi se pare cam dubioasa cazatura si cum a lovit-o taxiul, dar nu sunt nici politist, nici din Timisoara sa ma duc pana la locul accidentului. Ce putem invata de aici? Ca uneori, fie ca suntem veseli sau tristi sau... "turati", trebuie s-o lasam mai moale. Ce ne poate bucura de aici? Ca nu s-a dat cu RIP si cu trandafiri. Ca Pantera inca mai poate posta pe forum si n-o sa vedem pe profilul ei "Last time entered: 2012", asta prin 2020.

 

Astept cu interes revenirea ei pe forum si pe facebook.

 

Nu am nevoie sa-mi povesteasca de accident, am nevoie sa-mi spuna insa ce planuri are pe viitor.

 

PS: Pentru "hulitorii" de serviciu... lasati-o mai moale. E bine totusi ca faceti trafic pe forum.

 

:)))...We got a live one here :))). Crezi ca you're not worthy, dar vrei sa se faca bine ca sa iti trimita poze sexy pe facebook si sa iti zica ce planuri de viitor are?....Auzi? Tu m-ai oprit acum 2 luni jumate in fata magazinului unirea sa ma intrebi daca l-am primit pe Iisus in sufletul meu? De unde apareti ma nene? :)))).....i-ai dat clasa si lu Bacovia ala cu poezia de mai devreme :))))))

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: Mai terminate cu prostiile. Saptamana asta mai e vreme buna de motociclit, dar daca nu incetati dupa ce ma mut definitiv la tastatura o sa blochez topicul si o sa va ard pe toti care ati spus prostii pe aici. Si o sa va ard cu ban pe 3 luni.Adica toata iarna nu o sa mai puteti sa spuneti nimic si nici sa va dati pe ,motocicleta in caz ca posedati asa ceva...

 

Ontopic: Ce mai face doamna felina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceti baieti, trafic, ca o sa vin zilnic noi si noi clienti...

 

Eu raman cu motociclitul meu de Chuck Norris. De ce nu ma mira. Te opream la Unirii sa-ti dau un cap in gura, poate, cu atitudinea ta de 2 lei.

 

Iar Preacuviosul sa-si tina predicile pentru el.

 

As putea sa va iau si eu la "pwli", dar se vede ca unii dintre voi sunteti doar motociclisti.

 

Viata buna in continuare, ca tot asa prosti ramaneti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceti baieti, trafic, ca o sa vin zilnic noi si noi clienti...

 

Eu raman cu motociclitul meu de Chuck Norris. De ce nu ma mira. Te opream la Unirii sa-ti dau un cap in gura, poate, cu atitudinea ta de 2 lei.

 

Iar Preacuviosul sa-si tina predicile pentru el.

 

As putea sa va iau si eu la "pwli", dar se vede ca unii dintre voi sunteti doar motociclisti.

 

Viata buna in continuare, ca tot asa prosti ramaneti.

aoleu.....cat de brutal esti in exprimare, barbate degraba datator de capete in gura.

se vede ca nu am mai scris pe aici. haaahaaaa...pai pe vremea cand faceam eu trafic pe aici, se jignea mai delicat mai zmeule. Aproape ridicasem asta la rang de arta. Ma rog ..eu sunt un delicat de felul meu, altii au mai invatat de la mine, ca deh, concurenta naste progres. Si mai ales ca ne ardeau astia ca petru (care si acum ameninta preventiv, ca sa ne inhibe....ca mi-am adus aminte)

Pai dupa aceste mostre de luciu ( nu nicoleta) pe creier precum cele scrise aici, ti-as fi demonstrat in cuvinte mestesugite ca esti atat primitiv incat ai fi considerat asta un compliment si mi-ai fi facut cinste cu o bere. Acum cand a revenit moda masculilor autentici ca tine, barbati adevarati cu capu' tare ( pot sa-ti spun cap de tabla? pot? pot?. hai te rog, hai ca nu cer mult), minte odihnita, brate puternice si palme cat capacu de la wc, nu prea mai am ce sa zic, ca e vremea voastra.

 

era sa uit sa-ti dau un sfat. Nu ma mai fa prost, ptr ca te scufunzi si mai tare prin comparatie. Acum chiar daca pute tare unde te-ai bagat, macar poti sa respiri. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, terminati cu baietisme de-alde astea..aici e vorba de Pantera,

Chiar credeti ca, dupa ce se face bine, merita sa citeasca atatea porcarii?

Nu stiti care o aveti mai lunga, pe aicea. Si vi le fluturati care mai de care.

De parca ar da cineva doi bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gilda este inca la ATI.Nu se pot face vizite pana luni probabil,cand va fi mutata in salon.Respira fara aparate dar are dureri mari.Are nevoie de odihna.

Mai multi bikeri au vrut sa initieze o actiune de strans fonduri.Am vorbit cu mama ei si ne-a spus ca nu este nevoie dar multumeste tuturor bikerilor pentru ajutorul dat si pentru incurajari.Ca sa o citez:"Sunteti niste oameni minunati".

 

E bine deci. De-acum nu are cum sa mearga decat inainte. Doamne ajuta!

Chiar daca acum nu e nevoie de bani, recuperarea e lunga si se simte la buzunar. Eu zic ca orice ajutor e binevenit.

 

Din cate stiu este singura fata din tara detinatoare de busa,adica are oo cat nu au destui satui de taste.

 

Emylyo, astfel de concluzii nu fac decat sa alimenteze circul asta morbid. Lasa-i frate pe oameni sa creada ce vor, sa merga cu ce vor, pe strada sau in capu lor. Sa creada ce vor (mai ales despre lucrurile pe care nu le cunosc :().

Bafta!

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai cam intarziat ingerasule, asta trebuia sa fie primul post.

pantera are deja cateva zile...

 

ce sa fac eu cu 2 nou nascute-acuma?

sa ma gadesc sa va adopt?

lu aia mai mica ii cumpar un motor cu recuperator de taxiuri.

:laugh:

 

.....prefer sa ma abtin :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dar cine e Cosanzeana asta, de a trezit atata discordie in asa zisa comunitate moto? discutia asta trebuie analizata la facultatea de psihologie ca o forma extrema a patetismului masculin. Pesronal ii urez accidentatei multa sanatate la fel cum urez asta tuturor motociclistilor si soferilor in situatii similare (exceptie tiganii, unii bozgori, intrelopii si meltenii). Ii inteleg pe cei care o cunosc si ii iau apararea...ce nu pricep e ce plm e cu mesajele alea libidinoase ale foarte multora care parca spera ca in urma unei urari sa le cada fata in brate dupa ce iese din spitale. De unde interesul si dorinta unora de a afla detalii personale din viata unei persoane pe care nu o conosc sau pe care o stiu ca au vazut-o de doua ori la semafor. Parca e preselectie Burlaca :))...cand se face bine poate il alege castigator pe cel care a dat cel mai lamantabila si libidinoasa urare de sanatate :)). Oricum dintre toti petitorii l-am remarcat pe Hornet 600 (care personal imi lasa impresia ca ala e motorul pe care l-ar vrea nu si cel pe care il detine), care nefiind priceput la compus poezii, isi ameninta rivalii cu injuraturi si centura neagra la gramatica :))). Inca o data refacere usoara accidentatei si mult succes la agatat pretendentilor (unii chiar aveti nevoie de tot succesul din lume).

 

coitza..chiar motorul asta e cel care'l calaresc. Nu e vreun vis de nerealizat, deci..nu stiu de unde atata mirare pe tine. Si nu sunt petitor. Ma doare'n 14 de multi de pe'aici , iar cat despre cazuta..se intampla si la alte case, nu stiu ce atata zarva. Sa'si ia naibii un motor ce'l poate stapani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident moto Pantera - 306 Replies; 46,939 Views

 

Accident mortal morarilor-sos pantelimon - 215 Replies; 24,737 Views

 

Accident mortal Petrosani - Banita - 185 Replies; 20,666 Views

 

 

Motociclista accidentata la semaforul Fizicienilor cu Camil Ressu - 20 Replies; 4,452 Views

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...