Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

asta nu e service-ul lui Suciu?


» Post actualizat in 30 Jun 2015 12:42

Eu pot sa ti recomand un singur service din clujul asta daca te ajuta cu ceva . Extreme service srl pe frunzisului 83 D .

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne stim, eu cu Suciu, ca pana anul trecut am fost vecini in Grigorescu. Chiar i-am lasat la maica-sa si locul de parcare cand am plecat de-acolo. Da mi-e rusine sa ma duc cu masina mea la el, la cum imi arata. :P

 

 

El e :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,o intrebare,nu stiti cumva de unde as putea achizitiona un caiet service in care sa scriu la cati km s-a facut schimbul de ulei sau schimbul de consumabile si cu stampila serviceului?Am vazut mai demult la cineva dar nu mai tin minte la cine,e ca si cartea masinii dar e mai mica...De cateva zile caut in toate felurie pe google si nu gasesc nici o informatie..Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu vrei neaparat carnetelul fizic, vezi ca sunt multe aplicatii care tin evidenta chestiilor pe care le faci la masina/motor.

 

 

eu am un simplu carnetel.daca fac ceva acasa notez data,km,piesa iar daca fac ceva in service la fel si rog sa puna o stampila sub ce am notat +facturi

 

 

mda, dar eu am impresia ca, colegul are o masina la vanzare si vrea sa-i faca ''istoricul''

.......... si cu stampila serviceului?................

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O casca de copii are careva de dat imprumut?!? Ma intereseaza pentru fi-mea spre sfarsitul lui august, cand oi fi in concediu... poate-i trece frica de zgomot si reusesc sa o dau doo-tri sute de metri pe rezervor, pe altfel de drum decat cele publice... Oi pune mai tarziu circumferinta capului, ca amu' doarme. Multam fain, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, dar eu am impresia ca, colegul are o masina la vanzare si vrea sa-i faca ''istoricul''

.......... si cu stampila serviceului?................

Robi nu se ocupa cu asa ceva! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O casca de copii are careva de dat imprumut?!? Ma intereseaza pentru fi-mea spre sfarsitul lui august, cand oi fi in concediu... poate-i trece frica de zgomot si reusesc sa o dau doo-tri sute de metri pe rezervor, pe altfel de drum decat cele publice... Oi pune mai tarziu circumferinta capului, ca amu' doarme. Multam fain, Nick.

Nu-mi vine sa cred, dar fi'mea are 51cm inprejur... capoasa ca ta'su... Asteptand raspuns, va multumesc anticipat, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi trebuie la masina,la masina am cartea de la nemti,as fi vrut la motor sa fac istoricul ca in momentul cand il vand sau ma uit eu stiu ce s-o facut la motocicleta...multumesc pentru informatii,daca mai e cineva care are vre-o informatie sa imi zica va rog,o seara placuta sa aveti !


» Post actualizat in 09 Jul 2015 21:02

mda, dar eu am impresia ca, colegul are o masina la vanzare si vrea sa-i faca ''istoricul''

.......... si cu stampila serviceului?................

:)

 

Colegu,nu ma ocup cu bijnituri ;)

 

Robi nu se ocupa cu asa ceva! :peace:

 

Mersi Cristi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu copiezi o pagina de la cartea masinii, multiplici, pui o sina si eventual o coperta.

Sau faci in excel, daca crezi ca iasa mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK colegu, nici o problema dpmdv, iar daca te-am suparat imi cer scuze, n-am vrut!

sa ai o zi si o saptamana faina, numai bine!

 

Nu e problema :) Mersi,la fel si tie !

» Post actualizat in 14 Jul 2015 15:14

Va salut dragilor,revin cu noi informatii legate de caietul service de care povesteam mai sus,am gasit caietul service,era in masina mea si eu nu m-am uitat,cica caietul este cumparat de la Autodias,maine ma duc sa imi cumpar alt caiet ca acesta deja o fost completat...atasez mai jos 3 poze sa vedeti cum arata poate aceasta informatie va ajuta pe cineva,o zi placuta in continuare !

 

post-23605-0-60474200-1436886833_thumb.jpg

post-23605-0-27923500-1436886841_thumb.jpg

post-23605-0-65274500-1436886841_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

gasit un saint bernard...... zona Grigorescu.......

al meu era la plimbare pe malul Somesului

un vecin a vazut un saint bernart pe strada, l-a prins (crezand ca e al meu) si mi l-a bagat in curte :)

stupoare a fost cand s-a intors Maica-mea cu saint bernardul meu acasa

(chiar ca la cascadorii rasului)

am dat sfoara la niste prieteni medici veterinari, poate ii gasim stapanul

daca stiti si voi ceva, rog PM

multumesc!

 

PS: poze si mai multe detalii dupamasa cand ajung acasa

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si ce-au zis cainii unul de celalalt? :P

» Post actualizat in 31 Jul 2015 10:31

ii tin separat.... sunt masculi amandoi, si asta nou e tare speriat, dar nu stiu cum reactioneaza....

nu vreau sa se incaiereze ca Maica-mea sigur nu poate desparti doi saint bernarzi :)

sper ca o sa-i gasesc stapanii, am dat sfoara peste tot!

si asta nou sigur s-a pierdut, are zgarda, deci nu e maidanez

cip nu are, a fost un prieten veterinar si nu l-a citit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii tin separat.... sunt masculi amandoi, si asta nou e tare speriat, dar nu stiu cum reactioneaza....

nu vreau sa se incaiereze ca Maica-mea sigur nu poate desparti doi saint bernarzi :)

sper ca o sa-i gasesc stapanii, am dat sfoara peste tot!

si asta nou sigur s-a pierdut, are zgarda, deci nu e maidanez

cip nu are, a fost un prieten veterinar si nu l-a citit

 

e clar, te-ai facut cu 2 caini :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stie ..... ca el nu era acasa . :crack:

 

Noi radem , radem ..dar omu' are o problema grava . Tre' sa cumpere inca un sac de papa pentru urmatoarele 3 zile. Cel putin , eu cand is speriat maninc mult...

mda, al meu mananca numai Royal Canin Giant.......

 

e clar, te-ai facut cu 2 caini :))

imi ajunge Beto al meu, multumesc.....

daca era femela mai luam in considerare varianta, dar asa..... mai bine nu....

sper sa-i gasesc / gasim stapanul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...