Sari la conținut

Accident craiova ?!


Fulguletz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Adrian

Louis Cyphre, daca tot o pupi in fund atat pe Gilda aici si-i iei apararea, de ce nu te interesezi TU de starea ei, de ce nu-i faci TU o vizita si sa ne spui cum e?

E usor sa dai din gura de dupa monitor si sa ne apostrofezi,nu?

 

Vrei sa fac si eu ca "pik", mai sus, sa-ti dau quote-uri peste quote-uri de-ale Gildei, de pe forum, ca dovezi ale arogantei? Poate asa o sa intelegi atitudinea "cel putin reticenta" a unora, vis a vis de intamplarile ei.

 

Eu,pt ca stiu ca-s rau de gura si am vb aiurea multa vreme pe forum,sunt constient ca daca pic,si daca mai scriu si pe forum ca am picat, imi atrag SINGUR o tona de mistouri si luari la pwla.

Asa functioneaza treaba...

Culegi ce semeni..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe topicul asta intelegi(in mare) 2 lucruri:

1. mult mai multa lume decat ai impresia merge bauta la volan. Vad ca e un adevarat sport national, "ce frate, toti mergem bauti". Nu-mi vine sa cred ca cineva(cu ceva minte in cap) isi permite sa mearga baut in jungla asta. Am mers si eu cand eram un copchil prost si imbecil =>......., completati voi spatiul punctat.
2. prietenii adevarati trebuie sa-ti cante in struna indiferent ce-ai face. Nene, prietenii adevarati, care iti vor binele, iti spun cat de prost esti, cand e cazu'. Stau langa tine, iti aduc o ciorba la spital, dar iti spun ca ce-ai facut nu e bine. Sau ca nu sunt de acord cu ce urmeaza sa faci.

Faptul ca a facut accidentul anu' trecut ar fi trebuit sa-i dea de gandit, nu stapanea motoru' ala destul. In loc sa lucreze la capitolu' asta, ea a ales altceva. E strict treaba ei(din fericire). Si faptul ca alege sa invete ceva din toata treaba asta, la fel.
Se va vedea de acum incolo daca are prieteni adevarati.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai prietenii ei stapaneau mai bine motoarele si n-au ratat giratoriu, probabil...

 

bine ca n-a omorat pe cineva, ca in rest, prostia se plateste. asteptam cu interes sa vedem cu ce vine nou la anu'!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci mai nou tre' sa ai 6 coitze ca sa stai pe o troaca de 14 ani! looooooooooooollllllllllllll! :))))))))) ma intreb de cate coitze ai nevoie ca sa cazi de pe ea...

cica iti trebuie doar 2 ovare si oleaca de Bachus

 

bine ca n-a omorat pe cineva, ca in rest, prostia se plateste. asteptam cu interes sa vedem cu ce vine nou la anu'!!!

 

greu de ghicit. cred ca va canta Frunzele si Iarba... mai ales ca acum vor s-o legalizeze cu scop medicinal. deci nu e nimic daca ea se va trata cu niste iarba. poate si acum isi dezinfecta ficatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Poate mai invata si altii din fapta asta.

 

 

Asa e.. Nu pleci pana cand termini toata bautura, asta ca sa te asiguri ca nu poti conduce. :rusinica:

 

 

unde erau acesti prieteni mareti inainte sa faca buf?

 

 

Au ramas sa termine ce n-a reusit Gilda.. :alcy:

 

Nu inteleg ce nu intelegi.. daca vreunuia ii vei lua sticla de la gura cu siguranta nu esti prietenul lui, in schimb daca mai aduci una.. ai toata sansele sa devii. :friends:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Louis Cyphre, daca tot o pupi in fund atat pe Gilda aici si-i iei apararea, de ce nu te interesezi TU de starea ei, de ce nu-i faci TU o vizita si sa ne spui cum e?

 

E usor sa dai din gura de dupa monitor si sa ne apostrofezi,nu?

 

Vrei sa fac si eu ca "pik", mai sus, sa-ti dau quote-uri peste quote-uri de-ale Gildei, de pe forum, ca dovezi ale arogantei? Poate asa o sa intelegi atitudinea "cel putin reticenta" a unora, vis a vis de intamplarile ei.

 

Eu,pt ca stiu ca-s rau de gura si am vb aiurea multa vreme pe forum,sunt constient ca daca pic,si daca mai scriu si pe forum ca am picat, imi atrag SINGUR o tona de mistouri si luari la pwla.

 

Asa functioneaza treaba...

 

Culegi ce semeni..

Da' tu cine ai impresia ca esti, de crezi ca-ti datorez vreun raport despre ceva?

Pune mana pe telefon, daca te intereseaza, munceste pentru informatie.

Daca mi-e greata de ceva, sunt scopitii care se bucura de necazul unuia, numai pentru ca nu-i place de persoana respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Da' tu cine ai impresia ca esti, de crezi ca-ti datorez vreun raport despre ceva?

Pune mana pe telefon, daca te intereseaza, munceste pentru informatie.

Daca mi-e greata de ceva, sunt scopitii care se bucura de necazul unuia, numai pentru ca nu-i place de persoana respectiva.

 

 

Vezi ca ai citit printre randuri. Eu nu ma bucur de raul ei sau altcuiva. Nu ma confunda cu altii de pe aici care fac mistouri ieftine pe seama accidentului ei.

 

Tu ne-ai apostrofat cu cateva pagini in urma,ca vezi doamne' de ce vorbim aiurea in loc sa-i uram de bine sau sa ne interesam de starea ei.

 

Pai de ce? cu ce scop? Daca vrei sa stii, te interesezi,daca nu,nu....

 

Tocmai,de ce traiesti cu impresia ca-ti suntem NOI datori sa ne interesam de starea ei? sau n-avem voie sa postam daca nu mimam ca suntem interesati?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai domle, nu sări așa, că și eu am citit la vremea respectivă topicul celălalt și nu sunt sub nicio formă de acord cu felul ei de a privi sticlele. Și acolo, ca și aici, userul captain busa i-a luat apărarea, e problema lui. Pe viitor, să-i ia dreaq alcoolemia și apoi cheile de la mobră.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...