Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu ai o problema cu mine nu cu camerele mele...esti varza, adica ce se intelege...varza tare...nai nici o treba cu trotinetele.

Eu folosesc aceste camere de ani de zile pe moto si nu am nici o problema pina la prima pana, cind le arunc.

Nu stau sa peticesc o camera pt.15 lei.

Am moto de 4 ani care au camere china la pret de nimic si ma trag an de an cu ele, nu stau arucate aiurea cum vad in bardacul tau...sau ce naiba o fi acolo...

Dar cu nu ai creier si cum nu sti mai nimic, o camera nu se lasa orcum si oriunde,dar nu stau eu acuma sa-ti dau tie sfaturi ca le dau degeaba..o varza tot o varza ramine.

 

Tu ai o buba la cap,dac ai asa ceva.. dar tare cred ca ai altceva in teasta aia nu creier...esti MUCI sau ce demunire vrei tu...pt.mine esti inegzistent..o persoana care consuma oxigenul degeaba

Nici nu ma mir de ce nu creste par pe teasta ta...sau daca creste, e aruncat de colo colo..

 

Hai spor sau sictir cum doreste matale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care stau in cumpana daca sa cumpere sau nu de la dany_oldmoto ,vreau sa le spun un lucru, eu de aprope doi ani de zile cumpar de la el , si va spun ca omu' pe langa ca este "baiat de salon" cum zicea cineva mai in sus :bigstar: , este si Centura Neagra-n comuniste si tot ce tine de ele :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care stau in cumpana daca sa cumpere sau nu de la dany_oldmoto ,vreau sa le spun un lucru, eu de aprope doi ani de zile cumpar de la el , si va spun ca omu' pe langa ca este "baiat de salon" cum zicea cineva mai in sus :bigstar: , este si Centura Neagra-n comuniste si tot ce tine de ele :ok:

eu de vreo 4 ani cumpar piese de la dani si nu am avut probleme cu ele unele ajung mai repede altele mai tarziu dar el nu are vina pt asta si daca ma gandesc bine fiecare cumpara ce vrea de la cine vrea nu te obliga cineva sa cumperi de la dani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cand am cumparat ceva de la dany am fost FOARTE multumit,

 

dar surprins cand am vorbit, cumparat prima data, omul mi-a spus alea....mai scumpe,alea....mai eftine,cum doresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care stau in cumpana daca sa cumpere sau nu de la dany_oldmoto ,vreau sa le spun un lucru, eu de aprope doi ani de zile cumpar de la el , si va spun ca omu' pe langa ca este "baiat de salon" cum zicea cineva mai in sus :bigstar: , este si Centura Neagra-n comuniste si tot ce tine de ele :ok:

 

 

Subscriu. Cumpăr numai de la Dany când vine vorba de piese noi și întodeauna calitatea a fost ridicată și în ceea ce privește piesele, și la capitolul comunicare, timp de expediție etc. Recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu contest ce spun alti.Eu am aratat clar ce am primit de la om.Au stat asa cum le-am primit de la persoana ,legate cu scotch galben.Cand am avut nevoie de ele .....Cred ca se vede clar.Dealtfel panaramele nu le-am aruncat si sunt la dispozitia oricarui interesat sa vada ceva de nevazut.Si marfa respectiva a fost vazuta si de cristi si de pedro ca ne-am intalnit in aceeasi zi la vechiul Apasu.Adevarul supara?Sigur ca supara.Si nu am terminat de aratat REBUTURILE primite de la acest individ caruia,mai nou i se pare ca nu se poate trai printre comuniste fara el.Ba se poate. Mai exista si un Gaspar si mai sunt cativa cu care macar se poate discuta civilizat..De observat agresivitatea individului cand cineva are "curajul" sa-i reproseze calitatea sub orice critica a produselor pe care le vinde.Si ca lucrurile sa fie foarte clare.Cristi i-a trimes retur de mai multe ori asazisa marfa si eu o data.Si multi alti.In ce priveste informatia despre marfa retur a lui Cristi,o stiu de la Cristi personal.Daca a mintit el mint si eu.Da nu cred.

Ma asteptam ca baiatu sa-si puna ceva cenuse pe cap,sa fie concesiv si sa zica ca se mai intampla ca aia ca ailalta,dar nu,omu e obraznic,e agresiv,e ofensiv.Deja a pierdut multi bani,Si o sa mai piarda.Nu de alta da nu toata lumea face motoare ca sa le vanda si sa scoata un ban fara sa-l intereseze de calitatea pieselor bagate in ele.Multi Le fac pentru ei personal,ca sa mearga cu ele pe sosea si o sa se gandeasca de 10 ori inainte sa cumpere "cazaturile" lui dani.Si daca vreti va dau si un nume,fara voia lui.Este vorba de Festina Lente care nu mai cumpara de la dani ci de la Gaspar.

Sper ca omu sa invete ceva de aici da cred ca o sa raman cu speranta.Totodata sper sa invete ceva si cei ce doresc sa-si repare sau sa-si reconditioneze "mobrele" si anume ca nimanui dani nu face o favoare ci cei ce cumpara de la el ii fac o MARE favoare,ii baga multi bani in buzunar.

 

Nu ma pot abtine.

Ma pufneste rasul cand vad "adeziunile" la politica lui tovarasu.Asa a fost si cu ceausescu inainte sa se autoampuste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat si eu camera,pt dnepr( made in china ) de la Dany,si is multumit.nu se desumfla.poate nea HndSoN nu a depozita produsul cum trebuie,sau le-a incurcat cu o alta camera.nu cred ca nu se putea rezolva problema fara scandal.inca nu e tarziu.imi cer scuze ca ma bag in seama,dar chiar pe Dany nu trebuie luat la maruntis.totusi, este o baza a forumului.tine-o tot asa Dany.respectele mele :cheers:

Editat de robert bk350
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu contest ce spun alti.Eu am aratat clar ce am primit de la om.Au stat asa cum le-am primit de la persoana ,legate cu scotch galben.Cand am avut nevoie de ele .....Cred ca se vede clar.Dealtfel panaramele nu le-am aruncat si sunt la dispozitia oricarui interesat sa vada ceva de nevazut.Si marfa respectiva a fost vazuta si de cristi si de pedro ca ne-am intalnit in aceeasi zi la vechiul Apasu.Adevarul supara?Sigur ca supara.Si nu am terminat de aratat REBUTURILE primite de la acest individ caruia,mai nou i se pare ca nu se poate trai printre comuniste fara el.Ba se poate. Mai exista si un Gaspar si mai sunt cativa cu care macar se poate discuta civilizat..De observat agresivitatea individului cand cineva are "curajul" sa-i reproseze calitatea sub orice critica a produselor pe care le vinde.Si ca lucrurile sa fie foarte clare.Cristi i-a trimes retur de mai multe ori asazisa marfa si eu o data.Si multi alti.In ce priveste informatia despre marfa retur a lui Cristi,o stiu de la Cristi personal.Daca a mintit el mint si eu.Da nu cred.

Ma asteptam ca baiatu sa-si puna ceva cenuse pe cap,sa fie concesiv si sa zica ca se mai intampla ca aia ca ailalta,dar nu,omu e obraznic,e agresiv,e ofensiv.Deja a pierdut multi bani,Si o sa mai piarda.Nu de alta da nu toata lumea face motoare ca sa le vanda si sa scoata un ban fara sa-l intereseze de calitatea pieselor bagate in ele.Multi Le fac pentru ei personal,ca sa mearga cu ele pe sosea si o sa se gandeasca de 10 ori inainte sa cumpere "cazaturile" lui dani.Si daca vreti va dau si un nume,fara voia lui.Este vorba de Festina Lente care nu mai cumpara de la dani ci de la Gaspar.

Sper ca omu sa invete ceva de aici da cred ca o sa raman cu speranta.Totodata sper sa invete ceva si cei ce doresc sa-si repare sau sa-si reconditioneze "mobrele" si anume ca nimanui dani nu face o favoare ci cei ce cumpara de la el ii fac o MARE favoare,ii baga multi bani in buzunar.

 

Nu ma pot abtine.

Ma pufneste rasul cand vad "adeziunile" la politica lui tovarasu.Asa a fost si cu ceausescu inainte sa se autoampuste.

sal.. nu m am putut aptine dar dupa trei ani vi si arati o poza cu o camera praf arata o poza cum au sosit ele acum trei ani, cred ca erau ne rupte ca astfel le refuzai atunci ,arunci acum cu noroi ca sant praf dar cat vrei sa tina ne umflate,ni leai aratat pe cele unflate ,astea rupte au fost umflate si sau taiat singure nu ti se pare ca ceri prea mult sau nu avem ce face si hai sa ne mai luam de un comerciant de piese de parca lear fabrica el esti si dumneata om cu cap..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut "relatzii de afaceri" cu Dany si l-am cunoscut si personal la Siriu, iar despre el nu pot sa zic decat ca este un tip grozav, si ca om si ca om de afaceri!!!

Dany, tot respectul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu contest ce spun alti.Eu am aratat clar ce am primit de la om.Au stat asa cum le-am primit de la persoana ,legate cu scotch galben.Cand am avut nevoie de ele .....Cred ca se vede clar.Dealtfel panaramele nu le-am aruncat si sunt la dispozitia oricarui interesat sa vada ceva de nevazut.Si marfa respectiva a fost vazuta si de cristi si de pedro ca ne-am intalnit in aceeasi zi la vechiul Apasu.Adevarul supara?Sigur ca supara.Si nu am terminat de aratat REBUTURILE primite de la acest individ caruia,mai nou i se pare ca nu se poate trai printre comuniste fara el.Ba se poate. Mai exista si un Gaspar si mai sunt cativa cu care macar se poate discuta civilizat..De observat agresivitatea individului cand cineva are "curajul" sa-i reproseze calitatea sub orice critica a produselor pe care le vinde.Si ca lucrurile sa fie foarte clare.Cristi i-a trimes retur de mai multe ori asazisa marfa si eu o data.Si multi alti.In ce priveste informatia despre marfa retur a lui Cristi,o stiu de la Cristi personal.Daca a mintit el mint si eu.Da nu cred.

Ma asteptam ca baiatu sa-si puna ceva cenuse pe cap,sa fie concesiv si sa zica ca se mai intampla ca aia ca ailalta,dar nu,omu e obraznic,e agresiv,e ofensiv.Deja a pierdut multi bani,Si o sa mai piarda.Nu de alta da nu toata lumea face motoare ca sa le vanda si sa scoata un ban fara sa-l intereseze de calitatea pieselor bagate in ele.Multi Le fac pentru ei personal,ca sa mearga cu ele pe sosea si o sa se gandeasca de 10 ori inainte sa cumpere "cazaturile" lui dani.Si daca vreti va dau si un nume,fara voia lui.Este vorba de Festina Lente care nu mai cumpara de la dani ci de la Gaspar.

Sper ca omu sa invete ceva de aici da cred ca o sa raman cu speranta.Totodata sper sa invete ceva si cei ce doresc sa-si repare sau sa-si reconditioneze "mobrele" si anume ca nimanui dani nu face o favoare ci cei ce cumpara de la el ii fac o MARE favoare,ii baga multi bani in buzunar.

 

Nu ma pot abtine.

Ma pufneste rasul cand vad "adeziunile" la politica lui tovarasu.Asa a fost si cu ceausescu inainte sa se autoampuste.

 

Mi se pare logic sa primesc inapoi marfa care nu place cumparatorului,fac treaba asta tot timpul.

Ca se cumpara marfa de la x,y,z nu conteaza,e tot aceiasi marfa,cu Gspar ma intilnesc tot tipul la bazar ca ne aprivizionam in mare din acelasi loc.

Eu mai am un avantaj ca umblu mult pe la tara dupa epave si gasesc si piese de pe timpuri cu ocazia aia.

Nu mai pune tu pe x,y, in fata ca degeaba, nu are nici un efect asupra mea...eu de pe acest forum cumpar mai mult,ce vind eu aici nu-mi ajunge pt.tigari si papa la animalele de care am grija,deci stai linistit in privinta asta ca nu traiesc din vinzarea de piese,alea le aduc sa-mi scot eu cheltuiala de dincolo.

Nu le poti nimeri tot tipul cu piesele, dar daca erai baiat destept(dar nui cazul la tine)trimiteai camerele inapoi si rezolvam problema cum au facuto x,y.

Am mai spus si cu alte ocazi,nu te framinta pe tine camerele alea ci faptul ca ce fac eu si am eu(TU NICI NU VEI AVEA OCAZIA SA VISEZI)apai sa mai ai pretentia sa te bucuri de unele din ele :laugh:

 

Ai pomenit de x mai jos ca nu mai cumpara piese de la mine,persoana respectiva vroia piese de calitate si foarte repede(misiune imposibila)ce ia vindut Gsspar aia ii puteam trimite si eu repede, dar cum am mai spus era vorba de calitate nu de cantitate(nu vreau sa fac mai multe comentari ca ma stiu foarte bine cu Gaspar si nui cazul..fiecare are politica lui legata de piese.

Nu fa tu comenatri legate de ce moto vind eu si ce piese pun in ele, ca deja te depaseste cu mult..

 

Uitasem sa dau o replica cu fraza (fundul moldovei)nu ai tu norocul asta sa te bucuri de ce ma bucur eu aici in (fundul moldovei)cum ai formulat tu mai sus...e iar un(MARE VIS PE CARE NU AI VOIE NICI SAL VIZEZI)bai poluatule sau....dar supar alte persoane care nu merita din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vrea omul sa faca scandal face si nu il retine nimic.Pt ce se agita unii pt doua camere cew costa aproximativ 30 lei.mai ziceam daca era o suma mai mare de ordinul miilor pt 30 de lei sa faci atata zarva eu zic ca nu se merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-27437-0-81512800-1336125527_thumb.jpg

 

Pana acum numai vorbe si pareri subiective,zic eu.

 

 

Ce-ai bre? De la distanta pari om serios.Ai ajuns sa compari sticlele goale cu alea pline?De ce nu ai umflat toate camerele sa vezi cum se pastreaza?

Tu chiar te-asteptai ca alea chinezesti de 15 lei sa le bata pe alea nemtesti de-o 100?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu contest ce spun alti.Eu am aratat clar ce am primit de la om.Au stat asa cum le-am primit de la persoana ,legate cu scotch galben.Cand am avut nevoie de ele .....Cred ca se vede clar.Dealtfel panaramele nu le-am aruncat si sunt la dispozitia oricarui interesat sa vada ceva de nevazut.Si marfa respectiva a fost vazuta si de cristi si de pedro ca ne-am intalnit in aceeasi zi la vechiul Apasu.Adevarul supara?Sigur ca supara.Si nu am terminat de aratat REBUTURILE primite de la acest individ caruia,mai nou i se pare ca nu se poate trai printre comuniste fara el.Ba se poate. Mai exista si un Gaspar si mai sunt cativa cu care macar se poate discuta civilizat..De observat agresivitatea individului cand cineva are "curajul" sa-i reproseze calitatea sub orice critica a produselor pe care le vinde.Si ca lucrurile sa fie foarte clare.Cristi i-a trimes retur de mai multe ori asazisa marfa si eu o data.Si multi alti.In ce priveste informatia despre marfa retur a lui Cristi,o stiu de la Cristi personal.Daca a mintit el mint si eu.Da nu cred.

Ma asteptam ca baiatu sa-si puna ceva cenuse pe cap,sa fie concesiv si sa zica ca se mai intampla ca aia ca ailalta,dar nu,omu e obraznic,e agresiv,e ofensiv.Deja a pierdut multi bani,Si o sa mai piarda.Nu de alta da nu toata lumea face motoare ca sa le vanda si sa scoata un ban fara sa-l intereseze de calitatea pieselor bagate in ele.Multi Le fac pentru ei personal,ca sa mearga cu ele pe sosea si o sa se gandeasca de 10 ori inainte sa cumpere "cazaturile" lui dani.Si daca vreti va dau si un nume,fara voia lui.Este vorba de Festina Lente care nu mai cumpara de la dani ci de la Gaspar.

Sper ca omu sa invete ceva de aici da cred ca o sa raman cu speranta.Totodata sper sa invete ceva si cei ce doresc sa-si repare sau sa-si reconditioneze "mobrele" si anume ca nimanui dani nu face o favoare ci cei ce cumpara de la el ii fac o MARE favoare,ii baga multi bani in buzunar.

 

Nu ma pot abtine.

Ma pufneste rasul cand vad "adeziunile" la politica lui tovarasu.Asa a fost si cu ceausescu inainte sa se autoampuste.

Au amandoi absolut aceeasi marfa, nu poti spune ca de la unu e mai buna si de la altul mai rea, repet ACEEASI MARFA !!! diferentele notate de mine sunt in favoarea lui dani, care le are mai ieftine si cu care poti comunica mult mai usor pentru ca e mult timp pe net si stie mai multe despre comuniste, in schimb gaspar are un stoc de piese si le primesti fara sa astepti, aaa, si inca ceva, am luat si din rusia si surpriza : aceleasi cacaturi !!!!! nu mai aruncati vorbe in vant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Feedback la om sau la piese? Adevar sau minciuna? ...franturile de adevar aduc minciuna si denaturarea!

 

Sa ma explic: daca spui cuiva ca”X” traversa pe trecere de pieton, iar “Y” i-l loveste cu masina si-l omoara, este un adevar din care reieseca “Y” este vinovat. Dar informatia nu este corecta, am omis sa adaug ca “X” a traversat in fuga pe culoarea rosie a unui semafor aflat acolo! In cazul acesta “Y” nu are nici o vina.

Eu nu am mintit relatatand incidentul, dar am omis un amanunt care denaturant adevarul!

Iar daca o faci fara sa-ti dai seama sau intentionat, atunci cand blamezi pe cineva nu mai conteaza...

=======

Dany nu este comerciant, nu din asta traieste, faptul ca ma ajuta atunci cand am nevoie conteaza! Tot respectul pentru el, ma bucur ca l-am cunoscut, ma bucur sa am prieteni ca el...

 

@dany, nu mai scrie nimic in apararea ta, lasa-i pe cei ce te cunosc sa-si spuna parerea, adevarul v-a apare!

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe care fiecare maestre?ca numai unu vorbeste ca la el la fundu moldovei.

 

Daca mai pomenesti ceva de (fundul moldovei) e posibil sa ai o surpriza neplacuta cit de curind.

Eu nu am pomenit nimic de unde naiba se trage specia ta...dar sigur e un mister si pt.tine cind te uiti in oglinda si te minunezi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Feedback POZITIV+ pentru userul Dnepr&Sidecar .am cumparat un far de la el in bani decenti si intr-o stare foarte buna. recomand pe raspunderea mea.ii multumesc inca o data. si mai avea faruri la vanzare de comuniste parca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@dany, nu mai scrie nimic in apararea ta, lasa-i pe cei ce te cunosc sa-si spuna parerea, adevarul v-a apare!

Bade Cristi,asta cu adevarul mi-a placut. Trebuie sa apara adevarul,asa zic si eu. De exemplu,tipul asta,darkwolf,mie mi-a lasat o impresie total amara. Cu el si cu cei de teapa lui nu mai lucrez in veci,le-am spus-o demult. Nu mai zic ca acum vreo 2 ani avea alte idei,total opuse celor de azi. Ca multi altii el nu va recunoaste nimic,are un stil strengaresc de gradinita,asta e parerea mea. Ca sa fiu mai precis,personal,eu nu mai lucrez cu 2 participanti la aceasta discutie,datorita problemelor pe care mi le-au creat. Nu ma intereseaza afacerile lor,sa fie sanatosi,eu nu am nici un interes in a le pune bete in roate. Pur si simplu mi-au creat probleme de-a lungul timpului,asta e singurul motiv pentru care zic astea. Trebuie sa mai zic ca Honda San are o colectie de vechituri foarte interesanta,personal am ramas impresionat de ce am vazut acolo. E vorba de obiecte de zeci de mii de euro,nu e un amator omul. In incheiere,bade Cristi,iti mai spun ca incarcarea facuta dupa ideile tale functioneaza perfect,pot zice ca am rezolvat problema luminilor la Simson pentru totdeauna. Multumesc foarte mult.Sper sa ne vedem la Focsani,sa mai bagam ceva de armata. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bade Cristi,asta cu adevarul mi-a placut. Trebuie sa apara adevarul,asa zic si eu. De exemplu,tipul asta,darkwolf,mie mi-a lasat o impresie total amara. Cu el si cu cei de teapa lui nu mai lucrez in veci,le-am spus-o demult. Nu mai zic ca acum vreo 2 ani avea alte idei,total opuse celor de azi. Ca multi altii el nu va recunoaste nimic,are un stil strengaresc de gradinita,asta e parerea mea. Ca sa fiu mai precis,personal,eu nu mai lucrez cu 2 participanti la aceasta discutie,datorita problemelor pe care mi le-au creat. Nu ma intereseaza afacerile lor,sa fie sanatosi,eu nu am nici un interes in a le pune bete in roate. Pur si simplu mi-au creat probleme de-a lungul timpului,asta e singurul motiv pentru care zic astea. Trebuie sa mai zic ca Honda San are o colectie de vechituri foarte interesanta,personal am ramas impresionat de ce am vazut acolo. E vorba de obiecte de zeci de mii de euro,nu e un amator omul. In incheiere,bade Cristi,iti mai spun ca incarcarea facuta dupa ideile tale functioneaza perfect,pot zice ca am rezolvat problema luminilor la Simson pentru totdeauna. Multumesc foarte mult.Sper sa ne vedem la Focsani,sa mai bagam ceva de armata. Numai bine!

 

Ce teapa ti am dat eu tie mestere??????Mi ai trimis cumva vreun colet si nu ti am facut plata pe el????Cand nu iti fac plata la ceva piese atunci se numeste teapa,deci nu am luat nimic de la tine fara sa platesc si nici nu am negociat NICIODATA nimic cu tine ,cat a fost pretul atat ti am dat ,dar astea nu se vad acum,amintesteti tu ce piese ai trimis lui Nimeni in drum si de atasul de stoye ce i lai trimis lui dani nu mai zic nimic.Deci uita te la ce ai facu dumneata si apoi vorbeste.In legatura cu "teapa "pe care zici ca ti am dat o,nici macar nu ai avut bun simti sa suni cu toate ca aveai nr meu,s a ma intrebi daca mai vreau obiectele respective sau sa iti dau adresa unde sa le trimiti.Atata timp cat nu ai trimis nimic si nu te am facut sa bati drumuri aiurea eu nu creed ca ti am dat nici o teapa asa ca las publicul sa decida daca ti am dat teapa sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Hai să mă bag Âşi eu...

 

/uploads/monthly_05_2012/post-27437-0-81512800-1336125527_thumb.jpg

 

Aia e clar cameră depozitată CU KUR-U', (Âşi chiloții din kur stau mai întinÂşi!!)...nu mai menționăm de faptul că aÂşa putea ajunge Âşi în urma transportului. Nu e exclus.

Să sari la cap cu aÂşa ceva după trei ani!!! cînd miroase 200% a vina ta.. mă omule... tu eÂşti întreg la cap ?!?!?!!?!

 

Cît despre dany, pot să confirm politica lui referitor la piesele de calitate. Demonstrație: ieÂşenii Âştiu unde e magazinul moto-velo de la intersecția str. Gării cu Âşos. Arcu. Am fost acolo Âşi am mai găsit un lanț primar de Jupiter/Planeta Âşi un contact. Pe lanț nu scria nimic, însă pe contact scria clar WANGLIANG. Ce vreți mai mult de atît?!?! Costa 25 de lei :o Âşi imediat l-am sunat pe dany să-mi trimită un contact rusesc, pe care scrie în ruseÂşte Âşi ale cărui contacte arată ruseÂşte. Nu cacaturile cuprate moale de pe ălalalat....

Totodată am primit Âşi un lanț primar (la vreo 25 de lei față de 35 ăla din magazin), care pus la locul lui stă fest (după cum se poate vedea în topicul IJ).

Pe lîngă asta, care contează enorm, dacă nu este chiar chintesența, definiția aprovizionării cu piese pentru "socialiste", menționăm că omul este pe meserie, dă sfaturi corecte Âşi obiective oricînd. Nu Âştiu de la altcineva s-ar mai putea fura meserie aÂşa... (dine, mai sunt, dar nu-i băgăm aici).

CU alții n-am făcut comerț, nu comentez, dar oricum nu ei erau în discuție.

 

Cît despre "x sau Y", hai să fim serioÂşi... ce trepidau aÂşa pe loc în niezu iernii după piese ?!?!? De parcă ar fi plecat în cinci zile Âşi în trei le-o termina meÂşterul. Omul a spus clar "merg după crivăț să aduc piese bune"... vezi să nu fie înțeles! Asta e... cînd fac bine în Romînia aÂşteaptă-te să fii acoperit cu (cuvant urat). De-aia e exterminabil această adunătură cu pretenție de popor.

 

Înafara subiectului... dar la obiectul topicului

Observ că se mai aduc Âşi alte personaje cu care persronal am avut scîntei. Deci...

E bine că se clarifică trebuirile... Lăsînd la o parte dezgustul Âşi dezamăgirea observației cum se divizează comunitatea "socialistă"...

 

ÂŞi clar:

în (fundu moldovei) să ne pupi pe poză. Io n-aÂş da marginea asta de țară a mea nici pe malurile Mediteranei. Că malțam doamne, am fost Âşi-am auzit cu kicioarele mele :D deopotrivă ce-i aici Âşi ce-i acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce teapa ti am dat eu tie mestere??????Mi ai trimis cumva vreun colet si nu ti am facut plata pe el????Cand nu iti fac plata la ceva piese atunci se numeste teapa,deci nu am luat nimic de la tine fara sa platesc si nici nu am negociat NICIODATA nimic cu tine ,cat a fost pretul atat ti am dat ,dar astea nu se vad acum,amintesteti tu ce piese ai trimis lui Nimeni in drum si de atasul de stoye ce i lai trimis lui dani nu mai zic nimic.Deci uita te la ce ai facu dumneata si apoi vorbeste.In legatura cu "teapa "pe care zici ca ti am dat o,nici macar nu ai avut bun simti sa suni cu toate ca aveai nr meu,s a ma intrebi daca mai vreau obiectele respective sau sa iti dau adresa unde sa le trimiti.Atata timp cat nu ai trimis nimic si nu te am facut sa bati drumuri aiurea eu nu creed ca ti am dat nici o teapa asa ca las publicul sa decida daca ti am dat teapa sau nu.

DACA ai dovezi sa dovedesti ca ti am dat teapa si te am facut sa bati drumuri aiurea DOVEDESTE daca nu stai in banca ta si nu mai fa atata zarva pt nimica,vreau dovezi(pune o poza cu mandatul pe care zici ca ti l am refuzat daca ai ,ceea ce nu cred)dovezi clare nu falsuri.SI daca se dovedeste ca am facut asa ceva atunci imi merit titlu de teparul forumului.Altii ti au dat tepe grele si nicidecum strengarul de gradinita cum ii zici tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai să mă bag Âşi eu...

 

Salve! Asa cum am mai spus,omul asta,Honda San,e un bun meserias si are o colectie moto impresionanta. E si un bun organizator,ar trebui respectat mai mult,zic eu. Parerea mea este ca a incercat sa fie cat de cat civilizat,nu se astepta sa fie improscat cu asemenea mizerii. Sper sa ma insel dar pana la razboi nu mai este mult,lucrurile au iesit din macaz. Cea mai proasta treaba e ca cineva sa creada ca poate speria pe altcineva. Cel ce crede asta o va lua in barba,motocicleele nu prea merg inapoi,nici un motociclist nu va da inapoi. Dupa mine e clar,toti suntem curajosi, fiecare isi va cauta dreptatea si va muri pentru ea. Niciunul din noi nu poate fi calcat pe degete la nesfarsit. Ne putem da cu parerea in mod civilizat,numai asa vom afla cu cine mai lucram in continuare. Am spus astea cu convingerea ca omul nu merita toata tiganeala asta,cuvintele is nespalate,nu ne fac cinste. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

...Âşi totuÂşi, atitudinea lui dany mi se pare justificată. Dacă vine unul la tine cînd tu Âştii că i-ai vîndut porumb bun, sănătos Âşi cernut, după N ani Âşi zice "mi-ai vîndut porumb mucegăit"... ce ai face?

 

Eu unul nu am răbdarea să explic prostului - iertat să-mi fie - ce Âşi cum. Dacă te-am citit că nu ai minte să înțelegi că Âşunca nu se umflă iar cauciucul nu se pune pe grătar, te tuf în cap imediat. Asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...