Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eee,

io ce ma chinuiam sa va explic.. parerea mea e ca asemenea comportament e mult mai grav decat o discutie in contradictoriu,sau postatul 'excesiv' la bursele forumului. a-ti bate joc de banii si timpul altuia [in cazul nostru in mod repetat] denota un dispret total si o nesimtire crasa fata de userii acestui forum,ca atare ar trebui rasplatit cel putin cu un warn sanatos,asta avand in vedere ca unii au fost exclusi for ever doar pt ca au postat prea des la bursa.

de fiecare data cand cumpar - vand ceva ma uit si pe la feedbackuri,poate negustorul e patat sau dimpotriva,recomandat,si astfel imi fac un plan - o idee la felul in care voi reactiona cu distinsul individ.

Grija mare pe viitor.

 

 

ps.pedala pe care o cauta el pentru voshod,am cumparat-o eu,o tai bucati cu flexu si ii pun pooza cu ramasitele,dupa care le arunc in cosul cu fier vechi,imi sterg palmele una de alta si rasuflu mai usurat :)

macar nu avea parte de ea si va rosi de ciuda. sic :lol:

Nici tu nu esti mai bun ca altii,sau crezi ca aerele tale de superioritate sperie pe cineva???????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tinere,zi pe fata ce ai de zis,nu te ascunde.am phootot pe cineva? nu-mi amintesc. dimpotriva,colaborez cu multi useri de p'aici. ..ori te racaie faptul ca ti-am respins oferta ta umila pentru seaua aia cu arcuri. 40 ron mi-ai oferit,pai mai dude,o sea de piagio ii 60-70 ron,.unde mai pui faptul ca si eu platesc pentru ele,nu le fur,umblu pe sate,si mai mult decat atat,tot eu imi bag si benzina in rezervor,sti pretul.

asa ca nu mai te oftica degeaba,spune ce ai de zis,nu te ascunde dupa deget,si bati saua sa priceapa iapa ca nu tine. si cu lolo am colaborat si colaboram in continuare,dar ne-am impotmolit la sea,si poate lui i-o dau cu 50-60 ron,de dragul deal-lurilor facute,insa tu esti mult prea inferior din punctul asta de vedere si cam frustrat din varii motive.

o sea de ij i-am dat lui bn 13 hor cu un mil juma,si a fost multumit,user cu care de asemenea am colaborat de cateva ori si o voi face si cu urmatoarea ocazie,ca si cu ceilalti de altfel.

faptul ca te oripilezi doar pentru ca nu poti obtine pretul pe care-l vrei,denota faptul ca ai unele tulburari de comportament. revino-ti,si revin-o cu argumente clare data viitoare.

hai,bafta.

Nu ma oftic si nu ma oripilez ,,tinere'',intelegi ce vrei ,chestia era de respect ,adica daca oferta a fost mica eu te inteleg dar inceputul mesajului tau a fost ,,las-o balta'', am mai vorbit cu cativa oameni de pe acest forum si pot zice ca exista o umbra de respect, chiar daca nu toti se cunosc personal, nu trebuie sa vorbesti cu oameni ca din ,,C-R'',eu nu am probleme cu,, acoperisul '' dar daca te simti nervos nu trebuie sa te descarci pe nimeni( Jebel ,Gataia poti apela),spor la bani..................nu sunt suparat ca nu am de ce pe cei inferiori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti dezastru,atata ai priceput,si cand am zis 'las-o balta' nu cred ca am vb cu tine ca din cwr,ci doar ti-am spus franc in fata ce aveam de spus,nu obisnuiesc s-o lungesc ca la ploiesti.

si nu ma descarc pe nimeni,doar descriu unele personalitati de pra'cilea precum si obiceiurile lor,si asta nu prea place la ei.

si da,apelez la jebel .. de la jebel am luat roata cu grupul de awo si saua cu arcuri,si de la gataia am luat danuvia,aseara de la voiteg am mai luat o sea de 49.

iar cu banii,n-ai tu treaba daca fac sau nu bani,e direct problema mea,cand oi veni la tine sa-ti cer un blid de ciorba abia atunci sa comentezi,insa daca tu nu-ti permiti,pune-ti dreq c.uru pe cadru gol si cara-te frate cu ce ai prin curte,si nu mai scormoni in c.acat ca pute,lasa-l sa se usuce,sau spor la scormonit in continuare :lol:

 

Nu ma intereseaza justificarile tale ,sincer,acum mi-am dat seama ca proverbul romanesc ,,nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita''se referea la cei ca tine de fapt, ai inteles cat ai putut .................end story.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost la Bucuresti sa achizitionez un kavasaki vulcan 400. Fara ajutorul lui mihai_prd si in special a lui cristi57 as fi plecat de acolo cu mana goala deoarece motorul avea o mica problema care pana la urma s-a rezolvat si am devenit astfel un om fericit. Multumesc si lui Legendarul pt rabdarea de care a dat dovada. :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Un mare MINUS pentru alindezmembrari(asa are si id-ul de messenger),vad ca este neserios...mi-a promis o piesa de Voshod,nu a ajuns si mi-a zis ca e din cauza postei! chestie de vre-o luna de zile; a zis ca se intereseaza si nu a mai zis nimic,am intrat de cateva ori pe el nu raspundea;iar in seara asta cik nu stie cine sunt! arhiva e pastrata cu ce am vorbit cu el pentru confirmare!

Mesaj completat

Salutare! Un mare MINUS pentru alindezmembrari(asa are si id-ul de messenger),vad ca este neserios...mi-a promis o piesa de Voshod,nu a ajuns si mi-a zis ca e din cauza postei! chestie de vre-o luna de zile; a zis ca se intereseaza si nu a mai zis nimic,am intrat de cateva ori pe el nu raspundea;iar in seara asta cik nu stie cine sunt! arhiva e pastrata cu ce am vorbit cu el pentru confirmare!

alindezmembrari = soimudeargint = mustata alin, sat tifesti, jud vrancea

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

mie mi-a spus sa nu mai fiu suparat pe el [acelasi alin mustata - @alin dezmembrari/soimudeargint] si sa-i dau adresa sa-mi trimita banii pe e mandat,si cica ma suna el cand mi pune,si m-a tot sunat d'atunci

 

mestere.. de banii aia iti dosresc sa iti iei medicamente si de restu lumanari!! si tu si toti ceilalti care umbla cu cioara vopsita ca tine :)

aham...sa inteleg ca nu sunt singurul cu minus ptr el...acum imi dau seama...eu il am in lista si cu soimudeargint si cu alin dezmembrari...eu figurand cu acelasi id si nickname...auzi nu stie cine sunt! :)))) imi pare rau ca exista asa ceva printre noi...

 

app e foarte bun acest topic! mereu il consult cand vreau sa fac o afacere ceva cu un user necunoscut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal...pentru userul rove din partea mea recomand sa aveti incredere in el un 10 de la mine....

Mesaj completat

sal...pentru userul rove din partea mea recomand sa aveti incredere in el un 10 de la mine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aham...sa inteleg ca nu sunt singurul cu minus ptr el...acum imi dau seama...eu il am in lista si cu soimudeargint si cu alin dezmembrari...eu figurand cu acelasi id si nickname...auzi nu stie cine sunt! :)))) imi pare rau ca exista asa ceva printre noi...

 

app e foarte bun acest topic! mereu il consult cand vreau sa fac o afacere ceva cu un user necunoscut...

si eu am patito cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Dam un plus unui vinzator serios, dam un mare plus pentru un cumparator serios.In aceste cazuri unul din ei are interes sa vinda sau sa cumpere. Dar cit de mare sa fie +-ul atunci cind trimiti prin posta o piesa care ai cumparat-o din banii tai ca mai apoi sa-i recuperezi. Multumesc pe aceasta cale lui mas oyama pentru gestul pe care l-a facut pentru mine.

Jos palaria !! si tot respectul meu.

 

C. Zavu Iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe langa domnul dany,care a fost si este pentru toti baiat de saloon; un plus pentru @owene, a facut un gest extraordinar pentru mine,punand ajutarea unui motociclist, deasupra banilor in vreme de criza! sa ne vedem cu totii cu bine! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăin în mod deosebit să dau un feedback extrem de pozitiv tuturor celor care s-au implicat în problema mea, într-un fel sau altul.

 

Toate bune! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Si eu patesc accelasi lucru! i-am scris de 2 ori adresa l-am sunat de cateva ori si tot zice ca imi trimite ..decat sa astept piesele de la el il astept pe Mos Craciun. cred ca au trecut 3 luni ..dar nu inteleg ce vrea sa puna la cale...minute nu mai poate face pe tel, banuiesc ca vrea sa traga o teapa si nu stie cum?

asa ca atentie TWOTIMER

acuma vrea sa vanda un cadru de IJ cu acte,si un IJ in rodaj.sa fim seriosi.macar de isi schimba ID-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...