Sari la conținut

Accident mortal Branistea, jud. Dambovita


Zimbrutza
 Share

Postări Recomandate

Vai de plm ...cum e posibil asa ceva ?

Ce martot amuzant ...a avut viteza :| desi nu l-a vazut nimeni ci doar s auzit impactul cu solul probabil .

Odihneascase-n pace !

Editat de MAILM4N
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca are cum sa explodeze cauciucul. am luat eu in cauciucul spate acu 2 ani, o armatura de pod, cel mai probabil, s-a auzit cum l-a gaurit. in 2 min eram pe janta, dar nu a facut explozie. am mai mers cu el probabil 500 de m.

probabil ca a luat o groapa sau altceva, dar explozie nu cred ca a fost. Dumnezeu sa-L ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din senin n-a zburat in aer, si nici cauciucul nu avea cum sa explodeze.. cred totusi ca a vrut sa se ridice pe o roata si nu a iesit miscarea.

Odihneasca se in pace.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat guma aia dejantata...

Acuma nush daca aia o fi produs accidentul sau s-a dejantat pt ca a pierdut controlul si dupa aia s-a dus prin capetele alea de pod,cine stie...

Explozie oricum nu,dejantare asa,din senin,nu prea ar avea cum,numa daca l-a pus el aks de-ampulea,cu leviere si nu l-o fi pus bine,mai stii ce le puie mintea?

rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP!

 

Din ce se vede in filmare... ala nu prea arata a cauciuc explodat! Poate altele sa fie cauzele. Oricum din ce am vazut saptamana asta, imi mai e si frica sa mai ies cu moto.

 

Off-topic; Prea multe accidente care puteau fi evidate daca atat noi cat si cei cu masini am avea putin bun simt! Inteleg ca este impulsul ala de a baga mana in gaz... dar ar trebui stapanit. Adica nu noaptea cand pot fi tot felul de nimicuri pe strada dar pe care nu le vezi. incercati o autostrada, un circuit, un drum larg si liber... Acum ma refer si la accidentul din piata victoriei... Orasul nu este locul pentru asa ceva...

 

va rog sa nu imi sariti in cap!

 

Sa ne auzim cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-zeu sa-l aiba in pace..! Pacat...,s-au intamplat cam multe in acest inceput de sezon.Pana ne vad masinile trebuie sa anticipam noi intentiile lor,sa putem supravietui.Va doresc un sezon linistit si sa nu mai auzim de asa evenimente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucul s-a dejantat de la lovitura rotii. Accidentele deaia se cheama accidente, ca se intimpla sa greseti, conteaza cit de constient esti ce se poate intimpla daca gresesti, si daca ai sanse sa scapi teafar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pe sosea nu existau urme de franare, motocicleta nu a iesit in decor, insa, dintr-o data, tanarul a sarit, la propriu, in aer. Singura explicatie plauzibila, spun ei, ar fi o explozie la unul din cauciucuri."

 

Cred ca explozia de pneu este presupunerea ori a martorilor, ori a reporterilor. Se 'sare, la propriu, in aer' in urma unui highside

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucul s-a dejantat de la lovitura rotii. Accidentele deaia se cheama accidente, ca se intimpla sa greseti, conteaza cit de constient esti ce se poate intimpla daca gresesti, si daca ai sanse sa scapi teafar.

cam corect ce spui tu ...

pacat de tineretea lui ,dzeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...