Sari la conținut

Accident in Covasna


razwww
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ideea e ca daca se dovedeste ca motociclistul a murit din cauza loviturilor ,iar baiatul intr-adevar a fost injunghiat avem deja omor si tentativa de omor si daca nu facem nimic nu meritam nu sa ne numim comunitate nici macar oameni.Eu ma declar deschis ca in cazul in care se adevereste acest lucru si nu se ia nici o masura sa mergem noi acolo.Stiu localitatea,am rude in Miercurea Ciuc si intr-adevar e plina de tigani care n-au nici o treaba cu legile .Cineva trebuie sa ia atitudine.O sa urmaresc cazul asta si in cazul in care se va ajunge la aceasta solutie extrema imi dati mesaj si vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trist, putea fi oricare dintre noi cu prietena/sotia in locul lor. din partea mea ZERO toleranta pentru satre de-astea tiganesti, ori sa se duca in fundul padurii unde nu-i tine nici dracu in carca ori isi asuma regulile traiului in civilizatie.

 

normal si frumos ar fi sa ne adunam vreo doua sute in weekend si sa bagam o mama de batuta in toata suflarea tiganeasca de sa fuga de motociclete ca dracu de tamaie toata viata lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult.

ti-am trimis un mail.

Salut! Ti-am trimis pm.


» Post actualizat in 12 Aug 2014 12:33

intru totul de acord.

trist, putea fi oricare dintre noi cu prietena/sotia in locul lor. din partea mea ZERO toleranta pentru satre de-astea tiganesti, ori sa se duca in fundul padurii unde nu-i tine nici dracu in carca ori isi asuma regulile traiului in civilizatie.

 

normal si frumos ar fi sa ne adunam vreo doua sute in weekend si sa bagam o mama de batuta in toata suflarea tiganeasca de sa fuga de motociclete ca dracu de tamaie toata viata lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trist, putea fi oricare dintre noi cu prietena/sotia in locul lor. din partea mea ZERO toleranta pentru satre de-astea tiganesti, ori sa se duca in fundul padurii unde nu-i tine nici dracu in carca ori isi asuma regulile traiului in civilizatie.

 

normal si frumos ar fi sa ne adunam vreo doua sute in weekend si sa bagam o mama de batuta in toata suflarea tiganeasca de sa fuga de motociclete ca dracu de tamaie toata viata lor.

 

Asta e romania necivilizata. Sunt si parti ok, dar ca sa ajungi acolo, pe parcurs mai intalnesti si mizerii din astea care iti strica tot cheful. Asta imi displace si asta e motivul pt. care am zis ca nu mai fac nici un concediu in tara si incerc sa reduc orice iesire, chiar si alea legate de servici.

 

Tiganii nu vor pleca dintre noi pt. ca asta ar insemna sa isi creasca singuri animale/plante sa se ingrijeasca de culturi, ceea ce presupune munca. Munca nu e buna. Banii veniti de la stat pt. stat, aia 'e' buni.

 

Tiganii si cafiti si nu inteleg nimic. Era unul prin cartier care te injura. Ii dadeai bataie de il zapaceai, pleca plangand si injurand. Si asta mergea pana te plictiseai sa il bati, el tot injura.

 

E una dintre chestiile 'sistemului' (vai ce imi place cuvantul asta) care nu se pot schimba. Guvernantii pot schimba asta. Dar ce e prost un mazariche sa dea case la tineri? (va spun eu ca alea care le-a dat de s-a laudat sunt PLATITE cu preturile pietei, nu MOCCA) Dar normal, tiganii au primit si mocca si cu 'chirii' de 10 lei, etc.Exact vorba de complexul ala pt. care e animalul anchetat acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tem ca nu numai ca nu vor pati nimic...dar pe viitor se vor comporta si mai violent cu motociclistii care le trec prin zona...pana cand nu vor sti de frica nu se vor schimba...nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi sa ai accident si sa fii macelarit de o gloata salbatica...pacat de bietii oameni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste 100km/h pe un drum destul de ingust ce trecea printr-un sat locuit de tigani, plin de copii needucati. Motociclistul , cu toate ca avea 37 ani, se pare ca era lipsit de experienta (vietii reale).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce parere vor avea unii despre ce voi zice acum dar putin ma intereseaza..am avut destule neplaceri in viata mea datorita romilor incat am ajuns sa ii urasc de moarte..parerea mea ca ca incepand de la cel cu tata in gura pan' la cel cu barba sura trebuie exterminati..rasa inferioara care nu se vor civiliza vreodata orice ai face si orice conditii le-ai oferi.Suna extrem dar asta e adevarul si mai devreme sau mai tarziu sunt sigur ca ne va ajunge la os si vom folosi solutii extreme.Nici nu vreau sa ma gandesc ca ar fi fost fratele meu,un prieten sau chiar eu macelarit in fata sotiei.Atata timp cat vom tolera si vom astepta dreptate din partea legii,nu se va intampla nimic.Nu caut neaparat sa instig la violenta dar asta pare ultima solutie...poate nu sunt in masura sa dau un exemplu,sau nu sunt indeajuns de informat,si nici nu vreau sa fac vreo comparatie,dar imi inchipui de pilda la ce s-ar ajunge daca spre exemplu un membru din cluburile moto celebre ar fi fost linsat in felul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...