Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiti cumva cu cine as putea vorbi pt a putea poza din "interiorul" circuitului, mai exact de pe bucata asfaltata ce "taie" circuitul la mijloc? Semnez pe propia responsabilitate orice acord ca sunt responsabil pt pielea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru strada iti iei un naked frumos sau un touring mai mare sa te incapa, Kawasakili lasa-l in elementul lui :)


» Post actualizat in 14 Oct 2014 13:23

Stiti cumva cu cine as putea vorbi pt a putea poza din "interiorul" circuitului, mai exact de pe bucata asfaltata ce "taie" circuitul la mijloc? Semnez pe propia responsabilitate orice acord ca sunt responsabil pt pielea mea

Vorbesti cu Ionut Mistode sau sotia lui Maria, la fata locului. Semnezi o hartie, un mic instructaj, imbraci o vesta si poti fotografia de unde iti doresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru strada iti iei un naked frumos sau un touring mai mare sa te incapa, Kawasakili lasa-l in elementul lui :)

» Post actualizat in 14 Oct 2014 13:23

Vorbesti cu Ionut Mistode sau sotia lui Maria, la fata locului. Semnezi o hartie, un mic instructaj, imbraci o vesta si poti fotografia de unde iti doresti

Vorbesc de in general, nu pt ziua de 22. Dar mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha,ce uratzica e! :) Nu stiu, poate imi iau si eu niste carene de curse, poate nu....vedem. Vreau sa merg in continaure si la plimbare pe strada.

Te mai dai 3-4 zile pe circuit, incepe sa-ti placa, potential ai, daca nu cazi, nu o sa-ti mai placa pe street. Adica, o sa mai incerci pe strada, si daca nu e o excursie ca sa vrajesti vreo domnisoara, asa de dragul de a consuma benzina nu o sa-ti mai placa. E testat pe citiva "raceri".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa faca poze trebuie sa mearga la tipa de la calculator (Oana parca) si semneaza o hartiuta (ca te duci pe oole tale si stai inocuri strategice) si mai nou ii lasi o garantie de 10 ron si iti iei o vesta (ori vii tu cu una). Cu garantia e o chestie mai noua ... am inteles ca unii au "uitat" sa le inapoieze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul Mashinutza de la United. Are peste 190 cai /roata.

:o 190 la roata? eu ma plangeam ca am comsumat 35 de litrii de benzina cu 100 si ceva de cai la roata... aia cred ca mananca si rezervoru cu totu... :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie mult mai bine pentru filmari si spectatori cind vor termina cladirile.

 

Din ce am inteles, deasupra boxelor vor face tribune iar de acolo se va vedea perfect tot circuitul.

 

Ceva filmari de sambata...curand pun si de Duminica si pun si slow motion-uri

 

Mistoace, hai si cu slow motionul :)


» Post actualizat in 15 Oct 2014 06:48

A aparut programul zilei de 22 oct.2014 la Mistode pe FB.....eu din pacate nu pot sa-l pun acum.....

 

...

 

post-10481-0-87553600-1413355652_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o 190 la roata? eu ma plangeam ca am comsumat 35 de litrii de benzina cu 100 si ceva de cai la roata... aia cred ca mananca si rezervoru cu totu... :)))

Pt restul exista Mastercard. Vezi ca exista un ZX10 2010 cu 180 cai, e racheta, 5000euro, full competition, e facut numai de pista. Ii pui benzina si te dai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...