Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut ! Am si eu o intrebare (o pun in numele unui prieten) : imi puteti spune daca din intamplare carenele de pe un model 98 se potrivesc pe un model din 97 ? Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Am si eu o intrebare (o pun in numele unui prieten) : imi puteti spune daca din intamplare carenele de pe un model 98 se potrivesc pe un model din 97 ? Multumesc !

Doar carenele laterale si burta ca sa zic asa, carena fata si codita nu se potrivesc, dar se pot adapta, vorbeste cu userul Mertan el a facut o treaba de genul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau-de-6 frumos clipul... m-a facut sa imi aduc aminte de vremurile frumoase petrecute pe seaua motorului... Sper ca in 2011 sa fie la fel de frumos... dar momentan ne batem cu bulgari :rolleyes:

 

Apropo ai gasit ceva... ca eu deja m-am lasat pagubas , separe ca la noi in romania sunt numai oameni seriosi care vand motociclete neserioase .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Dilidache. :rolleyes: Tocmai de aceea am facut clipul acesta, sa ne aducem aminte de clipele frumoase petrecute impreuna. N-am exagerat cu pozele cu genunchiu' pe jos. :rolleyes:

Sunt cateva motoare care-mi fac cu ochiul, dar inca nu m-am hotarat. Mai mult de atat, cu cat stau mai mult, cu atat apar mai multe "masturbari mentale" (? mac). Am inceput sa ma uit si dupa un K5/6. Ideea e ca-mi place ipostaza de acum, cu banii la saltea si ochii pe net, cautand motorul pt mine. :(

 

Sper si eu ca 2011 sa fie cel putin la fel de frumos ca 2010.

Si daca tot am ajuns aici, doresc tuturor posesorilor de Fireblade (actuali, fosti si viitori :D) un CRACIUN FERICIT! xmas-115.gif

& UN 2011 PLIN DE IMPLINIRI, SANATATE SI MULTI KM FARA INCIDENTE!. party-100.GIF

Lov' ya! gay-lovers-148.gif

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Dilidache. :) Tocmai de aceea am facut clipul acesta, sa ne aducem aminte de clipele frumoase petrecute impreuna. N-am exagerat cu pozele cu genunchiu' pe jos. :)

Sunt cateva motoare care-mi fac cu ochiul, dar inca nu m-am hotarat. Mai mult de atat, cu cat stau mai mult, cu atat apar mai multe "masturbari mentale" (? mac). Am inceput sa ma uit si dupa un K5/6. Ideea e ca-mi place ipostaza de acum, cu banii la saltea si ochii pe net, cautand motorul pt mine. :D

 

Sper si eu ca 2011 sa fie cel putin la fel de frumos ca 2010.

Si daca tot am ajuns aici, doresc tuturor posesorilor de Fireblade (actuali, fosti si viitori :D) un CRACIUN FERICIT! xmas-115.gif

& UN 2011 PLIN DE IMPLINIRI, SANATATE SI MULTI KM FARA INCIDENTE!. party-100.GIF

Lov' ya! gay-lovers-148.gif

 

tine de ei ca poate se inmultesc pana la primavara :D sarbatori fericite!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
in sfarsit Nicule ai facut saltul de calitate
Saltul de calitate l-am facut cand am luat prima motocicleta Honda. ;)

 

sa te bucuri de ea!!
Merci! ;) Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saltul de calitate l-am facut cand am luat prima motocicleta Honda. ;)

 

Merci! :D

 

;)

 

yoshimura iti trebuie hehhh ? sa trezesti tot cartierul golanule ?

 

Repsol sa-l vopsesti, ca altfel nem baratkozom tobbet veled (muuuhahahaha) !!!!

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

yoshimura iti trebuie hehhh ? sa trezesti tot cartierul golanule ?

Asa s-a nimerit sa fie... :D

O sa iau in calcul si varianta Repsol, cand o sa-mi iau alte carene. ;)

 

 

Foarte frumos, multi kilometrii sa faceti impreuna!
Merci, Sergiu! ;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos.Cand va imprieteniti poate pui si pe aici niste pareri in comparatie cu 954 ca am vazut ca te-ai dat si pe el...
Merci! Dupa ce da caldura, o sa pot face o comparatie intre ele si vin cu pareri. ;)

 

 

Bueeeh, cum te scap din ochi, cum faci beleaua, ha?!

Bravo tie, stiu cat ti-ai dorit-o, asa ca o meriti pe deplin! Sa va stapaniti sanatosi!

;)

Multumesc! Vroiam sa te sun, dar mi s-a zdrobit cartela si doar astazi ma duc s-o iau pe cea noua. :D

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, foarte chipesa drujba!!! Merita sa ii lasi culoarea asta doar sa retusezi putin zgarieturile (sau e sparta carena pe partea dreapta ca nu imi dau seama?)

 

Sunt si eu curios de comparatie back to back intre 954 si asta.

 

Are alte jucarii instalate in afara de Yoshi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...