Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ca idee eu am in ea Motul 7100 10W-40 si sunt foarte multumit. Avand in vedere ca se incinge binisor in oras (si o sa'ti cam prajeasca mai ales cracul stang, dar si dreptul :( ), eu iti recomand sa mergi cu un ulei full sintetic care este mai rezistent la temeperatura ca un ulei semisintetic, aka mineral cu ceva aditivi sintetici. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau ii montezi intrerupator pe ventilator sa nu iti prajeasca motorul cracii prin cadru la fiecare semafor. Plus e mai sanatos si pentru motor.

 

LE: Uleiul sintetic e oricum o idee buna :laugh:

Editat de mistery
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga Castrol Power 1, 15w50 sa vezi ce frumos merge :laugh: Lasa 300V ca ala e de competitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De astazi sunt si eu un fericit posesor de 954 :laugh:

 

http://postimage.org/image/1rkl3aflw/

http://postimage.org/image/1rkzz4k1w/

Felicitari. Sa o stapinesti sanatos

 

 

Baga Castrol Power 1, 15w50 sa vezi ce frumos merge :( Lasa 300V ca ala e de competitie.
Power 1 si la mine de multi ani.....si toarce frumos

Numai Power 1. E cel mai bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aline sa imi bag (cuvant urat) in fata ta ca am dat 80 lei pe certificat fiscal si te asteptam miercuri sa iei 600rr esti un neserios si un labagiu si nici macar un telefon sa iti ceri scuze ca una zici si alta faci

Editat de waibe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bahhhhhhhhh nu are nici 18 ani asa ati zis......de unde sa stie el cum sa te comporti ...sa lasi loc de buna ziua si asa mai departe....dar daca e asa cum zice omul ca nici macar nu l-ai sunat.....sa vezi cand iti mai raspunde cineva pe aici???!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Nu stiu sa-mi cer scuze si nu am de ce.Am fost nehotarat tot timpul cat am avut banii in mana si pana am luat ce am luat sunt multumit si nu ma intereseaza de el . am fost si eu sunat de multe ori cu fosta motocicleta dar nu i-am cautat pe forumuri sa le bat obrazul mi se pare ceva normal.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vin la tine la masuratori cu o sticla de sampanie fara permis la 17 ani vrei9 cauciuc gros si toba sa se auda

Editat de waibe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.kronaumoto.ro/index.php/detalii/401 as vera sa pun dintr-asta , este bun?

ALINU, ai putea macar sa'i dai 80 lei baiatului daca vrei sa ramai cu obrazul subtire in comunitate. Inteleg ca va hotaraserati asupra tranzactiei, omul a radiat'o de la fisc si a scos certificat fiscal (apropos, nu era 4lei inainte, de ce 80lei? :( ).

Nu asa se face treaba ALINU. :laugh:

 

PS: uleiul ala de i'ai pus poza este semisintetic. De ce ai pune semisintetic la pret de full sintetic?

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau banii ca nu mor dupa 80 lei da macar scuza-ma a aparut moto asta si imi pare rau ca te-am incurcat l-am scos la urgenta ca venea alin .... si a costat 79 lei la intermedieri sa scoata financiar ca nu am timp sa alerg eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sa-mi cer scuze si nu am de ce.Am fost nehotarat tot timpul cat am avut banii in mana si pana am luat ce am luat sunt multumit si nu ma intereseaza de el . am fost si eu sunat de multe ori cu fosta motocicleta dar nu i-am cautat pe forumuri sa le bat obrazul mi se pare ceva normal.

 

Nu inteleg ce e cu generatia asta a voastra de pinguini needucati! Chiar nu intelegeti nimic si va pisati pe tot?!

 

Dezamagitor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Dude asta puteai sa o zici si frumos nu trebe neaparat sa sari cu dume de (cuvant urat)..

Da mie mi s-a zis ceva frumos?Pinguin si ce au mai spus ca nici nu ma obosesc sa citesc , am inteles sunt redusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...