Sari la conținut

Accident Morarilor


middle_of_nowhere
 Share

Postări Recomandate

Nu m-a lasat politia sa opresc. Motociclistul era in ambulanta. Mobra nu era lovita foarte grav. Aparent conducatorul auto a vrut sa faca stanga mai devreme catre Lidl. Nu am vazut nr motocicletei pt ca era invers asezata fata de mine. Sper ca bikerul e ok, ca m-a ingrijorat cum se tinea soferul de cap...

post-78502-0-43229200-1497531769_thumb.jpg

post-78502-0-26145500-1497531854_thumb.jpg

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si depasitul coloanei la semfor pe contrasens.

 

incepator, stanga peste dubla continua, accident? sa ia pauza 2 ani de la condus si apoi sa se apuce iar de scoala

 

lipsa legilor dure ne omoara pe sosele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Situatia in care s-a intalnit un smecher cu un prost.... dupa care puteti uita....

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"judecarea" colegilor se face prin filtrul propriu, deci apar mai multe grade de colegi. colegii care merg strict regulamentar, colegii care incalca aceleasi reguli pe care le incalci si tu, si colegii care incalca mai multe reguli decat tine. primii sunt maicute, categoria a doua sunt fix cum trebuie, ultimii trebuie aratati cu degetul.

nu sunt ironic, pur si simplu asa mi se pare ca functioneaza spiritul critic uman in general si motociclistic in special.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce fata de treaba esti tu.... Nu ratezi niciun comentariu impotriva ,,colegilor''.

 

Ba da, ratez destule. In atatia ani mi-am cam dat seama ca tocesc tastele de pomana pe aici.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notiunea de obiectivitate ma tem ca iti e straina... la cum te-am vazut ca spumegi pe aici cand spune cineva ca nici motociclistii nu-s chiar imaculati...

 

Ce fata de treaba esti tu.... Nu ratezi niciun comentariu impotriva ,,colegilor''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"judecarea" colegilor se face prin filtrul propriu, deci apar mai multe grade de colegi. colegii care merg strict regulamentar, colegii care incalca aceleasi reguli pe care le incalci si tu, si colegii care incalca mai multe reguli decat tine. primii sunt maicute, categoria a doua sunt fix cum trebuie, ultimii trebuie aratati cu degetul.

nu sunt ironic, pur si simplu asa mi se pare ca functioneaza spiritul critic uman in general si motociclistic in special.

corect.

 

Ba da, ratez destule. In atatia ani mi-am cam dat seama ca tocesc tastele de pomana pe aici.

eu chiar apreciez ca recunosti.

Notiunea de obiectivitate ma tem ca iti e straina... la cum te-am vazut ca spumegi pe aici cand spune cineva ca nici motociclistii nu-s chiar imaculati...

 

Igorand frustrarea ta, nu crezi ca e totusi etic sa blamam propria comunitate? E ca si cum vb urat de propria familie, de tac'tu cand bea... s.a.m.d.

Iti inteleg dorinta de a trolla, e parte din tine si din multi altii, dar incearca sa nu trollezi propria comunitate.

Vezi si altele, ceva cu mamici, doctori, politisti... uite, la Godina e free trolling...

nu te mai **** langa casa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau, draga ChrisRR, ca vezi lucrurile asa... poate asa esti tu obisnuit, sa ascunzi gunoiul sub pres. Eu unul sunt de parere ca daca nu suntem sinceri cu noi insine, nu avem nici o sansa sa corectam ce e de corectat. Ca sa nu mai spun ca mi se pare lipsa de verticalitate sa iti tot mulezi argumentatiile in functie de cum "se scoate" mai bine vreo ruda, vreun vecin de scara sau vreun coleg de pasiune.

Ca sa inchei in aceeasi nota in care ai exemplificat tu, daca nu faceti un consiliu de familie si-i spuneti toti lui taica-tu ca daca o tine tot asa o sa moara de ciroza, s-ar putea sa ramaneti fara el. Critica unui anumit comportament cred ca e mai utila pe termen lung decat tolerarea lui "ca-i de-al nostru".

Editat de smar2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ca si cum vb urat de propria familie, de tac'tu cand bea... s.a.m.d.

 

Daca tac'tu e betiv ii spui "ba, lasa sticla, esti betiv"

cam asa si pe aici

 

unii sunt victime sigure, altii incearca sa le explice

uneori merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi n-o sa schimbati nimic. Pur si simplu... adorati trollingul si atat.

Nu va mai imbatati cu apa rece.

E evident un anume grup de useri, care exclusiv asta fac...

Viata fara forum... e pustiu.

Ma retrag.

Trolleala placuta si bafta la denigrat comunitatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect. eu chiar apreciez ca recunosti. Igorand frustrarea ta, nu crezi ca e totusi etic sa blamam propria comunitate? E ca si cum vb urat de propria familie, de tac'tu cand bea... s.a.m.d.

Iti inteleg dorinta de a trolla, e parte din tine si din multi altii, dar incearca sa nu trollezi propria comunitate.

Vezi si altele, ceva cu mamici, doctori, politisti... uite, la Godina e free trolling...

nu te mai **** langa casa...

Doresc sa profit de ocazie si sa blamez comunitatea, mai precis pe aia 5 agarici care turau de mama focului tigaile (cb500, r6, ceva 2t de 125, un kawa de 600,...), in centrul Oradei, joia trecuta.... in timpul unui spectacol (destul de slab trebuie sa recunosc).

 

Din zona de terase am remarcat generozitatea cu care au primit numai si numai de "bine"...

Editat de florinelu07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...