Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

iti dau eu una mult mai subtila...te bagi ca reclama in film :))

 

Va agitati inutil, e doar clona unui agramat.

 

Kosh, foloseste cu incredere optiunea de ignore. Notiunile de bun simt, educatie si finete depasesc cu mult granitele pe care un personaj de acest gen le-ar putea vreodata percepe. Dai o sansa unui om, ba' si doua, si trei chiar, dar cand vezi ca omul continua sa insiste in prostie, crede-ma, e mai sanatos sa il ignori.

 

Speedy a punctat foarte bine. Disperarea de a avea trafic pe forum a generat o noua politica. Asta se si cauta, oameni care sa posteze mult si prost, vezi pasagera, vezi xael. Trebuie sa intelegeti ca acest forum este viata lor. Pe unul il alearga din urma notiunile elementare de a scrie si nevoia de atentie, iar pe celalalt copacii. Nu va suparati insa pe ei, sunt inca copii, mai au de crescut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

?!? Ma intreb de ce!? Inteleg ca ai alte activitati din care iti vin $$, deci nu cred ca pt asta ai inceput s-o faci. Si nici ca sa epatezi pustimea, de orice sex ar fi ea. Atunci care sa fie motivatia? Pe bune ma intreb.

La un momentdat parca avea si o carte scoasa, cu el pe coperta. Deci... nu poti sti daca nu cumva nu viseaza la mii de $_$.

 

Avem cu ratb-ul:

 

attachicon.gifpic.jpg

Ce inseamna sa ai prieteni in locuri 'sus-puse'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar! Se cere un nou topic "Motociclisti Matrimoniaci! :D

Tot asa a inceput si acum 10 ani, scandal pe forum, apoi dragoste la cort prin Vama, apoi actiuni caritabile, apoi prietenii, nunti, botezuri, divorturi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar! Se cere un nou topic "Motociclisti Matrimoniaci! :D

Tot asa a inceput si acum 10 ani, scandal pe forum, apoi dragoste la cort prin Vama, apoi actiuni caritabile, apoi prietenii, nunti, botezuri, divorturi...

N.ai tupeu sa dezgropi matrimoniacii

 

Noro, Ralucone, Gixu, Ravenitza... cine mai era?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N.ai tupeu sa dezgropi matrimoniacii

Noro, Ralucone, Gixu, Ravenitza... cine mai era?!?!?

Mai stiu eu doua cupluri rezolvate p-aici, da’ nu dau nume, persoane prea importante si...sensibile...

» Post actualizat in 11 Aug 2018 18:52

La cati sunt in vama în momentul ăsta sigur se lasa cu petrecere , sunt curioasă care cu care se căsătorește de aici , de pe forum:)

Stai linistita, nu esti in pericol... Lumea vrea sa traiasca fericita si LINISTITA pana la adanci batraneti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau linistita, nu la mine ma refeream..:) fericirea vine din interior, poate te ajuta chestia asta, sper.

La grase urate da, fericirea si frumusetea vin din interior, se stie. La restu’ e vorba de chestii adevarate, tate, buci, raci, craci, vorba cantecului...

Da ce sa-i faci, unele n-ati avut noroc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios ma Speedy...

Iti irosesti timpul cu trolli de pe forum? Sau nu te lasa kinderul sa dormi si o arzi aiurea pe aici?!?!?! :)

 

Pana acum don'soara nu a dovedit ca este posesesoare nici de categoria A, nici de motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios ma Speedy...

Iti irosesti timpul cu trolli de pe forum? Sau nu te lasa kinderul sa dormi si o arzi aiurea pe aici?!?!?! :)

 

Pana acum don'soara nu a dovedit ca este posesesoare nici de categoria A, nici de motocicleta.

Sunt la berea de dupa adormirea paduchelui si ma mai distram si io... Pe feisbuc numai jandarmi...plictiseala. In piata nu pot sa ma duc la o ciocnire de molotoave, ca intreaba puradelu de mine. Deci frec si io forumu...

» Post actualizat in 11 Aug 2018 21:09

...nici de cu.r si nici de tzatze.......doar o gamba obosita la deruta :)

Pai asa fac trompetele naspete, pun poze cu cate un ochi, o geana, o mana manichiurata... Sa deruteze incepatorii. Si cand te vezi cu ea in benzinarie...elefantu!

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și pentru slabe cu tate crăci raci , vorba cântecului tot din interior vine fericirea.

Experiențele tale anterioare te-au condus sa ai astfel de păreri, e normal.

Nestiinta te determina sa presupui ,sa emiti judecati prin prisma experiențelor anterioare.

Metal heart ce sa inteleg ca vrei o poză cu permisul? :)

La grase urate da, fericirea si frumusetea vin din interior, se stie. La restu’ e vorba de chestii adevarate, tate, buci, raci, craci, vorba cantecului...

Da ce sa-i faci, unele n-ati avut noroc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar! Se cere un nou topic "Motociclisti Matrimoniaci! :D

Tot asa a inceput si acum 10 ani, scandal pe forum, apoi dragoste la cort prin Vama, apoi actiuni caritabile, apoi prietenii, nunti, botezuri, divorturi...

'Ai de plt... :D Editat de DKW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu in cotroceni si am vazut dominarul de 400,

Voiam altceva sa vad.. anyway nu m-a tentat nici macar sa il testez...la tine ă fost condiția cu cafeaua daca imi place si daca nu imi place o da vânzătorul?

Oricum venisem pentru cu totul altceva , o casca misto dar cică trebuie sa am deja motorul ca sa imi aleg casca. .pff am plecat cum am venit.

Bai.n am avut camera ca o puneam de un vlog la drivetest, cu dominar 400.foarte jucăușă motoreta,liniștita,doar are 35 ponei.mi a placut

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe vremuri nici examen pt permis nu puteai da fara sa ai fier (teoretic ai fi putut, doar ca iti venea randul candva), mi se pare normal sa nu-ti vanda yourmoto casca daca n-ai motor! Te pomeni ca ti-o pui pe cap si incepi sa le dai in gura jăndarilor la Victoriei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca le-ai trait pe toate inseamna ca poti sa-i consiliezi spiritual...sa-ti zicem NASULE de acu incolo ?

Nu m-am insurat si n-am copii..inca

 

N.ai tupeu sa dezgropi matrimoniacii

 

Noro, Ralucone, Gixu, Ravenitza... cine mai era?!?!?

 

E arhivat pe undeva topicul ala, JustJohn pare-mi-se ca l-a downloadat. Erau vreo 100 la un moment dat :D

 

'Ai de plt... :D

 

Si a ta, ca si tu erai :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prea mica :) mai degrabă mt03 e un pic mai mare. Oricum, nu as vrea noua si costa cam cat costa mt03 nou în jur de 4300 e.asadar, exclus. La banii asta imi iau un sh:) dar alta marca.

 

 

eu sunt barbos si urat,nu sunt sociabil...nu ma plac baetii cu sutlet feminin.asa ca,nu.n am fost conditionat de datul sau primitul cafelei.se pare e ca nu esti asa urata cum spun colegii forumisti....daca te au ofertat cei de la mymoto cu,cafea :laugh:

sincer chiar ai pierdut.e o motoreta usoara,user frendly

e perfecta pentru tipe sau oras,ori oameni care se multumesc sa ruleze lejer cu 100....cica top speed ul e de 150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasagera, in cazul in care nu esti o clona trista, faci parte din categoria femeii rucsac, asa cum ti-am mai spus. Ceea ce e ok, adica na, e nevoie si de voi.

Truismele fumate, gen fericirea vine din interior, nu fac decat sa arate pretentiile de intelectual semidoct bazate pe..nimic.

Esti usor frustrată?

Cauti atentie?

Urmaresti telenovele turcesti in timp ce faci ciorba de perisoare?:)))

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

@ andrei111

 

 

Chiar daca este cea mai naspeta de pe pamant ,fac plecaciuni la domnia ta pentru ca ai reusit sa scoti replica aia de la ea.Mi-ai intors cu fundu-n sus orice notiune despre ce credeam ca este realizabil cu o discutie despre burti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...