Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Nu misionaru, nu e.

Ontopic:) pentru kosh observ o schimbare de ton si clar, cerea ă 2 :) sa vedem cat duce în ă 2. Sa o luam treptat. :) cred ca filmuletul e fără pasagera ta..

 

De ce esti asa sigur ca nu e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sunt atât de sigurA? Păi începând cu 60 la ora si -ar fi dat palme în casca singura si din ce observ în filmuleț nu apar umbre de mâini care fac asta. Soarele era în spate daca am un spirit bun de observație...

Paca..aproape ca imi vine sa iti fac o vizită la spital sa ne cunoastem. Te-aș atinge la piciorul ala bolnavior...Nu rau, asa un degetel bine plasat..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După conversatia asta pot spune ca am chef sa pun toată mana nu doar un degetel...si de pupat , te-aș pupa pe frunte ca alba ca zăpada pe mutulica.. ti-au scos firele? Daca Nu, ma ofer. Plăcerea e de partea mea.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cand ii zici ca isi cauta ciomag pe forum, se supara coana floricica...

Unu' nu v-ati sacrifica...

 

Daca era femeie gaseam un baiat cu ciomagul sufletul mare sa o ajute, nu era problema. Cum insa stim toti ca e doar un frustrat sub acoperire, de aici si lipsa de interes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Refuz sa cred ca un barbat are atata rabdare sa spuna atatea aberatii pe minut si sa persiste asa in prostie si penibilitate...

E ori o pustoaica prostuta, ori trecuta bine de 35 si cauta si ea niste atentie, daca acasa n-are cine sa ii dea. Presupun ca e varianta 2 :))) Ah, si cel mai probabil are si pisica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meama, cate near missuri la un loc. De la oglinjoare ti s-a tras, este? :laugh:

 

Ii rupeai fashul pa seveu, fashul lui Kosh este intreg, o cuta n-are.

L-a mai postat odata, acum catvia ani. Pe vremea cand nu stia nimeni ce-i aia vloggereala :) Acum probabil doar ii duce dorul SV-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu înțelegi ca ne împrietenim ?! când eu iti povestesc ca ti-as provoca durere ,asta pentru ca sunt fumeie and blonde dupa cum ai inceput dialogul.

 

Cat despre restul, sunteti cu mintea departe pe aratura. E ok, sunteti tineri si neliniștiți, mai puțin mr john dar cu dansul am clarificat deja cum sta treaba.

Firele de par alb ...is scoase de mult draga .

Deja ne imprietenim si nu-i bine ...nu vreau sa devin al doilea petrica .

Hai...spor la posturi

» Post actualizat in 27 Aug 2018 06:45

Că sa fiu si on topic:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era femeie gaseam un baiat cu ciomagul sufletul mare sa o ajute, nu era problema. Cum insa stim toti ca e doar un frustrat sub acoperire, de aici si lipsa de interes.

 

Indiferent ca e femeie ne...mangaiata, sau vreun tantalache plictisit, mie mi-a propus sa ne vedem, voua nu! Sic!!! :crack:

 

Pasagero, reinnoieste-ti invitatia ca mi-e lene sa caut prin spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclism.ro goes into matrimoniale.ro.

 

Ehe .. sa fii vazut cum era prin 2007-2008 pe aici .. cotzaiala virtuala la cote maxime. Intre timp motociclistii se rad pe picioare si motociclistele sunt motociclisti troli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok

Flauăr-pauăr.semeni cu o tipa din lista de fb.are hornet

Andrei nu o reînnoiască doar iti fac trimitere /index.php?/topic/753079-motovloggeri-romani/page-88, pe pagina 89 te-ai speriat si ai zis nu. Adevarul e ca si eu m-as fi gandit la basarabeni platiti. :))

» Post actualizat in 27 Aug 2018 08:11

Am auzit ca sunt mai ieftini si nu ti-ar fi provocat suferința prea mare. :))

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Meama, cate near missuri la un loc. De la oglinjoare ti s-a tras, este? :laugh:

Ii rupeai fashul pa seveu, fashul lui Kosh este intreg, o cuta n-are.

Mda, ma cam manca in foafa.. Da' vezi ca am oglinjoare si pe GS :D

Ktm-ul saracu n'are inca. De fapt saracu mai are nitel si nici oglinzile normale nu le mai are :laugh:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...