Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Cu onomatopeele.. asa mi a venit p moment. Nimic planned. 

Daca era o mizda in chiloti era okey. Haha. 

Can can. 

Nu o sa abuzez. Promit solemn. 🤪🤭

 

Sar na d feedbak

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa te apuci sa mergi cu ea, daca n-ai bani sa-i schimbi tot kitul de distributie, macar intinzatoarele schimba-i-le. E musai! Si nu pune manuale ca o dai in altele daca nu te pricepi... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator _Raul_

Cand credeam ca toate locurile pentru inutili care fac frumos au fost toate ocupate, hop si gogosarul asta mic:

 

Baiatul are si videoclipuri in care explica el ce si cum cu Yamaha T7 si din astea. Din poze si filme de pe net. 

In depth review, asa le zice el.

 

In materialul de mai sus ii tot da fir unui muppets ce face misto de Predoi.

Acum, este evident pentru orice motociclist cu tiglele pe casca ca Predoi este un clown orientat, dar sa deschizi robinetul asta pe canalul tau....not good.

Gata. L-am gasit si pe vedetul anti-Predoi. L-a dat de gol tricoul, ca pe orice om serios - Cristian Scutariu. La est spre Siberia.

Ce poate fi mai patetic decat Mihai Barbu si Mongolia?

Sa fii un Dinu Paturica ce reinventeaza mamaliga antemergatorului fanariot.

 

 

 

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, DeVazut_TM a spus:

Cand credeam ca toate locurile pentru inutili care fac frumos au fost toate ocupate, hop si gogosarul asta mic:

 

Baiatul are si videoclipuri in care explica el ce si cum cu Yamaha T7 si din astea. Din poze si filme de pe net. 

In depth review, asa le zice el.

 

In materialul de mai sus ii tot da fir unui muppets ce face misto de Predoi.

Acum, este evident pentru orice motociclist cu tiglele pe casca ca Predoi este un clown orientat, dar sa deschizi robinetul asta pe canalul tau....not good.

Gata. L-am gasit si pe vedetul anti-Predoi. L-a dat de gol tricoul, ca pe orice om serios - Cristian Scutariu. La est spre Siberia.

Ce poate fi mai patetic decat Mihai Barbu si Mongolia?

Sa fii un Dinu Paturica ce reinventeaza mamaliga antemergatorului fanariot.

 

 

 

Te inseli. Nu e scutariu cel care produce continutul, el doar a aparut in clip. Vezi alte postari, e un tip din arges, mai rotofei, si cu chelie 😋

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Dap, tipul ce produce filmuletele este cel din Arges. Se vede nr. de la LC in filmuletele lui. Prompter reader, paprika reloaded.

Am vazut filmulete de-ale lui de acum o luna, cu material video filmat in State. 

Am zis de atunci - uite bro, inca un romanica ajuns in state, expert in toate (mai este un endurist ce traieste in Texas sau Florida si tot o da in cactusi de cat de expert este el in Yamaha WR). 

 

Ca sa vad ieri un review filmat de el in mirificul sat Babana din Arges si sa inteleg ca filmarile din state erau doar copiate. 

Iar ne-am murdarit toti de engleza. 

Cred ca am fi si mai demni si mai smecheri daca filmuletele ar fi in neaosa limba romana si cu subtitrare in EN inclusa.

Rusii sau polonezii pe care ii urmaresc cu placere nu s-au chinuit vreodata sa o arda global pentru cateva mobre de test sau cativa centi din vizualizari.

 

Am zis doar ca ii da fir lui Scutaru in filmuletul de mai sus (pe la 5:50 si 7:xx) = aka un fel de clickbait. 

Scutaru, umorul de autobaza si contentul moto...e greu sa gasesti un mix bun.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brelocurile s-au terminat, asadar, am pus niste manusi la GIVEAWAY.
In descrierea de pe youtube a acestui video gasiti link-ul pentru a va inscrie la extragerea facuta aleator de catre un algoritm.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
29 minutes ago, XaeL said:

Cei patru asasini

L-a mancar in c*r si pe Bandit. Nu putea sa-si vada si el de treaba. Da-le-n plm de vizualizari ca nu mai ai 16 ani. Exista o vorba romaneasca foarte adevarata care zice "Gura bate c*rul" :))) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da-l dreacu... l-a amenintat lumea cu moartea? :)) Iar se victimizeaza?

Are Godina subiect de discutie 3 ani de-acum incolo, daca se uita pe filmuletele lu' Bandit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aparent pe pagina de FB a lui Godina, s-a dezlantuit Jihadul cu postarea aia. Iti dai seama cum ar fi sa intre politia si sa ia la bani marunti pe alde motovloggerii din brasov :))) sa vezi cum dispar clipurile si subscriberii. 15 seconds of fame

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, LimpTA said:

aparent pe pagina de FB a lui Godina, s-a dezlantuit Jihadul cu postarea aia. Iti dai seama cum ar fi sa intre politia si sa ia la bani marunti pe alde motovloggerii din brasov :))) sa vezi cum dispar clipurile si subscriberii. 15 seconds of fame

Godina zicea ca vorbise cu omul pe privat si urma sa isi ceara oficial scuze (vloggerul, nu Godina). Sa inteleg ca a deraiat treaba?

(e imposibil de urmarit firul comentariilor pe fb si eu unul nu vad nimic special fata de ce citisem cand am postat aici alaltaieri)

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu cand in timp s-au vorbit ei pe privat. Doar citeam pe acolo si ma gandeam fix la celalalt brasovean care tipa la femei pe strada. Cum ar fi, din cauza siretlicului din clipul asta, sa se focalizeze din plictiseala politia  sa-i ia la puricat pe youtube :))

Gata s-a inchis mahalaua. Si-a cerut scuze. https://youtu.be/2eb9aV47Nek

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ramane doar la atat mi se pare ca flăcău scapa cam usor...adica falsifici un clip ca sa pui intr-o lumina proasta o actiune a politiei romane si tu scapi doar cu scuze...sigur are o implicatie legala acel clip si ar trebui pedepsit conform legilor in vigoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...