Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Magnific....sa ma gândesc dacă o luam spre Bulgaria...cu o noapte de cazare. Aveți ceva recomandări? Eventual mare...plaja, un pic de soare și spf 50...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Flower-Power a spus:

Plecare 8 iulie ora max 10.00 TA si TF cazare undeva , retur a doua zi.

Bilete limitate...cine e interesat ,let me know. Pentru mai multe detalii..

hm..urmaresc:)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca aici m-ai pierdut. ce i cu budigaii si cu pielea? de unde a venit asta?

 

da, Bg la fel de bine.

cu "peste noapte"? mare? :)

cati suntem (ca nr de camere, daca e cazul)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, foxbat a spus:

ce i cu budigaii si cu pielea?

Adică nu costum de baie din 3 piese, pălărie, ochelari și șlapi, are din ăla arăbesc! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare pe drumul vechi de mare, ora 9 OMV mega mall, mulțumesc.

Cazare cautam pentru o noapte..dacă sunt interesați și aveți vreo preferință, let me know.

Nu va înghesuiți...😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, merci...o să am...dacă te încălzește am făcut și la ferma Dacilor o cascadorie pe la începuturile vieții de motociclista...acolo am urcat de pe pietriș pe drum și nu am anticipat cum trebuie dambul de am ajuns pe spate pe mobra în lumânare, cu cracii în sus. M-a bușit rasul instantaneu, ceilalți credeau ca plâng și ca am pățit ceva...doar mândria fusese șifonata,  dar oricum,  sunt sigura ca am arătat maxim ,nici dacă voiam nu reușeam mai bine. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Flower-Power a spus:

Plecare pe drumul vechi de mare, ora 9 OMV mega mall, mulțumesc.

Cazare cautam pentru o noapte..dacă sunt interesați și aveți vreo preferință, let me know.

Nu va înghesuiți...😂

In nici un caz tiganeala in Ro( scuze pentru "patrioti").

Propun Bg - Buc- Calarari - Ostrov (bac) - Lipnita- Balckik - Shabla. O noapte (ar fi misto doua sa nu venim duminica cu turma).

Daca te coafeaza zi-mi sa nu dezvolt auirea-n tramvai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok traseul, pana acum suntem 2 motoare e posibil sa mai apară cineva...care s-a anunțat pe fb.

 Plecare la ora 9 omv mega mall e ok,da?

Returul duminica, data viitoare dacă luam concediu stam pana luni, eu nu am cum sa ma întorc decât duminica. Eventual, ne gândim, dezbatem și dacă ne hotărâm ca facem echipa bună putem discuta pentru 2 zile concediu, vineri și luni în viitor..

 

Asadar dacă vii , suntem 4 pana acum...adu gagica, amanta, soția, ca să am cu cine bea vinul ala de voiam sa ti-l dau. 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fataaa.eu trageam speranta la tine ca mi aduci o pasagera.eu vin singur,sotia amicului nu poate sa vina ca i barbat su acasa.

Da un semn sa vedem ce si cum daca e,cazarea n as lasa o pe "la fata locului" si n as pleca sa stau sa caut sambata seara dand din maini in bulgara:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa ne organizam cu cazarea...unde vrei sa ne cazam, eu stau în camera cu amantul..tu dacă nu aduci amanta ,găsești la fata locului..unde facem rezervări?

1 oră în urmă, foxbat a spus:

Fataaa.eu trageam speranta la tine ca mi aduci o pasagera.eu vin singur,sotia amicului nu poate sa vina ca i barbat su acasa.

Da un semn sa vedem ce si cum daca e,cazarea n as lasa o pe "la fata locului" si n as pleca sa stau sa caut sambata seara dand din maini in bulgara:)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca dacă vin ,vin duminica...la spartul târgului...am program administrativ pana atunci.

Posibil sa fie în același loc ca anul trecut din ce vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are drum, poate sa treacă și pe aici:

 

Evenimentul ,,Parada motocicletelor cu ataș” ediția a patra 2023, va avea loc în perioada 14-16 Iulie la Complex Albatros Pod 4 Călărași. Organizatoare va fi Asociația pe trei roți în colaborare cu Retromobil Club România (nota mea, aici este vorba de un mic sprijin financiar, sufletul acestei intalniri este Stefan Chirita, si aici ma refer inclusiv la partea financiara) și Primăria Călărași. Parada va avea loc pe data de 15 Iulie cu plecare la ora 11.00 am din Complex Albatros Pod 4, cu oprire în Parcul Dumbrava

Participanții la eveniment se vor bucura de două seri cu muzică live susținute de artiști cunoscuți și îndrăgiți. Pe parcursul desfășurării evenimentului participanții vor avea parte de bere rece, mititei și fleică de porc la grătar (vineri seara), ciorbă de pește-storceag (sâmbătă după paradă), scrumbie si aripioare de pui la grătar (sâmbătă seara).

Participanții care vor veni la întrunire cu motociclete cu ataș vor achita 50 lei pentru ei și membri familiei lor (este de dorit ca participanții sa detina / piloteze motociclete cu ataș).

Participanții care nu se încadreaza în tematica întalnirii  vor achita 130 lei bărbați și 50 lei femeile. Banii se vor colecta în schimbul unor brățări.
Cazarea cu cortul va fi gratuită iar în incinta Complexului cu rezervare prealabilă la recepție , tel 0721908413.
Vă mulțumim și vă așteptăm!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca duminica mer spre rasnov..dacă mai vrea cineva ,după 10 ca la 8.30 am alte treburi care implica lăsat copchilul în tabara, dus la autocar și voie buna..😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...