Sari la conținut

MotoGP presezon 2020


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 4 ore, emanuelcristian a spus:

Si eu mai astept 1-2 saptamani, apoi ma apuc sa cer returnarea banilor pe bilet, avion cazare etc. Anul asta va fi dat peste cap din orice punct de vedere in mai orice domeniu din pacate. Virusul vietii...

Nu o sa primesti nimic!Probabil vei fi amanat pentru o data nespecificata!Vezi ce au patit americanii cand a fost Katrina!Asigurarile au declarat incapacitate de plata!Tribunalul le-a dat dreptate si aia au ramas pe drumuri!Multi s-au intors in vechile case,darapanate si distruse!A ca barosanii au primit despagubiri primii si apoi s-a declarat incapacitatea de plata,e alta poveste!Dulai versus catei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, damager a spus:


nu poti sa te dai mare expert in orice lasand loc de indoiala:). 

Adevarat

Si, ca orice mare expert, cand realitatea iti tufe una peste ochi, te retragi in tacere din lumea nedemna de intelepciunea ta, urmand sa revii in scurt timp, cand lucrurile se reaseaza, ca si cand nimic n-a fost. Poate chiar sustitand contrariul a ceea ce a fost doar interpretarea haterilor, nu opinia ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 11.03.2020 la 16:09, RobertCtin a spus:

Si cand ma si gandesc ca am platit bilete de avion + bilete la peluza VIP pentru etapa de la Jerez, incep sa ma consider ghinionist..

Aia care crapa ce sa mai zica? :)

 

stiu, sunt maj peste 80ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

Eu mai astept o luna, apoi cer banii retur pentru abonament.

Sper sa-i dea in ordinea cererilor, ca eu am facut-o deja! :lol:

Si mie mi-e teama ca primim bdm... 

(bot de merțan) 🤬😪

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

 

 

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

 

 

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

 

 

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

 

 

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

 

 

Acum 12 ore, Gixu. a spus:

 

Sorry, nu se intampla nik cand apasam butonul si ulterior a multiplicat postul, de pe tel atat pot sterge... 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, adiy32 a spus:

Nu o sa primesti nimic!Probabil vei fi amanat pentru o data nespecificata!

 

Nu stiu despre ce vorbesti tu, insa azi dimineata am primit mail de la compania aeriana cat si de la cazare specificand ca daca este cazul prin solicitare, se pot returna banii pe rezervarile facute, din cauza masurilor luate de diferite institutii ale multor state cu privire la coronavirus. Inca nu stim sigur ce se va intampla cu GP-ul de la Mugello, asta ramane de vazut. Primele 3 etape sunt deja reprogramate. Mai e Le Mans si apoi Mugello. Asa ca nu se stie. Nicidecum cert cum ai afirmat tu. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, emanuelcristian a spus:

 

Nu stiu despre ce vorbesti tu, insa azi dimineata am primit mail de la compania aeriana cat si de la cazare specificand ca daca este cazul prin solicitare, se pot returna banii pe rezervarile facute, din cauza masurilor luate de diferite institutii ale multor state cu privire la coronavirus. Inca nu stim sigur ce se va intampla cu GP-ul de la Mugello, asta ramane de vazut. Primele 3 etape sunt deja reprogramate. Mai e Le Mans si apoi Mugello. Asa ca nu se stie. Nicidecum cert cum ai afirmat tu. 

Pune repede mana pe bani daca zici ca s-au oferit!Poate nu stii dar pandemia este una din situatiile de forta majora pe care o poate invoca orice companie pentru a nu face plati!

Si pe care o vor invoca multi cat de curand!

 

Dansul deabia a inceput si nimeni nu stie cum si cand o sa se termine!Barosanii din motogp,F1 si alte sporturi vor sta la cutie,au bani ,au proprietati!Si cand spun barosani spun si pilotii sau sportivii milionari din sport!Rossi,Hamilton,Ronaldo,Messi, ca sa dau doar cateva nume,stau toti la cutie in vilele si ranchurile lor!Nu risca sa se contamineze!

Asa ca slabe sperante sa iasa din vizuine pana nu se linisteste treaba!Comunicatele sunt pentru linistirea pwlimii si atat!Pana nu iese un vaccin sau un tratament eficient pe coronavirus or sa stea la cutie!

PS= si poate nu ne mai tutuim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa recuperati banii daca puteti de la companiile de zbor. Saptamana trecuta am pierdut 482 euro pentru un zbor de la Lyon la Cluj, cu toate ca am explicat celor de la Lufthansa ca diferenta dintre cele doua zboruri este doar de doua zile si daca se intra in Romania, trebuie stat in carantina 14 zile. Nu au vrut sa inteleaga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, adiy32 a spus:

 

PS= si poate nu ne mai tutuim!

Domnule Adi zis si Ady32, cred ca nu ati folosit suficiente semne de exclamare in postul dumneavoastră, motiv pentru care un infidel si-a permis sa se tutuiasca cu dumneavoastră. Forumul se va autosesiza si il va exclude din acest locas sacru in care folosirea neadecvata a modului de exprimare e condamnata la modul cel mai serios. 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Semnele de exclamare sunt postate pentru a-mi exprima respectul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, george05 a spus:

Domnule Adi zis si Ady32, cred ca nu ati folosit suficiente semne de exclamare in postul dumneavoastră, motiv pentru care un infidel si-a permis sa se tutuiasca cu dumneavoastră. Forumul se va autosesiza si il va exclude din acest locas sacru in care folosirea neadecvata a modului de exprimare e condamnata la modul cel mai serios. 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Semnele de exclamare sunt postate pentru a-mi exprima respectul. 

fin. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Gixu. a spus:

MotoGp in vremuri de criza.

 

Ieri am iesit campion cu KTM :)))) 

IMG_20200318_102603_765.jpg

Ce fain...eu nu am ps'

Joc cod pe mobil 🤪

Btw...gixxer_81  daca vreti sa ne imprietenim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...