Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2119

  • Penetru

    1902

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

La tribunal, un homosexual este întrebat de judecator:

- Inculpat, de ce ai violat-o pe biata calugarita? Doar tie nu-ti plac femeile!

- Pai, domnule judecator, de la spate semana cu Zorro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Surpriză de proporții pentru țiganii care au fost surprinÂşi în ultimele zile la furat de fier vechi: în loc să se aleagă cu dosar penal, aceÂştia au fost înregimentați de autorități într-un detaÂşament special, care va fi trimis în Japonia ca să dezmembreze Âşi să vândă la fier vechi centralele nucleare în care există riscul unor explozii.

 

Ion Feraru, un țigan cu peste 20 de ani de experiență în dezmembrări Âşi furt de fier vechi, a fost ales să conducă operațiunile din Japonia. „Împreună cu fi-miu, Flexu, am furat fier vechi de la combinatul Sidex, de la Cernavodă, de la Atelierele Grivița, de peste tot. ÂŞi nu am luat pur Âşi simplu fierul, ca amatorii, mai întâi l-am dezmebrat, ca să-l putem pune în căruțe. În două zile punem centrala la pământ Âşi o ducem la centrele de colectare a fierului vechi”, s-a lăudat Ion Feraru.

 

Nicolae Rugină, oficialul de la Ministerul Apărării care se va ocupa de trimiterea țiganilor în Japonia, spune că toate detaliile sunt puse la punct Âşi că de mâine țiganii vor intra în acțiune. „Ăiganii sunt deja la aeroport, azi vor decola spre Japonia, în timp ce căruțele lor sunt deja pe mare, pe un portavion de mare capacitate. Estimez că în două zile vor deveni eroii Japoniei. Hai, patru zile, în caz că japonezii nu vor fi de acord cu dezmembrarea centralelor Âşi țiganii vor fi nevoiți să lucreze neoficial, la adăpostul întunericului”, ne-a declarat acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei barbati morti ajung in acelasi timp la poarta Raiului. Ii ia Dumnezeu pe fiecare la intrebari, primul fiind un italian:

-Ia zi,tu cum ai murit?

-Pai mi-am cumparat un Ferrari, am mers pe autostrada spre Milano cu 340 km/h ,n-am putut sa iau o curba, am intrat in parapet si am murit pe loc.

-Bine, poti sa intri.

Al doilea,un german:

-Tu cum ai murit?

-Mi-am luat un Porsche, am mers pe autostrada, o cinsterna a pus frana brusc in fata mea,nu am mai putut opri, explozie mare, am murit pe loc...

-Bine, poti intra si tu.

Al treilea,un roman:

-Tu ce ai patit?

-Mi-am luat un X5 si apoi ...am murit de foame

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...