Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2117

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

am citit-o si eu asta ieri. e belea ma unde ajunge. acu traficantu cu toata ca se da de gol, poate da posta in judecata pt neglijenta. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-7334-0-38387300-1327782278_thumb.jpg

Stare tehnică:

 

Are probleme cu alimentarea, o mică defecțiune la mecanismul de direcție, că nu ține linia dreaptă, Âşi merge cam înfrânată.

Cutia de viteze e blocată în marÂşarier. Este înmatriculată în Europa, cu numere provizorii, se mai poate circula cu ea maxim o lună.

 

Istoric:

 

Este fabricată acum 2000 de ani, sub licență romană. A fost avariată în repetate rânduri. Prima dată a fost condusă de niÂşte ciobani, dar au mai călărit-o Âşi alții. A fost reparată numai cu piese second hand, aduse de pe la turci. O perioadă a fost condusă bine de niÂşte nemți, Carol I Âşi Ferdinand, dar apoi a încăput iarăÂşi pe mâna unor idioți care au băgat-o prin toate gropile.

Exteriorul a fost vopsit în 1989, dar interiorul este încă plin de rugină. A mai avut câteva reparații capitale, în 1600, 1859 Âşi 1918, dar a mai Âşi pierdut o parte din piese.

 

Combinații:

 

Predau leasingul, mai sunt de plată la ea câteva zeci de rate FMI. Accept Âşi variante de schimb cu o țară similară din Africa, oricât de mică ar fi dar să funcționeze.

 

De ce o vând:

 

Sincer să fiu, o vând că m-a lăsat în drum Âşi nu mă pricep la ea. Plus că îmi consumă cam mult, Âşi ca s-o repar mă costă cât nu face. Oricum, eu n-am permis de conducere pentru categoria asta de țară, aÂşa că să o conducă cine s-o pricepe. Dacă nu o vrea nimeni, o dezmembrez Âşi o vând pe bucăți (ca flota). E păcat de ea, vă spun. Sper să o ia cineva care Âştie să o aprecieze.

 

Cu voia dumneavoastră,

Ultimul pe listă,

 

Traian Basescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...