Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2118

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bac 2013: Confuzie la Jean Monnet! Multe eleve s-au înscris la proba de „sex cu profu’ de sport"

Zeci de eleve de clasa a XII-a de la Jean Monnet au trăit azi, în prima zi a Bacalaureatului, un adevărat şoc. Ele au aflat cu dezamăgire că proba pentru care s-au pregătit temeinic în ultimele luni, „sex cu profu’ de sport”, nu se regăseşte în organigrama Bacalaureatului din acest an.

 

„Asta e bătaie de joc”, a acuzat o elevă. „Chiar speram să îmi ridic media finală cu proba de «sex cu profu’ de sport», singura la care speram cu îndreptăţire la un 10. Chiar nu înţeleg de ce probele care ne fac nouă, elevelor de la Jean Monnet, plăcere sunt refuzate de Minister? Şi pe urmă se mai plâng că rezultatele la Bac sunt dezastruoase...”

 

Situaţia este chiar mai dramatică pentru câteva eleve, care au dat bani grei pentru meditaţii la proba de „sex cu profu’ de sport”. “Mie mi-a spus profu’ de sport că nu sunt tocmai pe gustul lui, că nu sunt suficient de frumoasă şi m-a taxat pentru fiecare oră de meditaţie. Eu banii ăia nu îi mai văd înapoi. Mi-am luat o mare sex oral, ce să mai”, se plânge o astfel de elevă.

 

 

Fenomen inexplicabil la Bac: În unele sate din Teleorman, promovabilitatea a ajuns deja la 110%

Cu toate că în restul ţării se pică pe capete, în câteva sate din Teleorman au trecut deja Bacul mai mulţi elevi decât există pe lista înscrişilor, transmit autorităţile locale. Meritul pentru promovabilitatea extraordinară, spun localnicii, aparţine misteriosului “profesor Dragnea”, care i-ar fi meditat pe tineri înaintea examenului.

 

“N-am văzut în viaţa mea aşa ceva”, a declarat Decebal Popescu, inspector şcolar din Alexandria. “Datele preliminare arată o promovabilitate de 110% la Bac, şi abia a trecut prima zi. Bineînţeles, au fost semnalate şi nereguli: există zvonuri că unii elevi s-ar fi prezentat la mai multe licee din judeţ sau că ar fi dat Bacul persoane decedate. Per total, însă, e o reuşită pentru învăţământul teleormănean, o dovadă că suntem un judeţ de genii!”

 

“Dintre cei 110% care au trecut Bacul, peste 175% declară că au făcut meditaţii cu profesorul Dragnea, care s-ar afla în prezent la Bucureşti”, a adăugat inspectorul. “Acesta i-ar fi motivat nu numai cu cărţi şi rechizite, ci şi cu făină, ulei, găleţi şi lighene imprimate cu sigla Bacalaureatului de anul acesta.”

 

http://www.timesnewroman.ro/

 

 

La phrase du jour !

Je suis pleinement favorable au mariage gay, mais seulement entre politiciens.

Tout ce qui peut contribuer à leur non-reproduction est un bienfait pour tous.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Românii îşi cumpără pari, în caz că viitura Dunării va aduce şi unguri

În aşteptarea viiturii Dunării, românii din zonele vizate de inundaţii se pegătesc pentru cele mai sumbre scenarii. Cea mai mare spaimă este legată de faptul că viitura Dunării ar putea aduce şi unguri, motiv pentru care românii se înghesuie să-şi cumpere pari. „Apa trece, ungurii rămân, de ei trebuie să avem în primul rînd grijă”, a decretat prefectul de Caraş-Severin.

Înarmaţi cu pari şi cu multă răbdare, mii de români se află deja la Baziaş, locul pe unde intră Dunărea în ţară. „Ne-am organizat, vom lucra în schimburi, să fim siguri că nu scapă nici un ungur”, a povestit un localnic. „Am împărţit şi fluturaşi, ca să ştie lumea cum arată ungurii, ca nu cumva să dăm cu parul într-un neamţ sau un austriac.”

Vigilenţa românilor care se află la Baziaş îi dezamăgeşte însă pe locuitorii judeţelor Teleorman, Giurgiu sau Călăraşi, care se tem că la ei nu va mai ajunge nici un ungur. „În mod normal, cei din Baziaş ar trebui să mai lase câte un ungur să treacă, să avem şi noi cui da cu parul în cap”, a sugerat Robert Acrişor, unul din teleromănenii adunaţi în portul Zimnicea.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Românii îşi cumpără pari, în caz că viitura Dunării va aduce şi unguri

În aşteptarea viiturii Dunării, românii din zonele vizate de inundaţii se pegătesc pentru cele mai sumbre scenarii. Cea mai mare spaimă este legată de faptul că viitura Dunării ar putea aduce şi unguri, motiv pentru care românii se înghesuie să-şi cumpere pari. „Apa trece, ungurii rămân, de ei trebuie să avem în primul rînd grijă”, a decretat prefectul de Caraş-Severin.

 

Înarmaţi cu pari şi cu multă răbdare, mii de români se află deja la Baziaş, locul pe unde intră Dunărea în ţară. „Ne-am organizat, vom lucra în schimburi, să fim siguri că nu scapă nici un ungur”, a povestit un localnic. „Am împărţit şi fluturaşi, ca să ştie lumea cum arată ungurii, ca nu cumva să dăm cu parul într-un neamţ sau un austriac.”

 

Vigilenţa românilor care se află la Baziaş îi dezamăgeşte însă pe locuitorii judeţelor Teleorman, Giurgiu sau Călăraşi, care se tem că la ei nu va mai ajunge nici un ungur. „În mod normal, cei din Baziaş ar trebui să mai lase câte un ungur să treacă, să avem şi noi cui da cu parul în cap”, a sugerat Robert Acrişor, unul din teleromănenii adunaţi în portul Zimnicea.

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bac 2013: Confuzie la Jean Monnet! Multe eleve s-au înscris la proba de „sex cu profu’ de sport"

 

Românii îşi cumpără pari, în caz că viitura Dunării va aduce şi unguri

:10: am ras cu lacrimi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot copiati umor de la cei care chiar au, macar dati si sursa.

Nu numai ca este etic, dar nici nu riscati sa pareti inteligenti si cu simtul umorului, cand evidenta este cu totul alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Baziaş spun că nu lasă să treacă de ei niciun ungur de teamă că dacă ajung în deltă vor spune că ei au fost primii acolo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De ce a fost inventat județul Vrancea? Nu știți. Sincer să fiu, nimeni nu cred că știe. Momentan, istoricii au două ipoteze. Prima spune că Vrancea a fost invetată de Ștefan cel Mare la o beție, ca un soi de rezervație naturală în care erau trimiși toți cei care erau prea penibili pentru a fi considerați moldoveni, dar nu într-atît de penibili încît să fie trimiși în Buzău.

http://www.catavencii.ro/Jaful-jaful-e-normal-la-virsta-mea_0_8394.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot copiati umor de la cei care chiar au, macar dati si sursa.

Nu numai ca este etic, dar nici nu riscati sa pareti inteligenti si cu simtul umorului, cand evidenta este cu totul alta.

 

http://www.timesnewroman.ro/life-death/9528-romanii-isi-cumpara-pari-in-caz-ca-viitura-dunarii-va-aduce-si-unguri?fb_action_ids=565186313531890&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...