Sari la conținut

Incepatorii si oglinzile


XaeL
 Share

Postări Recomandate

Daca o știe cineva pe tanara speranță din poza, sa ii dea una dupa cap de la mine pentru oglinzile alea in erectie.

P.S. macar daca era vreun Rossi.. dar am vazut melci mai sprinteni.

20240719_074505.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, XaeL a spus:

Daca o știe cineva pe tanara speranță din poza, sa ii dea una dupa cap de la mine pentru oglinzile alea in erectie.

P.S. macar daca era vreun Rossi.. dar am vazut melci mai sprinteni.

20240719_074505.jpg

Pai și ce te-a împiedicat mai pui de zmeu sa te dai jos și sa faci ce zici ca vrei sa ii facă altu' în locu" tău?!.. sau ti-era ca te bate..😅🤣😂 bine ca nu ai vrut sa o #$@% și sa delegi pe altul...

Ma amuza toți de pe grupurile de fb care postează pe info trafic câte vreo frustrare de parca acolo pe fb se da bătălia adevărată.. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, XaeL a spus:

Daca o știe cineva pe tanara speranță din poza, sa ii dea una dupa cap de la mine pentru oglinzile alea in erectie.

P.S. macar daca era vreun Rossi.. dar am vazut melci mai sprinteni.

20240719_074505.jpg

Poate e narcisista si nu vrea sa se piarda in trafic privindu-se pe ea insasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg altceva.

Daca esti o fatuca cu picioare scurte (ghinion!), de ce naiba nu iti cumperi o motocicleta pe care sa o poti tine intre picioare fara sa stai pe varfuri cand te opresti?

Ca de exemplu...

Sau asa...

Sau si asa...

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Flower-Power said:

Pai și ce te-a împiedicat mai pui de zmeu sa te dai jos și sa faci ce zici ca vrei sa ii facă altu' în locu" tău?!.. sau ti-era ca te bate..😅🤣😂 bine ca nu ai vrut sa o #$@% și sa delegi pe altul...

Ma amuza toți de pe grupurile de fb care postează pe info trafic câte vreo frustrare de parca acolo pe fb se da bătălia adevărată.. 

 

Doamne, urat poti sa faci...

Sa stii ca nu era o postare despre futut (cuvantul "erectie" te-a activat asa de tare?). Si nici despre violență.

Era doar despre explicat unei incepatoare motocicliste ca oglinzile au rolul lor, mai ales cand merge cu o viteza la care o depaseste 90% din trafic.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vorbește despre oglinzi pliate, @Contabil! 🤦‍♂️

Este cunoscut faptul că oglinzile sunt niște frâne aerodinamice, tânăra speranță din imagine e pe optimizare, ecologie, d'astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, XaeL a spus:

Doamne, urat poti sa faci...

Sa stii ca nu era o postare despre futut (cuvantul "erectie" te-a activat asa de tare?). Si nici despre violență.

Era doar despre explicat unei incepatoare motocicliste ca oglinzile au rolul lor, mai ales cand merge cu o viteza la care o depaseste 90% din trafic.

 

Suferi de amnezie?  recitește ce ai scris..."sa ii dea una dupa cap de la mine pentru oglinzile alea in erectie."

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Flower-Power said:

Suferi de amnezie?  recitește ce ai scris..."sa ii dea una dupa cap de la mine pentru oglinzile alea in erectie."

 

 

 

Pe la cativa anisori, de obicei inainte de varsta scolara, copiii incep sa invete ce inseamna a vorbi "la figurat". Tu ai amanat etapa asta cam mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut ceva timp de cand a fost ultima inclestare a titanilor pe aici😃

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Speedy.K a spus:

Terminati, ma, cu fomeile, si pe mobra sunt ca la volan, o data la 5 ani vad si io una care merge binisor.

Azi era una cu Touran care accelera când o depășeam, unele au obiceiul ăsta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Lucian_M a spus:

Azi era una cu Touran care accelera când o depășeam, unele au obiceiul ăsta.

Eu am întâlnit azi doi macaci cu aceeași apucătură, doar că erau masculi fioroși.

Unul tot cu un Touran, celălalt cu un Audi A4 care fumega ca o cometă.

Lume multă, oameni puțini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, pierrotlefou a spus:

Eu am întâlnit azi doi macaci cu aceeași apucătură,

 

Sint 2 tipuri, unii care nu te-au vazut si ceilalti cu '' oaie'' ...... cind ii simti ca te-au vazut,, lasa-i in plata Domnului!

Am avut unul din acesta pe un ''trans'' .... dupa 5-6 curve, i-a sarit tribul in cap .... s-a rezolvat instantaneu.:)

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de oglinzi, am probabil cele mai urâte oglinzi ever pe V-strom (sunt de Aprilia Pegaso sau F650), sunt urâte cu spume, le-am dat jos pe cele originale, pus altele tip diamant, mi-am dat seama că nu văd nimic în spate și am comandat de Pegaso. Motivul?! SĂ VĂD CE E IN SPATE! Alții zic că lor nu le trebuie, viitorul e în față, iar trecutul în spate. Probabil fătuca are un trecut zbuciumat, de care dorește să uite. 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Lucian_M a spus:

Apropo de oglinzi, am probabil cele mai urâte oglinzi ever pe V-strom (sunt de Aprilia Pegaso sau F650), sunt urâte cu spume, le-am dat jos pe cele originale, pus altele tip diamant, mi-am dat seama că nu văd nimic în spate și am comandat de Pegaso. Motivul?! SĂ VĂD CE E IN SPATE! Alții zic că lor nu le trebuie, viitorul e în față, iar trecutul în spate. Probabil fătuca are un trecut zbuciumat, de care dorește să uite. 😉

ii fii frica de ce-i vine in dos :))

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.07.2024 la 8:57, Speedy.K a spus:

Terminati, ma, cu fomeile, si pe mobra sunt ca la volan, o data la 5 ani vad si io una care merge binisor.


Ce va ziceam acum doua zile?! Ati vazut accidentul cu alea trei?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Speedy.K a spus:


Ce va ziceam acum doua zile?! Ati vazut accidentul cu alea trei?!

Hai ca esti rau, ii mai stii pe cei4 de acum cateva luni care au iesit pe contrases  s.au urcat pe masina si au ricosat in celalt motor si ops 4 morti ?

Femeile de multe ori merg ca si cum ar avea prioritate aata.imeteahna lor dar in rest in Buc cel putin de mult nu mai este o regula cu femeia la volan/ghidon, barbatii/sau cei care se cred barbati sunt ,,ghibonii sefi,,n trafik

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...