Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Foarte frumusica Honda ta..si bine intretinuta! Sa ai grija sa nu o tavalesti pe jos! :ok:

Ai venit cumva cu ea pe la Ursu?

 

Pai tu de ce crezi ca isi cauta oglinda!??!? :D

 

@aileea s-o stapanesti sanatoasa in continuare!!! :moto:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai tu de ce crezi ca isi cauta oglinda!??!? :ok:

 

@aileea s-o stapanesti sanatoasa in continuare!!! :moto:

Ms frumos domnu' antemiu....

e vreo poveste cu o oglinda.. :D .. la ursu??....

L-am gasit si pe Cristi care monteaza crashpaduri, trag o fuga joi sa vad despre ce e vorba.

Plimbari placute!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms frumos domnu' antemiu....

e vreo poveste cu o oglinda.. :moto: .. la ursu??....

L-am gasit si pe Cristi care monteaza crashpaduri, trag o fuga joi sa vad despre ce e vorba.

Plimbari placute!!!! :ok:

cat ai dat pe ele si unde le montezi k ma intereseaza si pe me?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ai dat pe ele si unde le montezi k ma intereseaza si pe me?

Le confectioneaza el si le si monteaza....pe mine ma costa 180 RON, am vb azi cu el....si stii ce...sta la noi in cartier, pe Nicolae Grigorescu,

Daca esti interesat iti las nr lui de tel 0726.574.109 :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAND FACEM SI NOI O INTRUNIRE A CBR F-istilor?

 

aileea poza cu motorul ai pus, acum una cu tine :ok:

.. si restul mai urcati poze cu ce modificari ati mai facut, mai facem schimb de idei :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le confectioneaza el si le si monteaza....pe mine ma costa 180 RON, am vb azi cu el....si stii ce...sta la noi in cartier, pe Nicolae Grigorescu,

Daca esti interesat iti las nr lui de tel 0726.574.109 :ok:

ok ms mult :D

 

CAND FACEM SI NOI O INTRUNIRE A CBR F-istilor?

 

aileea poza cu motorul ai pus, acum una cu tine :D

.. si restul mai urcati poze cu ce modificari ati mai facut, mai facem schimb de idei :D

pai nus...propune ceva si sa vedem ce se intampla. la modul k ziua,locul si ora. dar cred k dupa intalnirea de la brasov ,eu sunt de acord :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CAND FACEM SI NOI O INTRUNIRE A CBR F-istilor?

 

aileea poza cu motorul ai pus, acum una cu tine :D

.. si restul mai urcati poze cu ce modificari ati mai facut, mai facem schimb de idei :moto:

Asta e buna? imi decupez si geaca pe spate sa ma recunosti in trafic? :ok:

post-37302-1217362129_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te recunosc dupa numar, sau dupa casca, daca e aia de la avatar! :moto:

Hai miercuri la ARC!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te recunosc dupa numar, sau dupa casca, daca e aia de la avatar! :moto:

Hai miercuri la ARC!

miercuri la arc e prea multa lume...hai sa o facem intr-un weekend dar dupa intalnirea de la bv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri la arc e prea multa lume...hai sa o facem intr-un weekend dar dupa intalnirea de la bv

OVY.... :D Nu stiu despre ce vorbesti tu aici...dar eu nu ma comport asa de la prima intalnire!!! :ok:

 

@adidas: maine muncesc pana la ora 24...si nici nu am oglinda.....deci nu pot sa ma misc... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri la arc e prea multa lume...hai sa o facem intr-un weekend dar dupa intalnirea de la bv

 

Da hai s-o facem la BV !!! :moto: am cort de 3+1 ORGIEEE :D(GLUMESC EVIDENT!) io o sa am o caruta de golf verde in loc de f4i pt ca... e in service... (neplaceri cu autoturisme care nu mai incap pe sosea)

 

Sa-mi bag! ce spate instelat are fata asta..... io am ingerasi... defapt unu... da bun! :ok:

 

post-10102-1217363721_thumb.jpg

 

Haidati la bv sa bem o bereee.... :D

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OVY.... :ok: Nu stiu despre ce vorbesti tu aici...dar eu nu ma comport asa de la prima intalnire!!! :moto:

 

limba romana cu intelesurile ei... :D nus eu am spus k idee,cu toate k si la bv o sa fie ceva dar cred k e mai bine de organizat o intalnire in buc dupa ex de la bv. cum spuneti si voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e corect miercuri la ARC . hai sa facem o intalnire la nivel national :ok:

 

@ antemiu - nu ma ajuti si pe mine cu un parbriz ca al tau. nu gasesc pe nimeni sa-mi faca o comanda :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e corect miercuri la ARC . hai sa facem o intalnire la nivel national :D

 

@ antemiu - nu ma ajuti si pe mine cu un parbriz ca al tau. nu gasesc pe nimeni sa-mi faca o comanda :ok:

 

Da la nivel national... nu orgia :moto: , intalnirea celor cu cbr f...

 

Te ajut cu mare placere dar asta ar insemna ca trebuie sa fii de acord cu plata integrala in avans a sumei(pe card pt ca platesc prin paypal) , pt ca nu fac o afacere din asta sa-ti cer comisioane sau alte porcarii...daca esti hotarat sau vrei mai multe detalii "antemiu" e id-u meu de mess...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma, la Arc o invitam pe aileea! :moto:

Daca e sa ne adunam noi Cbristii asa, o facem separat! :ok:

Antemiu, poate ne vedem pe la intrunire daca reusesc sa ajung

Aileea lasa oglinda, intoarce capul! :D

 

..aaa, si as vrea si eu parbriz DB daca face cineva comanda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma, la Arc o invitam pe aileea! :moto:

Daca e sa ne adunam noi Cbristii asa, o facem separat! :D

Antemiu, poate ne vedem pe la intrunire daca reusesc sa ajung

Aileea lasa oglinda, intoarce capul! :D

 

..aaa, si as vrea si eu parbriz DB daca face cineva comanda :D

pana stabiliti voi intalnirea la nivel national..poate invat sa intorc si eu capul ..fara frica :ok:

La Arc e deja prea mult pentru mine....deocamdata drumuri la poligon.... nu vezi ca sunt la stadiul in care dau motoreta pe jos??? sper sa nu fac colectie de oglinzi p-acasa!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana stabiliti voi intalnirea la nivel national..poate invat sa intorc si eu capul ..fara frica :moto:

La Arc e deja prea mult pentru mine....deocamdata drumuri la poligon.... nu vezi ca sunt la stadiul in care dau motoreta pe jos??? sper sa nu fac colectie de oglinzi p-acasa!!! :ok:

tot la poligon...va mai ducetzi zilnic??? nai mai dat nici un semn...dak se mai tine intalnirea la poligon da-mi si mie un semn

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop! Dacă e vorba de întâlnire poate nu vă rezumați doar la una singură... că eu mai am puțin până revin în 2 mâini Âşi pe 2 roți. :ok:

La "modificări motoretă" se pun Âşi polizările pe asfalt? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana stabiliti voi intalnirea la nivel national..poate invat sa intorc si eu capul ..fara frica :moto:

La Arc e deja prea mult pentru mine....deocamdata drumuri la poligon.... nu vezi ca sunt la stadiul in care dau motoreta pe jos??? sper sa nu fac colectie de oglinzi p-acasa!!! :ok:

 

Cand iesi cu ea pe strada mai merge cineva cu tine? Ar fi mai bine asa, sa ai pe cineva in fata si pe cineva sa-ti tina spatele. Asa am facut eu cu un amic cand Alexutza si-a luat F3-ul..si mergea cu 20 km/h :D Trebuie sa inveti sa iesi si in trafic cu ea, la orice ora. Apropo, ai B-ul si ai condus masina pana acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand iesi cu ea pe strada mai merge cineva cu tine? Ar fi mai bine asa, sa ai pe cineva in fata si pe cineva sa-ti tina spatele. Asa am facut eu cu un amic cand Alexutza si-a luat F3-ul..si mergea cu 20 km/h :D Trebuie sa inveti sa iesi si in trafic cu ea, la orice ora. Apropo, ai B-ul si ai condus masina pana acum?

pana acum de fiecare data a fost cineva cu mine, Ruen si Freya...si ei tot incepatori....mergem cu 30 km/ora :ok: Si am facut si o iesire in trafic cu instructorul ....ilioara-com Catelu-ilioara.....la asta am mers si cu 60..de credeam ca am 100 pe putin :D

Am si B-ul, dar am condus foarte putin...nu se pune. :D

Dupa ce imi pun oglinda si crashpadurile...nu ma mai dau jos de pe ea!!!!!!!!!! :D

Ati stabilit intalnirea nationala??? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze, poate va vin idei. Si eu parca as vopsi-o alba :ok:

 

post-18773-1217400839_thumb.jpgpost-18773-1217400859_thumb.jpg post-18773-1217400886_thumb.jpgpost-18773-1217400926_thumb.jpg

post-18773-1217400954_thumb.jpgpost-18773-1217400975_thumb.jpg

 

Intanlirea nationala :D inca nu. Oricum daca e sa fie ceva ma gandeam sa o lasam pe la anul, undeva prin vara, eventual la mare :D Pana atunci putem face locale, ne adunam si noi intr-o zi a lunii la Academia Militara. Oricum, dezbatem, stabilim! :moto:

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze, poate va vin idei. Si eu parca as vopsi-o alba :ok:

 

daca vrei sa ai ce spala zilnic vopseste`o alba. te-ai uitat la parbrizul ala powerbronze? este exact ca al lui antemiu :D si el e de treaba si o sa-mi comande si mie unul :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...