Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Caut si io un ghidon de preferat din inox de 25mm (1inch) care sa se potriveasca d.p.d.v. estetic la un izh

 

Poa' sa fie si cromat daca e in stare buna.

 

Nu ma intereseaza comenzile.

 

Pe bani nu degeaba si platesc si deranjul cu posta daca e cazul.

 

0729 509 935

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sall tuturor mi'am cumparat un piaggio ciao dar nu are far....are cineva asa ceva aici ? :laugh: platesc evident ! toate bune !!!!

 

Greu la rubrica astacauta pe bikeshop , e unul cu o poza cu o curte plinaaaaaa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greu la rubrica astacauta pe bikeshop , e unul cu o poza cu o curte plinaaaaaa.....

sal am nevoie si eu de un ambielaj de mz etz 250 chiar si in stare mai nefavorabila .daca este cineva sa aiba asa ceva .... ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si io un ghidon de preferat din inox de 25mm (1inch) care sa se potriveasca d.p.d.v. estetic la un izh

 

Poa' sa fie si cromat daca e in stare buna.

 

Nu ma intereseaza comenzile.

 

Pe bani nu degeaba si platesc si deranjul cu posta daca e cazul.

 

0729 509 935

daca il vrei e al tau

post-42154-1225907170_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu un mare vis, care e pe cale sa se implineasca!

si anume sa imi reconditionez un mz rt de 125cmc, de prin anii '60 inca sunt in perioada de cautare a motocicletei, dar oricine are ceva de oferit este binevenit!

deocamdata nu pot oferi bani intrucat nu stiu sigur daca am nevoie de piesa respectiva, dar as dori chiar si cei care au piese de vandut sa imi trimita mesaj cu date de contact, daca voi avea nevoie de acestea de indata ce imi cumpar motocicleta, ii voi contacta, deocamdata nu pot onora decat donatiile!

si sfaturi sunt binevenite, sunt incepator, si nu imi strica!

 

multumesc pentru intelegere!

 

p.s. nu vreau sa credeti ca cersesc, dar nici nu imi permit sa arunc cu banii, sa cumpar piese de rezerva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Sal all ! Ma ajuta si pe mine cineva cu ceva :lol: ? Cine are niste piese de moped / scuter ca vreau sa construiesc un moped ( orice care se poate inmatricula pe primarie ... si o mobra / hoinar daca se poate ;) pentru ca tocmai am facut 16 ani si mi-am luat si "permisu" ( cursul de legislatie ) si nu imi permit un moped deocamdata .... ma ajuta cineva ? :wave: , sau doneaza cineva un moped / hoinar orice sau macar la un pret modic ... Multumesc mult ;) .

 

ASFALT USCAT ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cricul lateral la voshod e f simplu de facut. De fapt de ce ai nevoie? De bucata de fier (cricul propriuzis - bucata de fier) sau si de urechea depe cadru?

jee_jee91 asta e id-ul meu de mess , intra si vb acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah ca tre' sa mai fie un ghidon abandonat pe undeva prin fundul unei magazii

cred ca am eu unul da cand ajung acasa, nu vreau bani daca ai stopurile alea de ij 4 schimbam daca nu ti-l donez ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cricul lateral la voshod e f simplu de facut. De fapt de ce ai nevoie? De bucata de fier (cricul propriuzis - bucata de fier) sau si de urechea depe cadru?

jee_jee91 asta e id-ul meu de mess , intra si vb acolo

central...nu lateral...vb pe messenger;)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor posesorilor de comuniste, vreau sa restaurez nipra pe care am luat-o si am nevoie de cateva piese care-mi lipsesc, de preferat ceva mai ieftin ca nu stau prea bine cu banii si trebuie sa-mi ramana ceva si de transcriere asa ca daca are cineva pe acasa parti de nipru in plus mi-ar trebuii.In principal am nevoie de Pantaloni de furca si far si aripile fata spate. Numai Bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor posesorilor de comuniste, vreau sa restaurez nipra pe care am luat-o si am nevoie de cateva piese care-mi lipsesc, de preferat ceva mai ieftin ca nu stau prea bine cu banii si trebuie sa-mi ramana ceva si de transcriere asa ca daca are cineva pe acasa parti de nipru in plus mi-ar trebuii.In principal am nevoie de Pantaloni de furca si far si aripile fata spate. Numai Bine

Daca are cineva o roata cu butuc de Simson Sport ( 425 S) si Janta de 19 rog sa-mi dea dimensiunea spitei

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut!

 

ma intereseaza cine ce cauciucuri si-a cumparat, defapt cel mai bun raport calitate/pret!

este vorba de un cauciuc pe 18, pentru un mz rt, asadar as vrea si o forma cat mai clasica!

 

va multumesc!

Eu inca nu mi-am cumparat dar te atentionez ca sunt pe 19 si nu pe 18.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am imbatat eu sau topicul se numea cerei si cerseli pt comuniste

am impresia ca cineva vrea sa cizeleze coltul comunistelor

 

 

Cersetoritul se pedepseÂşte.

Chiar nu vrei sa fim o țâră mai elevați, să nu mai cerÂşim, ci doar să solicităm piesele de care avem nevoie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...