Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Va salut :bigstar: caut 2 segmenti shi piston ptr.mobra daca are cineva ... platesc :crack: shi mai caut shi o casca stil vechi platesc shi casca :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va salut :bigstar: caut 2 segmenti shi piston ptr.mobra daca are cineva ... platesc :crack: shi mai caut shi o casca stil vechi platesc shi casca :laugh:

vezi pt segmenti de mobra, ca are tunaru(ala de-i in susul forumului, cu piesele..)...da nu posta acolo, ci da-i un telefon...el va spune evident ca nu are, asa ca iei frumos cilindru si pistonu la tine, il rogi sa iti dea semgenti, si probezi pe loc...asa am procedat si eu la simsoneta, si am gasit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut rulment cu role din cutie de IJ-56 rulmentul de pe axul pe care vine prins pinionul de lant....e un rulment cu role direct pe ax si cu sant si o siguranta in santul respectiv....contra cost bineinteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Am nevoie de o roata pe 18 pentru nipru, se poate sa fie fara cauciuc si camera, ne intelegem la pret :D Merci!

 

 

de 18 pt nipru? ;) da nu e p 19? oricum. .dak ai nevoie de cauciucuri am eu pe 19 vreo 4 dar uzate...unele poate mai merg... le dau donatie dak are careva nevoie.. k n-am ce face cu ele......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o roata pe 18 pentru nipru, se poate sa fie fara cauciuc si camera, ne intelegem la pret :D Merci!

exista si de 18 toli, dar rar, la Niprele solo. Ia legatura cu userul danyoldmoto poate gaseste in Ucraina, teoretic poate gasi si noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bobina de inductie de Voshod nu are cineva? Dau la schimb una japoneza mica cat o cutie de medicamente.

eu am de dacie si merge perfect! toate bune!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma dak se potrivesc alea de jupiter 4 si is lafel si cred k is lafel.. eu iti pot oferi la schimb p unele mai largi k deschidere..adik mai lungi... dar d acelasi diametru...

 

Aici nu te pot ajuta. De acelasi diametru am originale de jawa 638, dar sunt mai joase si nu stiu daca sunt mai lungi. In afara de schimbul asta nu vrei altceva? Stiu eu... ti le platesc. Daca m-ai putea ajuta ar fi perfect. Vara asta nu am iesit deloc. Am avut-o in reparatii capitale si stau de vreo luna dupa o pereche de coarne mai lumesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat.Ti-l fac eu cam in 7-10 zile.Trebuie sa-mi trimiti volantele si un rulment NA4906(daca gasesti un japonez e excelent)Oricum iti voi spune ce duritate are.Conteaza foarte mult daca se duce in 61-62 de unitati.Rulmentii europeni nu prea au aceasta duritate.Bani imi vei da numai dupa ce vei face 1000-2000 de kilometri cu acest ambielajAi incredere.Iti vorbeste un om care niciodata nu va trada SIMSONUL.Adresa mea;Barlad,General Naumescu 3,bloc D scaraC apartament 53 cod 6400.judetul Vaslui.Cu respect,Adrian Rosca.

 

Te rog sa-mi confirmi daca pot sa te deranjez cu un ambielaj de SIMSON la care am dat jos axele si le-am facut din nou. Biela are camasa de rulment noua, role de trabant si o colivie care ar trebui ajustata la lungime. Boltul il am facut din MOC netratat.Am scris si pe MP dar nu am primit raspuns.

Multumesc anticipat.

P.S Scrie-mi pe adresa de mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa-mi confirmi daca pot sa te deranjez cu un ambielaj de SIMSON la care am dat jos axele si le-am facut din nou. Biela are camasa de rulment noua, role de trabant si o colivie care ar trebui ajustata la lungime. Boltul il am facut din MOC netratat.Am scris si pe MP dar nu am primit raspuns.

Multumesc anticipat.

P.S Scrie-mi pe adresa de mail.

Varianta ta de ambielaj e prea complicata pentru mine.Eu le pot face numai cu rulment na 4906

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...