Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Va salut!

am nevoie de un disc de ambreiaj de nipru nu conteaza starea de uzura a ferodoului, urmand sa folosesc doar bucsa cu caneluri sa pot monta discul pe cutia de nipru.

va multumesc.

attachicon.gif130520121003_1.jpgattachicon.gif130520121005_1.jpgattachicon.gif130520121006_1.jpgattachicon.gif130520121004.jpgattachicon.gifmt_sbsts11.jpg

 

 

anunt valabil.....unul sau doua 'discuri, placute' practic ma intereseaza doar partea cu caneluri sa pot adapta discul de ambreiaj al motorului de BMW pe cutia de nipru.

 

mai cumpar o peda pt schimbatorul de viteze pt o cutie de nipru si o maneta de aluminiu cea pt marsarier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

...final de toba de IJ Jupiter 2 sau 3. Succes in cautari ! Ai reusit s-ajungi la posta ?

 

 

Ofer 50 RON pe un releu regulator ca cel din imaginea alaturata, perfect functional + taxe Posta Romana.

am eu un regulator d-ala din pacate nu stiu cat de functional este, daca e cazul mi-l dai inapoi in cazul in care nu functioneaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut.caut si eu rezervor in forma de lacrima.daca are cineva il rog sa-mi lase un pm.va multumesc

Am eu un rezervor de IJ ca acesta din imaginea alaturata ... 100 lei mai multe relatii la 0740376555 se poate vedea in Chitila .

post-29942-0-43670300-1357549731_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut.caut si eu rezervor in forma de lacrima.daca are cineva il rog sa-mi lase un pm.va multumesc

va multumesc tuturor pentru pm .treaba-i rezolvata.nu credeam ca sunt atatea rezervoare de izh de vanzare si cu preturi atat de diferite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te salut Vlad!

 

As avea nevoie de:

 

- o aparatoare de lant

- capacele de pe clestii de la furca din fata

- o aripa fata

- un ambielaj

- un cot de evacuare care pleaca din cilindru

 

Daca vrei vorbim la telefon: 0726 268 318 - Adi :)

 

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Vrea sa-mi repar cutia de viteza a mobrei Hoinar pe care o am. Cine-mi poate furniza ceva piese pentru cutie la un pret rezonabil.

 

Simtomele sunt ca pana cand se incalzeste cutia imi sare din vitezele 2,3,4,5. Sincer nu am desfacut-o inca dar vreau sa am deja piesele care in general se uzeaza la momentul cand o fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...