Toată activitatea
- Ora trecută
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Nici Peco nu merge rău. Era afara din q2 cu 3 min înainte - când s a dat steag rosu. A ieșit și a făcut tur f bun la comandă, cu Pedro după el. Tot ma gândesc ca o sa fie o problema la Aprilia ca își vor lua puncte unii altora dar parca mai mereu bez e peste toți colegii. Încep și eu sa cred ca pe final de campionat se impun ordine de echipa mai ales cu satelitul ca sa se maximizeze șansele luării unui campionat - ceva ce Aprilia nu a reușit pana acum. Adică e de înțeles. Pe jm nu cred ca îl vor tine în lesă dar pe trackhouse poate. În același timp Ai pleacă.. RF e cam supărat și el da cică s in discuții acum. O sa fie dubios dacă o sa fie strâns intre bez și JM. Pe lângă asta mai baga l și pe satana și peco și pedro..nebunie totala. Oare are voie echipa sa spună "Raul, mergi chill și îți dam o suma de bani" sau ordinele astea sunt doar sugestii? Ca fan mm chiar nu m as supăra sa câștige aici Peco, sa ii mai ia puncte lui Bez. Dar camp e atât de lung încât și daca face bez dubla tot nu e mare panica. Ma cam dezamăgește jm, tot în urma lui Bez e. -
Buna dimineata! taie greata! Am scapat la mustata!
- Ieri
-
Salutări,am o problemă la motocicleta,aceasta nu mai pornește.Bordul se aprinde,pompa amorsează dar când dau să o pornesc,nimic.Inainte cu puțin timp aceasta nu mai pornea la cald și aveam 2 variante,ori să o las să se răcească ori să pun un jump starter(pornea fără nicio problemă). În momentul de față pot să o pornesc doar împinsă.Tin să menționez că s-a realizat jocul la supape,bateria și bujiile sunt noi , electromotorul și statorul au fost schimbate (ele fiind second-hand) ,la service a fost dusă, băiatul respectiv mi-a sugerat să schimb toată instalația electrică deoarece crede că așa scap de problemă dar nu știu ce să zic,am zis să mai întreb pe ici pe colo.Poate s-a mai confruntat cineva cu această problemă și poate îi găsesc soluția.Multumesc anticipat și asfalt uscat l
-
Norrd s-a înregistrat pe forum
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Cavaleru în Cavaleruul Competitii Internationale
nu cred ca scapa asa usor de Satana -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
s-a tinut dupa Peco, nu te entuziasma prea tare. nu cred ca o sa mearga f bine aici. poate daca o gasi ceva miraculos maine in fp2. prea putin la cat de des face prostii. teoretic weekend asta e 1-2-3-4 aprilia, rezultat istoric -
SBN și-a schimbat imaginea de profil
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Da da sry my bad -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui danypop în Cavaleruul Competitii Internationale
Cica Fermin va fi transferat la un spital pentru investiții amanuntite iar Alex pare ok insa cine știe daca nu cumva va dori el sa renunțe la restul weekendului de cursa https://www.crash.net/motogp/news/1099493/1/marc-marquez-not-enjoying-assen-motogp-risk-super-high?fbclid=IwY2xjawSrjwxleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR4X3xvfo5vCSdC7pu7I8ldMEwxbHZa4DMXO1MMxVNR3gPwWmol4rjEKOwzV7Q_aem_dywj93JO-S32L-muoY5l7g Morbidu penalizat cu 3 locuri pe grila pentru incidentul cu Bastianini https://www.crash.net/motogp/news/1099490/1/motogp-stewards-slap-franco-morbidelli-impeding-penalty-assen?fbclid=IwY2xjawSrkOtleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR4xXIf0cHakhv5pp0Y77JVdC-t0kvf9E6CbrHP1qa8Bj8P8w-14U9q0jLD0vg_aem_nYJ697_ByBeVlKnrIRh74g -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Proxi în Cavaleruul Competitii Internationale
AM si Alde mai participa maine? -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui georgem în Cavaleruul Competitii Internationale
Cred că era Enea Bastianini, nu Binder, dar sper și eu să-l penalizeze cu câteva locuri pe grila de start. Probabil n-o să-l mai vedem de anul viitor, așa cum probabil nici pe Binder n-o să-l mai vedem (care acum în practice a fost mai lent și decât Miller și Toprak). Acosta face minuni ca de obicei. Să sperăm că Alex Marquez va putea să continue week-end-ul. Interesant e că Morbidelli arătase altui pilot pumnul cu câteva minute înainte pentru exact același lucru, în aceeași curbă (un pilot care a intrat la boxe și care l-a încetinit tot acolo, dar n-am reținut cine era). -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
3 3 ca a zis în conferința ca de 3 ani cauta victoria în gp. Vai prost e Morbidelli Sper sa îl penalizeze. Venea Binder raketa Morbidelli fără sa ii pese pe mijlocul virajului la pas nici un stres. A ieșit Binder pe vibrator pe exterior s-a dus naibii turul. Mare dobitoc Morbidelli sper sa nu il mai vedem la anul. Ma bucur ca Morbidelli a venit exact sub linie după ce a fost remarcat de Diggia probabil având indicații de la boxe.Serves him right. Buna performanta lui Acosta - pe un asemenea circuit de flow și high speed corners și cu un asemenea lemn cum e acel ktm ...wow. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
cica si pedro a refuxat honda pe $ buni. dar la el era de asteptat, dupa 4 ani fara victorie. de 4 ani e pedro? sau 3? are doar 3 ani dl Sánchez, slava cerului. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Smart. Bagnaia smart.Rivola cred ca putea lua pe cineva mai puternic - Acosta? Dar Bagnaia băiat deștept nu ca alții care au preferat salariul banan și motoreta praf nu dam nume (Q) Bine...cred ca Yamaha i-a făcut oferta lui Bagnaia din moment de Honda semnase cu Q din iarna,ori sa te duci la Yamaha înseamnă sinucidere curată acum...JM Cred ca Bagnaia făcut o mutare definitorie pt cariera lui.Sa vedem dacă va fi în stare sa o și fructifice. Dacă mai împușcă măcar un campionat cu ei în 4 ani întra într-un italian hall of fame destul de rarefiat.Bravo lui pt mișcarea asta. Dacă nu ești mare pilot măcar sa te ducă capul sa îți alegi echipa și motoreta câștigătoare. -
unii au avut parte de prea multe sanse. destul.
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui ioio_viola în Cavaleruul Competitii Internationale
In an interview with Motorsport.com Italy, Rivola explained why Aprilia chose Bagnaia as Bezzecchi's team-mate for 2027. “Having a multiple world champion is certainly an opportunity," he said. "The fact that he chose us is definitely a source of motivation, and the fact that he trains every day with Marco is also a sign of the trust he has in us, seeing what Marco has achieved. "I think that in [Bagnaia's] mind he may be saying: 'if they managed to take Marco to such a high level, they’ll be able to do the same with me'. It’s great that this message exists. Moreover, having two Italians, being truly exceptional, and being able to proudly display our flag on a black motorcycle is a huge motivation." Aprilia has already completed several seasons with two top-level riders. Rivola has no concerns about pairing two A-level figures in the team, insisting it is better to have two superstars than two riders who may get along well but are slower on track. “I must say, there is great motivation," Rivola said. "We have a huge challenge ahead of us. I also believe Pecco has shown courage because, beyond the VR46 factor and the daily training battles with Bezzecchi, there is also a desire for redemption within him. I think that if he chose us, it’s because he believes he can beat those who — I'm not saying rejected him — but preferred other riders over him, despite the fact that he was the rider who brought them the world championship back. "He also gave up higher salaries that the Japanese manufacturers were offering. So, welcome aboard. It will be an opportunity for us, and I have no doubt we’ll make the most of it.” https://www.motorsport.com/motogp/news/aprilia-boss-on-pecco-bagnaias-signing-i-prefer-working-with-horses-than-with-donkeys/10833114/ -
stai ca vine Method sa zica cum stie Vin cu ghidonu dar numai ca trebuie sa se alinieze 100 de planete si sa fie mercur in retrograd....
-
Lopy s-a înregistrat pe forum
-
ce sa zic, 27 o sa fie un an maret: scapam de JM43 si de Vin. daca ii mai face cineva oferta lui Vin sa mor nebun in beci.
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui xt600 în Cavaleruul Competitii Internationale
Pare multumit de test. Afirmatii pozitive atat despre motcicleta, cat mai ales referitoare la pneuri. -
VACANTA ALL INCLUSIV…..
topic a răspuns lui chv în ianachimul POZE & FILME - Calatorii in STRAINATATE
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
mai bine pt el. pt ceilalti nu se stie. -
Ok! Multumesc!
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui georgem în Cavaleruul Competitii Internationale
Dacă era pe Ducati sau Aprilia, poate era de luat în considerare. Dar cu Yamaha... E probabil cel mai în măsură să îsi dea cu părerea despre Pirelli, și din câte spune se pare că va fi mai bine decât cu Michelin. -
a aparut si pe GPone https://www.gpone.com/en/2026/06/25/motogp/vinales-attacks-ktm-i-heard-from-you-reporters-that-i-wouldnt-be-testing-the-850 si pe motorsport.com https://www.motorsport.com/motogp/news/maverick-vinales-if-im-not-in-motogp-next-year-only-ktm-will-be-to-blame/10833146/
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Top campion 27 -
corect, de asta nu am tinut cont.
