Toată activitatea
- Ora trecută
-
neatzaaa! da da, 2x13, grija mare!!
-
Realizezi ca indiferent ca semneaza sau nu cu Ducati, anul acesta "are acel camionat sub fund", nu? De la anul... Dumnezeu cu mila.
-
Donatii - dar nu in bani
topic a răspuns lui SONYC în Inger`Albastruul Actiuni caritabile si de sustinere
Salutare, Da, este disponibil. Trimite-mi un mesaj privat ca sa stabilim cum ajungi in posesia produsului. -
Asta deja e filozofie Mai,in trecut as fi fost de acord cu tine.Acum,privind in urma...nu stiu ce sa zic...Bagnaia saracul n-are nici o vina ca are 2 campionate : - in 2023 a luat acel campionat muncit earned spune-i cum vrei - desi JM a fost mai rapid,Bagnaia a excelat la psihic si stapanire de sine fix la sfarsit - in 2022 el sararacul a gasit trofeul scapat in tzarana de catre Mr.Fabio/Yamaha care efectiv nu mai stiau sa ia podiumuri,Q nu mai stia sa stea in picioare,Yamaha gresea setari,era un concurs de diletantism acolo pe sistemul cine poate gresi de mai multe ori...Bagnaia,ca si Mir in 2020,si-a tinut capul pe umeri si (ca si mai sus) a excelat tot pe final la psihic.Nu am de ce sa ma supar pe el pt asta,mai degraba am de ce sa ma supar pe Q si Yamaha.
- Azi
-
Mneata de la . 2x13=26,daa lasa,nu mai ii ajita spiritele.
-
Buna dimineata! Ce # avem pentru astazi?
-
Îți dai seama sa fii musca din aia de trăiește 1 zi si sa te naști azi. Cat ghinion sa ai sa ratezi debutul gp ului de mâine. În alta ordine de idei : Cine mai e de acord ca după sezonul trecut lui Peco trebuia sa i se retragă 1 titlu măcar? Au rezolvat cu red bull, pot rezolva orice.
- Ieri
-
Vraja marii : nu e Marcel asa prost sa mai refuze un campionat dat ca si pe tava. Practic singurul lui concurent e un italian destul de plapand care anul trecut a fost pe nicaieri pe motorete identice. Cred ca ar semna si pe moka,parerea mea. Doar sa aiba un Ducati sub fiund si echipa aia in spate.
-
Donatii - dar nu in bani
topic a răspuns lui pimP în Inger`Albastruul Actiuni caritabile si de sustinere
Salutare, Ma intereseaza pe mine! Daca mai e disponibil si nu il vrea vreun alt coleg, il iau eu pt masina ca am GPL si nu mai este loc de roata de rezerva Pot veni sa il ridic de oriunde, doar sa-mi spui in ce interval orar se poate. Multumesc, Florin -
-
Salutare, din pacate unul dintre cele 2 cauciucuri care acopera lantul s-a crapat, la fel si cauciucul care acopera cablul de ambreaj si cel de la buson. Am luat MZA, sa vedem cat tin
-
Pla, vine mm, distruge echipa de vis(pleacă Peco) apoi pleacă și MM :))) Nici telenovelele nu-s atât de proaste.
-
In lipsa de subiecte, mai inventeaza fiecare ce poate, pana la urma unul tot o nimeri adevărul
-
Mda, si eu inclin sa cred ca e fake
-
Posibil sa fie fake--news.... am cautat declaratia dar nu am gasit-o nicaieri : "THIS WILL BE HIS LAST TIME RACING FOR DUCATI" After much speculation, team owner Gigi Dall'Igna finally broke his silence on Marc Márquez's future at Ducati in 2026. This shocking statement immediately shook the MotoGP world. According to reports, disagreements over contract terms between the two parties are becoming a major obstacle, pushing what seemed like a strong partnership to the brink of separation. A new chapter is about to begin – and Márquez's future is the biggest question mark on this prestigious racing circuit.
-
Sa mai si radem......BANCURI !
topic a răspuns lui The Flying Dutchman în Leonul BUCURESTI - discutii generale
-
FUN
topic a răspuns lui The Flying Dutchman în The Flying Dutchmanul MOTOCICLISM.ro for English-speaking bikers
-
asta depinde, ce pile ai, (...sau nu ai .....) lasa Florine, tu ramai cu continut cu tot, eu stiu ca tu nu vrei sa pleci!
-
Crypto-investor-life-be-like-1772025515995.mp4 Balkan-love-1772024119169.mp4 Indians-are-interfering-with-my-AI-detection-1772025806039.mp4
-
Și asta i adevărat. Gloria vine cu riscuri.
-
e alegerea lui! putea sa se faca neurochirurg sau astronaut, nu??
-
buna ziua, hai, pofta mare! all you can eat!
-
cu tot cu continut sau fara?
-
De cand cu GDPR da, se pot sterge conturi la cerere.
-
BMW Rallye 2 - Geaca si pantaloni
topic a răspuns lui 15151515 în 15151515ul Echipamente de protectie
update pret ---> 1700lei
