Sari la conținut

BMW R1200/1250 GS/GSA/RS/RT/R LC - 2013->


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu as merge la sigur. Nimeni nu-si mai permite greseli la lansare. Au avut timp destul de studii si probe. Daca voi ati fost multumiti de vechiul GS, noul este mult peste, nu vad ce ar putea fi mai slab decat la cel vechi. Bafta la cumparare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai gasit folia aia neagra?

 

Gasesti pe Louis. Vin sub forma unor coli A4. Nu stiu cat de important ar fi, mai ales pe la noi, dar scrie in instructiunile lor ca nu sunt omologate pentru drumurile publice (demo/show only).

Eu pentru posterior ma gandesc sa-mi iau niste benzi rosii, de care n-am vazut decat pe ebay. Astea negre sunt albe in lumina ceea ce poate fi usor derutant in trafic.

 

:) Cat despre ce are ianachim pe topcase... ii doresc succes cu primul politai care o sa-l opreasca noaptea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai gasit folia aia neagra?

Folia neagra am gasit-o la ALGERNON in 2009. De atunci poate se mai gaseste si prin alte parti.

Personal nu as mai pune folie reflectorizanta neagra decit in putine locuri pe motocicleta.

Prefer sa fiu cat mai "tipator" si astfel sa ies in evidenta sa ma vada melteanu de la volan.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fi calic. Fara far nu e completa. O vrei din nou chioara? Ce naiba, unde merge mia merge si suta. Am inteles ca au pastrat si varianta veche de far pt ca pe unele piete inca nu este omologat noul far, si probabil si pt a va incanta cu posibilitatea achizitionarii GS-ului la bani putini. Bafta la achizitie si miscati-va cu avansul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda o sa-i caut pe aia de la Algernon desi aproape sigur nu poti lua direct de la ei . Oricum mi-ar fi placut 3M [sunt mult mai bune] dar se pare ca nu se vand in sat la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda o sa-i caut pe aia de la Algernon desi aproape sigur nu poti lua direct de la ei . Oricum mi-ar fi placut 3M [sunt mult mai bune] dar se pare ca nu se vand in sat la noi.

Daca vrei, poti.

Eu am luat de la ei 1 metru patrat de reflectorizant negru. Din ala de se pune pe semnele de circulatie.

3M gasesti in VITAN in targ.

Nu prea esti hotarat... :D

De fapt vrei sa te vezi tot timpul sau numai noaptea cind bat farurile "in tine" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau o folie reflectorizanta neagra. Daca se poate sa fie 3M e bonus. Multumesc pt raspunsuri. M-am edificat.

 

Pt elucidare Algernon distribuie Oracal care e destul de slaba. 3M e muuult mai buna [cam cu 3 ordine de magnitudine ;) ]. Din cate imi aduc aminte era mai flexibila considerabil si inc azul in care nu o lipesti pe ceva plan ajuta mult .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3M are 3 serii de autocolante reflectorizante. Cele cu rombulete sunt cele mai reflectorizante ca sa zic așa si sunt pt semnalizare rutieră in principal. Cel puțin așa era acum vre'o 7 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

khk ule

am spus ....FEMEIE..

poate prima poza .....

de cand stai in wien te ai prostit la nivel ocular.....

mai vin o pe la bamboo sa vezi FEMEI

Alea nu e femei, e pitipoance.

 

Naspa! RIP.

http://www.telegraph.co.uk/motoring/news/9820469/Telegraph-motorcycling-correspondent-Kevin-Ash-dies.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot caut, dar nu a rasuflat aproape nimic, deocamdata . Nu a fost insa accident de circulatie clasic. Pacat, era unul dintre putinii jurnalisti moto ne inregimentati, incoruptibil, cu multe articole incomode pt producatori moto.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to BMW R1200/1250 GS/GSA/RS/RT/R LC - 2013->

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...