Sari la conținut

Accident La Flora Acum Vreo Ora . Moto Galbena.


Catalin de pe forum
 Share

Postări Recomandate

Eu sunt foarte sigur ca isi va reveni , insa de ce ma tem este sa nu aiba cine stie ce probleme cerebrale :)

Dar sunt f f f sigur ca isi va reveni si chiar miraculos ! Ajutati-l cum puteti ca merita !

M-am uitat pe hi5-ul lui si parerea mea este a e un baiat de nota 10 :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

probleme cerebrale va avea sigur! E aproape imposibil sa revina la ce era inainte. Bine acum depinde cum are norocul, poate sa ii fie afectata ultima perioada de 5 min de luciditate (gen de cand a iesit din casa nu isi mai aduce aminte nimic) si pana la nu stie unde e, cine e etc. Asta e si in functie de cum a evoluat boala, ce s-a facut pt limitarea efectelor etc. Dar este prematur sa ne pronuntam asupra acestui lucru momentan...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o prietena care si-a revenit dupa tripla fractura craniana + nenumarate tracturi la membre. Doctorii au spus ca a fost o minune. Niciunul nu ii dadea nici cea mai mica sansa iar acum ea e aproape ca noua! O vreme nu simtea gust si miros din cauza unui cheag pe creier (in coma a stat si ea). De aia am spus ca exista minuni! Sa ne rugam sa-si revina cat mai rapid!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tu de unde stii? nu vreau sa par rautacios dar vreau sa stiu si eu o informatie reala...

:)..Imi pare rau sa va dau o veste atat de proasta dar .....din pacate un Marius nu mai este printre noi...tot ce pot spune este ca sa mai dus un suflet acolo sus...Dumnezeu sa-l odihneasca!!!... :moto: .........
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tu de unde stii? nu vreau sa par rautacios dar vreau sa stiu si eu o informatie reala...

 

Sunt un coleg cu el de munca.....si tocmai....am aflat...acum sa dat un mail in firma direct de la resurse umane in care spunea lucrul acesta....

Numele meu este.... Alexandru Ilie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer as vrea sa vina fratele lui sa ne spuna asta. deja nu mai cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer as vrea sa vina fratele lui sa ne spuna asta. deja nu mai cred...

 

OKAY..sunt deacord..poate asa e mai credibil..... (nu cred ca imi ardea de glume proste mai ales cu astfel de chesti.... dar daca vrei poti sa mai astepti...sa primesti si confirmarea....de la fratele lui....nu este nici o problema...) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@memutzu... (sau cum era nicknameu` ) nu prea imi vine a crede...... pana acu nu ai postat nik referitor la starea lui si acu subit spui k ai fi primit mail k a decedat..... dak erai coleg d la munca d c nu ai mai postat si pana acu sa n ti la curent cu starea lui? fiind coleg d munca s presupune k stiai cum s mai simte si in alte zile....... deci puteai sa postezi..... si azi subit apari p forum si spui k a murit.... sincer, nu cred... sper sa nu fie real..... asteptam vesti d la fratele lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai voi cei din bucale.. nu aveti un nr de tel de la cineva apropiat lui care sa poata confirma sau infirma cele de mai sus.. ca e aiurea sa se repete din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@memutzu... (sau cum era nicknameu` ) nu prea imi vine a crede...... pana acu nu ai postat nik referitor la starea lui si acu subit spui k ai fi primit mail k a decedat..... dak erai coleg d la munca d c nu ai mai postat si pana acu sa n ti la curent cu starea lui? fiind coleg d munca s presupune k stiai cum s mai simte si in alte zile....... deci puteai sa postezi..... si azi subit apari p forum si spui k a murit.... sincer, nu cred... sper sa nu fie real..... asteptam vesti d la fratele lui.

 

Deci pt inceput....am urmarit tot ce sa postat aici....doi la mana....nu am vrut sa sa comentez nimic...pana nu stiam si eu....ceva sigur.......cu toate ca eram destul de informat de starea lui.....pt ca aici in firma au fost persoane care s-au dus la el la spital si care au vazut exact care e situatia lui....iar pe de alta parte nu pot spune ca il cunosc extraordinar de bine pt ca mam angajat la firma la care lucra de de prea putin timp si nu am avut timp sa il cunosc mai mult dar am avut cateva discuti...si mi sa parut o persoana plina de viata si haioasa....de aceea imi pare foarte rau pt pierderea lui....acum sper ca esti multumit ....daca nu poti sa astepti pana cand frate lui va va confirma.....desi nu cred ca intr-o firma se dau mailuri asa ca le vine lor sa fac o gluma mai ales ca a fost un mail oficial.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

claudiu nx, nu-s pietre aruncate ci lectii de invatat. Daca nu se invata nimic din accidentul asta atunci forumul asta face mai mult rau motociclistilor decat bine. In loc sa incercati sa intelegeti de ce a avut accidentul loc, cautati "conservari" vinovati. In loc sa observati greseala imensa facuta de cel care i-a scos casca, voi dati cu RIP-uri ca babele satului. Iar daca un pustan incepator pe CBR e ok, aveti o problema grava la mansarda.

 

Nu va mai comportati ca o turma iertatoare cand un motociclist e accidentat, nu va ajuta sa invatati nimic.

 

PS:

 

Pe 12 martie isi ia permisul, pe 14 martie vine cu CBR-ul din Iasi si deja pe 17 martie scria:

 

 

 

 

Iar pe 25 martie scria:

 

din păcate Adam are dreptate ... ar fi bine ca cineva să învețe ceva din întămplarea asta ...

 

îmi pare sincer rău de Marius Âşi de familia lui, poate ar fi evitat toate astea dacă ar fi avut înainte mintea de după ...

 

adevărații inconÂştienți sănt cei care le vînd motoare de genul ăsta începătorilor, Âşi-i mai Âşi încurajează ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca stiu...din pacate.stau cu el in bloc, azi dimineata i-a cedat inima

 

A fost mai bun decat multi dintre noi, asa ca Dumnezeu l-a chemat la el.

Dumnezeu sa-l odihneasca si sa ii ajute pe ai lui.

Editat de nbn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat.Dumnezeu sa-l odihneasca.

 

Geniala replica ... daca puneai si un "chiar" inainte de "adevarat" cred ca deja erau prea multe cuvinte ....

 

L.E: i-a cedat inima DE LA CE?! E ceva cam putred aici fratilor ...

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...