Sari la conținut

Accident La Flora Acum Vreo Ora . Moto Galbena.


Catalin de pe forum
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vin si eu daca e... deci intalnire unde si la ce ora mai exact?

 

la ora 18:00-18-15 in fata la Spitalul de Urgente Floreasca. Intersectie Bvd Stefan cel Mare cu Calea Floreasca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi frumos din partea voastra daca ati veni si va multumim din suflet.

Din cate stiu dupa ora 5 daca nu ma insel se inchide intrarea principala (cea de langa parcare),asa ca va trebuii sa intrati pe cea de la Camera de garda,de acolo mergeti drept inainte,dati de niste scari in dreapta,urcati scarile,dupa aceea,stanga si veti ajunge la terapie intensiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi frumos din partea voastra daca ati veni si va multumim din suflet.

Din cate stiu dupa ora 5 daca nu ma insel se inchide intrarea principala (cea de langa parcare),asa ca va trebuii sa intrati pe cea de la Camera de garda,de acolo mergeti drept inainte,dati de niste scari in dreapta,urcati scarile,dupa aceea,stanga si veti ajunge la terapie intensiva.

multumim frumos pt informatii, daca e nevoie sa aducem ceva, orice te rog anunta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intreb, oare mere si "raptoru'"?

 

terminati cu intrigile, daca vreti sa faceti ceva atunci la treaba, va luati de cei care comenteaza aiurea pe forum, dar tot voi le dati apa la moara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor, multumesc pentru faptul ca ii sunteti alaturi in aceste momente grele, sunt un vecin, prieten aproape un frate..... ne cunoastem de cand am invatat sa mergem am facut prosti impreuna si acum el este pe un pat de spital.....

In posturile care urmeaza voi incerca sa va tin la curent cu tot ce se intampla si va rog sa nu scrieti prosti ... din seara accidentului cand am stat pana la 2 dimineata la spital am fost acolo alaturi de el mergem in fiecare zi si in orice moment cineva e acolo daca vreti sa veniti sa il incurajati.... SPITALUL DE URGENTA FLOREASCA , ET 1 CLADIREA DIN SPATE SECTIA TERAPIE INTENSIVA, NU VETI PUTEA INTRA LA EL (DEPINDE DACA VA LASA MEDICUL) DAR VA PUTETI INTERESA PERSONAL DE STAREA LUI CA SA NU EXISTA CONFUZII CUM A FOST CEA DE IERI CAND DINTR-O PROSTIE S-A AJUNS LA CE S-A AJUNS.. SI AICI NU MAI COMENTEZ NIMIC..... EU, VODOO, DEATH STRIKE (- CARE ERA ID LUI SI ACUM VB FRATELE LUI DE PE EL -) SUNTEM CEI MAI IN MASURA SA VA COMUNICAM ORICE INFORMATII LEGATE DE STAREA LUI DE SANATATE CARE MOMENTAN E MAI BINE DESI TOT IN COMA... REACTIONEAZA LA VOCEA CUNOSCUTILOR MISCAND ATUNCI CAND PARINTI I-AU VORBIT , CASCA AM VAZUT-O SI NU ARATA PE CAT S-A SPECULAT AICI....ARE O FISURA IN DREAPTA SUS SI IN DREAPTA SPATE JOS, CAM IN DREPTUL URECHII SI NU E RUPTA, SPARTA SAU ALTELE , SI CAND ZIC FISURA MA REFER LA FAPTUL CA E CA SI UN PARBRIZ IN CARE SARE O PIATRA SI SE FISUREAZA, INSA E HARJAITA DESTUL DE URAT DE ASFALT, ...DEOCAMDATA ATAT SI PE MASURA CE AFLAM ALTE INFORMATII VA TINEM LA CURENT LA ORA 4-5 CAND MA DUC LA EL LA SPITAL SI CRED CA STAU PANA LA 12-1 NOAPTEA ..... IAR CAND AJUNG ACASA POSTEZ

CEEEE :D deci DeathStrike e exact baiatul de e in spital?? Dumnezeule...acum cateva saptamani vorbeam cu el de examenul moto... :whip:( Fi'ar sa fie!!!!!!!!!!!! Promit sa trec maine pe la spital!

Baiatul are nevoie de toate incurajarile si rugaciunile noastre, oricum sunt sigura ca va lupta, pasiunea din sangele lui este prea mare!

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mergeti (si ma stiti, implicit stiti si problemele care sunt) intrebati daca pot si eu dona.. Ca daca se poate ma prezint intr-un fel sau altul acolo! Am 4 luni de la ultima operatie, semne cat cuprinde si circa 2 luni de cand am terminat cu antibiotice si autovaccin.. In prezent mai bag doar calmante din plin.....

Sa dea Dumnezeu sa isi revina cat mai repede!! Daca pot ajuta in orice alt mod, va rog sa ma anuntati!

 

LE: mi-am corectat scaparile de tastatura :D

Editat de amimagz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mergeti (si ma stiti, implicit stiti si problemele care sunt) intrebati daca pot si eu dona.. Ca daca se poate ma prezint intr-un fel sau altul acolo! Am 4 luni de la ultima operatie, semne cat cuprinde si circa 2 luni de cand am terminat cu antibiotice si autovaccin.. In prezent mai bag doar calmante din plin.....

Sa dea Dumnezeu sa isi revin cat mai repede!! Daca pot ajuta in orice alt mod, va rog sa ma anuntati!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mergeti (si ma stiti, implicit stiti si problemele care sunt) intrebati daca pot si eu dona.. Ca daca se poate ma prezint intr-un fel sau altul acolo! Am 4 luni de la ultima operatie, semne cat cuprinde si circa 2 luni de cand am terminat cu antibiotice si autovaccin.. In prezent mai bag doar calmante din plin.....

Sa dea Dumnezeu sa isi revina cat mai repede!! Daca pot ajuta in orice alt mod, va rog sa ma anuntati!

 

LE: mi-am corectat scaparile de tastatura :whip:

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishule... >:D< Nu cred ca poti dona, din cauza utilizarii pe perioada indelungata a calmantelor... Dar intrebam, ca nu ne doare gura. >:whip:<

 

18.15-18.30 si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este nevoie de sange, dati un semn, cum ajung la Bistrita, m-am si dus la donat. Bolnav nu-s, analize curate, totul ok. Sa-mi spuneti cum il cheama, ca sa stiu sa specific pentru cine este.

 

Insanatosire cat mai grabnica. Mai mult nici nu stiu ce sa zic :D

 

 

 

LE: am vazut prima pagina, ok, stiu cum il cheama. Inca o data, insanatosire grabnica. ( un copil :whip: )

Editat de dru_kl3in
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand va intoarceti de la spital sa ne spuneti care e starea lui Marius! ;) sper sa se faca bine, voi aprinde o lumanare pt el in noaptea invierii! :whip: :D

Editat de hayabusika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishule... >:whip:< Nu cred ca poti dona, din cauza utilizarii pe perioada indelungata a calmantelor... Dar intrebam, ca nu ne doare gura. >;)<

 

18.15-18.30 si eu.

 

Poi d-asta ziceam sa intrebati.. Ca nu stiu ce si cum calculeaza ei acolo pt a fi "regulamentar".....

Oricum, vb aia, tot de la voi dau daca e sa ma lase aia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cat pot sa urasc aceasta portiune din forum. Intru foarte rar si cand intru imi vine sa urlu. Si nu pentru accidentele

 

trecute aici pentru ca au scopul de a ne invata cate ceva ci pentru tristii de aici care se gasesc ei sa-si dea repede cu parerea

 

despre ce si cum. Imi vine sa vars sincer si vars pe voi. Sunteti ca niste babe din alea de la tara care trebuie sa stie ele

 

totul si sa-si dea cu parerea in schimb tare bucuroase ca ele n-au patit nimik inca. Si daca tot prin acest post intru si eu in

 

randul "babelor" macar sa ma scufund cu totul. Adunati posturi pe durerea unor oameni si se mai gasesc printre voi si cate unii

 

care se cred ei in stare sa dea sfaturi despre condus si alte alea. Hai sa va zic ceva: SE POATE INTAMPLA ORICUI. si celui mai

 

bun si celui mai slab si-mi e scarba ca-n scrisul vostru se vede cat de bucurosi sunteti ca in acest moment nu se scrie despre

 

voi. Ce conteaza daca era tanar sau batran? Sunt o gramada de tineri care conduc de 10 ori mai bine decat cei cu ani multi

 

de motociclism in spate.Tot ce-mi doresc e ca acest baiat sa mai poata fi cea fost inainte. macar in perioada asta sa ma

 

gasiti si voi ceva bun in sufletul vostru. Panaramelor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REVIN CU INFORMATII SI COMENTARII CU ADEVARAT UTILE PENTRU TOATA LUMEA INTERESATA..... SI VA ROG LASATI OFF TOPICURILE INUTILE SI COMMENTURILE UNORA DESPRE ALTII ....GANDITI-VA DOAR LA EL.....ACUM SA TRECEM LA SUBIECT...DUPA CUM A SPUS SI FRATELE LUI MAI DEVREME E STABIL DESI TOT IN COMA SI A TRECUT CU BINE PESTE APROAPE 48 DE ORE DE LA ACCIDENT CEEA CE ESTE UN SEMN BUN, OPRIREA HEMORAGIEI ALT SEMN BUN SI MISCAREA REPETATA A MAINI CARE INDICA DUPA CUM CREDEM CU TOTI ACTIVITATE CEREBRALA INSA NU MA PRONUNT IN CE MASURA SI CAT % DIN CREIER FUNCTIONEAZA DUPA CUM ARATA CASCA SI DUPA TRAUMATISMELE AVUTE, ................ANUNT IMPORTANT...GRUPA DE SANGE ESTE CU SIGURANTA 01 (GRUPA DE DONATOR UNIVERSAL, POATE PRIMI DOAR DE LA ACEIASI GRUPA CU EL ADICA DE LA CEI CU GRUPA 0 DI CATE STIU DAR DACA VA DUCETI SA DONATI SI VA FI NEVOIE SPUNETI CA E VB DE 01 SA NU FIE PROBLEME)....LA FEL VREAU SA PRECIZEZ CELOR CARE SPERA SA AFLE DE LA EL CUM S-A INTAMPLAT CA VA ASIGUR 100% CA NU VOM AFLA NICIODATA...IN MOMENTUL CAND A FOST ARUNCAT DE PE MOTOR FILMUL S-A RUPT SI SIGUR NU ISI VA AMINTI NIMIC DOAR CA VENEA DE LA CASA PRESEI SI S-A TREZIT LA SPITAL....EU MA VOI INTOARCE LA SPITAL SA II FIU ALATURI CAT VA FI NEVOIE SI CAT VOI REZISTA DOAR CA SA VA DAU VESTI CAT MAI REALE SI CAT MAI BUNEDESPRE EL....AM FOST LA BISERICA SI AM DAT ACATIST CU NUMELE LUI SI AL PARINTILOR SI FRATELUI LUI SA SE ROAGE PREOTUL PENTRU EI SA LE DEA PUTERE SI LUI SANATATE, SI RUGATI-VA IN CONTINUARE PT EL. SI A FOST IMPRESIONANT PENTRU FAMILIA LUI FAPTUL CA I-AU FOST APROAPE CEI CE L-AU CUNOSCUT SI NU NUMAI SI V-ATI ADUNAT IN FATA SPITALULUI ASTAZI , CINE VREA SA MEARGA IN CONTINUARE ESTE ASTEPTAT ........ VOI REVENI CU AMANUNTE SPER DIN CELE MAI BUNE ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...