Sari la conținut

Accident La Flora Acum Vreo Ora . Moto Galbena.


Catalin de pe forum
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Geniala replica ... daca puneai si un "chiar" inainte de "adevarat" cred ca deja erau prea multe cuvinte ....

 

L.E: i-a cedat inima DE LA CE?! E ceva cam putred aici fratilor ...

 

Nightwolf.....frate daca 10 iti spun ca esti beat poi dute la somn( nu am nimic cu tine dar pe cuvant de nu am sa iti fac rost de fisa medicala....a lui Marius poate asa o sa ai si u un pic de credintza in tine....) Deci....o sa ma duc prin firma si o sa ii pun pe toti sa isi faca cont si sa posteze aici.....pana ai sa incepi sa crezi si u.....

 

PS: Asta daca te ajuta cu ceva Marius lucra la o firma care se numeste Hachette Distribution Services Inmedio SRL.......si e situata in complexul PIPERA....

Poate vrei datele mele personale un numar de telefon sa stam de vorba....ca vad ca daca citesti pe aici nu crezi nimic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l cunosc.Am vazut topicul acum cateva zile.Speram sa mai existe o sansa cat de mica.Imi pare rau ca a murit.Din pacate nu trece zi fara sa nu se intample un accident cu victima si mai nou nu trece saptamana fara un accident cu motociclist mort :)

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate nu ma intereseaza la ce firma lucra Marius, si nu ati fost 10 ati fost 2 ... adica tu -- as in COLEG DE MUNCA -- si nbn -- as in VECIN -- SINCER la cati l-au omorat si innviat pe sarmanul baiat de cand s-a deschis thread-ul asta NU mai cred. Si sunt convins ca nu sunt singurul. Degeaba ii pui pe toti din firma sa posteze. Voi va bazati, ca fiind colegi, de un e-mail trimis de catre cei de la HR. Ok, sunt convins ca oamenii nu l-au trimis de capu` lor doar daca cineva de acolo a vrut sa faca vreo gluma ingrozitor de proasta de macabra ... dar ai spus ca ai citit TOT thread-ul. Atunci esti convins ca s-a aberat mult. De aici si neincrederea mea. Ce e atat de greu de inteles??

 

Personal, urmaresc acest caz din alte puncte de vedere. Personal, ma intereseaza fff mult starea lui de evolutie. Din cauza asta, vreau o informatie corecta pana maine cand o voi afla pe cea oficiala. Sincer prefer sa fiu facut nebun de TINE decat de personalul de la SCUB. Intelegi? Te-am lamurit??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal, urmaresc acest caz din alte puncte de vedere. Personal, ma intereseaza fff mult starea lui de evolutie. Din cauza asta, vreau o informatie corecta pana maine cand o voi afla pe cea oficiala. Sincer prefer sa fiu facut nebun de TINE decat de personalul de la SCUB. Intelegi? Te-am lamurit??

 

Si daca e atat de important pentru tine, de ce nu te interesezi frate la fata locului??

Afla tu si da o informatie sigura in loc sa deschizi polemici pe topicul asta, gen "e ceva putred" etc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca orice alte comentarii sunt de prisos. detalii se pot cere zic eu dand un PM pe user-ul lui sau celor care au mai postat informatii despre starea lui.

 

dumnezeu sa-l ierte. este dureros sa vezi cum se frange o viata atat de tanara...pacat. :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca e atat de important pentru tine, de ce nu te interesezi frate la fata locului??

Afla tu si da o informatie sigura in loc sa deschizi polemici pe topicul asta, gen "e ceva putred" etc..

 

Multumesc de sugestie :) Acum iti dau eu una: mai citeste odata ce am scris eu in post-ul anterior. Poate te luminezi.

 

Pentru CINE CUNOASTE => am inteles! Ms si m-am retras! Vorbim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate nu ma intereseaza la ce firma lucra Marius, si nu ati fost 10 ati fost 2 ... adica tu -- as in COLEG DE MUNCA -- si nbn -- as in VECIN -- SINCER la cati l-au omorat si innviat pe sarmanul baiat de cand s-a deschis thread-ul asta NU mai cred. Si sunt convins ca nu sunt singurul. Degeaba ii pui pe toti din firma sa posteze. Voi va bazati, ca fiind colegi, de un e-mail trimis de catre cei de la HR. Ok, sunt convins ca oamenii nu l-au trimis de capu` lor doar daca cineva de acolo a vrut sa faca vreo gluma ingrozitor de proasta de macabra ... dar ai spus ca ai citit TOT thread-ul. Atunci esti convins ca s-a aberat mult. De aici si neincrederea mea. Ce e atat de greu de inteles??

 

Personal, urmaresc acest caz din alte puncte de vedere. Personal, ma intereseaza fff mult starea lui de evolutie. Din cauza asta, vreau o informatie corecta pana maine cand o voi afla pe cea oficiala. Sincer prefer sa fiu facut nebun de TINE decat de personalul de la SCUB. Intelegi? Te-am lamurit??

 

Okay...te-am inteles.....m-ai lamurit...cert e din ce am aflat de la colegi care au ajuns la el la spitat zilele trecute incepuse sa isi revina....in sensul ca nu mai era ajutat de 100% de aparate sa respire dar nu era intr-o stare extrem de buna....nu se putea vb cu el...adica nu te gandi ca era apt de vb......azi dimineatza in drum spre servici m-am intalnit cu o colega pe drum....care a fost la el al spital....din ce mi-a povesti ea mi se parea ca e pe calea cea buna.....adica, daca te duceai la el....si vorbeai ....se vedea pe aparatul care ii masura pulsul cum incepe sa varieze ..probabil ca auzea ...ce spui...nu sunt medic sau nu am cunostinta despre asta deci nu pot sa iti zic in mari termeni de chesti asta....asa....si ca la un moment dat misca...un deget...din cate am inteles.....la aceasta faza doctori spuneau ca nu stiu ce spasm este....in principiu totul parea ca incepe sa reintra in normal....adica parea ca se apropie de o insanatosire.....si dupa care la ora 10:21 toata firma primeste un mail....de la HR in care anuntza trista veste.... poate te ajuta cu ceva aceste informati....(momentan nu iti pot spune cauza care a fost de a dus la deces....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Okay...te-am inteles.....m-ai lamurit...cert e din ce am aflat de la colegi care au ajuns la el la spitat zilele trecute incepuse sa isi revina....in sensul ca nu mai era ajutat de 100% de aparate sa respire dar nu era intr-o stare extrem de buna....nu se putea vb cu el...adica nu te gandi ca era apt de vb......azi dimineatza in drum spre servici m-am intalnit cu o colega pe drum....care a fost la el al spital....din ce mi-a povesti ea mi se parea ca e pe calea cea buna.....adica, daca te duceai la el....si vorbeai ....se vedea pe aparatul care ii masura pulsul cum incepe sa varieze ..probabil ca auzea ...ce spui...nu sunt medic sau nu am cunostinta despre asta deci nu pot sa iti zic in mari termeni de chesti asta....asa....si ca la un moment dat misca...un deget...din cate am inteles.....la aceasta faza doctori spuneau ca nu stiu ce spasm este....in principiu totul parea ca incepe sa reintra in normal....adica parea ca se apropie de o insanatosire.....si dupa care la ora 10:21 toata firma primeste un mail....de la HR in care anuntza trista veste.... poate te ajuta cu ceva aceste informati....(momentan nu iti pot spune cauza care a fost de a dus la deces....)

 

Acele miscari de degete si maini sunt de fapt impulsuri false...intreaba orice medic neuro-chirurg si iti va confirma aceasta treaba. Am fost la el vinerea trecuta si sincer, la ce spunea tatal lui, nu prea mai era speranta, dar aceasta moare ultima. Sa speram ca e doar o veste facuta de niste boi care se tin de shotii, dar nu ii dau multe sanse de a-si reveni...sa fim sinceri si sa traim pe lumea asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am urmarit topicul asta de la inceput....ma iau fioriii...nu vreau sa ma gandesk k a murit...inca mai sper ca traieste.....nu l-am cunoscut...dar e pacat....i-am vazut profilul de hi5....prea plin de viata sa sfarseasca asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. Asta seara, veneam dinstpre casa poporului spre Unirii. Opresc la semmafor iar la verde plec, destul de tare, la un moment-dat vad ca acolo se face o bucla, eu neexperimentat, tin motocicleta dreapta franez fata, calc si spatele si ma las usor sa evit bordura, dar mobra a fost de alta parere si s-a suit pe bordura iar pe mine m-a aruncat de pe ea. Noroc cu echipamentul ca nu am patit nimic, in schimb motocicleta e zgariata destul de urat pe dreapta, aripa fata s-a cojit un pic, si cred ca mi s-a trambat ceva pe la carene. Nu stiu exact maine fac constatarile, dar am inteles ce inseamna sa fii incepator si sa mergi noaptea....

 

Nu, n-a inteles din pacate. A avut permis fix 44 de zile (numarul 4 aduce ghinion in mitologia chineza). Pacat de viata si tineretea lui. O mare pierdere.

Editat de Dragon Warrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...