Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

Nu stiu ce program am pe la munca, ca am o colega plecata si trebuie sa ii fac si munca ei. Norocosi cu concediu de o luna... Oricum, nu cred ca as putea veni, ca panarama asta mica nu prea suporta mersul cu masina...

 

Poze noi.

Ce iti mai face "porcusorul patat"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce sa faca, ma oboseste, nu ma lasa sa dorm :) Chef de joaca tot timpul si incepe sa se simta si muscatura. Nu ii convine doar bucataria sau doar balconul asa ca isi aduce aminte ca mai are apartamentul inca 2 camere si iese noaptea la joaca pe acolo, asta normal dupa ce zgarie usa si ma trezeste. Noapte il inchid in bucatarie, acolo ii place sa stea pe gresie, are si niste carpe pufoase, dar ii cam place sa stea sub chiuveta pe gresie. Evit sa il las in camerele cu parchet ca am vazut ca are un obicei cam prost, mai trage cate un pipi, desi e obisinuit sa faca pe ziar nevoie, pe balcon. Am avut noroc ca l-am vazut de fiecare data si nu mi s-a umflat parchetul sau mai rau sa fi capatat miros :) L-am mai lasat la bunica, nu l-am mai luat pe la munca si pare sa ii placa (si lui si bunicii :) ). Dimineata il las acolo, seara il iau acasa. Acum are (daca imi aduc bine aminte) ~1 luna jumate. L-am dus din nou la doctor sambata si i-a intepat blanita, iar pana la 3 luni cica ar trebui sa stea in casa. Dupa are si el voie sa miroasa iarba si sa se joaca prin pamant.



Ia sa vedem daca merge:

 

Se pare ca Şoarecu' nu e de acord sa mai bag motul 7100 in motor... Si cum ghetele nu le-am vandut, le pastrez pt el, se pare ca ii plac. Au gust bun...

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e Ploosch, este o Vizsla Maghiara de aproape 2 ani si pentru care as construi un atas, daca ar fi posibila montarea lui pe motorul meu. din cate am inteles, nu e se prea poate...

ramane sa schimb motorul la un moment dat, pe ceva cu atas.:)

post-61828-0-02745300-1378408210_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e Ploosch, este o Vizsla Maghiara de aproape 2 ani si pentru care as construi un atas, daca ar fi posibila montarea lui pe motorul meu. din cate am inteles, nu e se prea poate...

ramane sa schimb motorul la un moment dat, pe ceva cu atas. :)

Nu merită să strici motorul, mai bine caută un Ural cu ataș. Sau un Nipru, ar spune unii dintre prietenii mei, dar eu recomand, ca posesor de Ural, un Ural!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti mai norocos.

Eu am fost in 23-26 august si era ceva lume.

In plus f multi cu caini ceea ce nu-i chiar un avantaj..

Ca-s destui care-si lasa cainii liberi dar au pretentia ca tu,cu cainele tau,sa nu le incalci locu' ca-i problema..

Parca ma'manaca palmele' pt week endul viitor..

Doar pt linistea de acolo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

La o luna si la 2 luni :)

E tare fain.

Se vede ca ii plac mobrele vazand ca se joaca cu cheile de la motoru tau :)

Sti ce inseamna asta nu?Trebuie sa iti cumperi motocicleta cu atas :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Multumesc! De fapt sunt cheile de la casa si masina... mi-a fost mai utila ca aerul in ultima vreme :) Inclusiv cand soarecul era mic si il luam zi de zi la munca dupa mine.



Creste, e sanatos si se face ca un tauras. Si musca. Am mainile praf.

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezvata-l... cand s-o face mare, mare, o sa fii mancat :))

Tot sper ca ii trece :) Asa era si nebunu' de la munca si s-a mai potolit.

 

attachicon.gifG0221681.JPG

 

E combinatie de angora turk si van, un tembel care azi si-a pierdut momitzele la veterinar.

Nasol de el :)



Va saluta porcusoru'

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...