Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am vazut Real Steel aseara, si da, este foarte bun filmul. Tine putin peste 2 ore, dar nu m-a plictisit nici macar un minut.

 

era cat pe ce sa postez si eu :)

nice movie,indeed

Spilberg :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Din categoria Real Steel - am vazut si eu...:hug:

Am ras cu lacrimi la el. Aproape 2 ore cat a tinut am facut misto non stop cu ceilalti cu care ma uitam la film.

La un moment dat m-am dus in bucatarie, am inceput sa prepar farfurii cu mancare, ei imi faceau rezumatul si continuam mistourile peste pult. .

Cam dupa o ora din el faceam deja concurs de ghicit replicile ce urmau :crack:.

Uneori ma intreb care este limita la care pot ajunge gunoaiele astea de filme americane, cam care este publicul care plateste bilete sa le vada si, mai presus de toate, se mai si bucura nespus de ele. :(:rusinica:

Dar imi trece repede...:rolleyes:

Acuma, sicer sa fiu, eu as recomanda Real Steel doar unui pustan de 10-16 ani sau unui tovaras de care vreau sa fac misto.

Poate este de vina si faptul ca sunt in concediu, vad ceva mai multe filme in perioada asta si deja nu mi se mai pare nimic interesant la majoritatea.

 

Din categoria "filme misto de popcorn" eu l-am vazut si mi-a placut mai mult asta :

http://www.youtube.com/watch?v=a9XNwq2uGnE

 

.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot laudati Real Steel? Mie mi s-a parut mediocru. Acuma nah, la cinema, orice film pare mai spectaculos, da pe compu de acasa... am si atipit de cateva ori apoi am derulat pana aproape de sfarsit sa vad cum il face mortal kombat pe ala mare si negru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot laudati Real Steel? Mie mi s-a parut mediocru.

Eu am vazut la cinema trailerul si am zis ca e bun sa-l vad cu copiii. Si celui de 8 ani i-a placut! Cel de 3 ani s-a plictisit repede in schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un film bun si atat. Nu e spectaculos, dar nici vreo panarama nu e. E un film de actiune, sci-fi. Daca vreti filme de oameni seriosi, uitati-va la Tanar si nelinistit :laugh:

 

Acu daca te uiti cu pretenii si te pui pe misto-uri, poti sa razi la orice film. Dar daca n-ai ce face si vrei sa vezi singur un film, e foarte ok Real Steel.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

E un film bun si atat. Nu e spectaculos, dar nici vreo panarama nu e. E un film de actiune, sci-fi. Daca vreti filme de oameni seriosi, uitati-va la Tanar si nelinistit :laugh:

Acu daca te uiti cu pretenii si te pui pe misto-uri, poti sa razi la orice film. Dar daca n-ai ce face si vrei sa vezi singur un film, e foarte ok Real Steel.

 

E o super penibilitate. Sorry, parerea mea :crack:.

Daca trashul asta e sci-fi ma impusc.

Tre sa fug acum, dar am sa revin cu cateva titluri sci-fi peste vreo cateva ore

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o super penibilitate. Sorry, parerea mea :crack:.

Daca trashul asta e sci-fi ma impusc.

Tre sa fug acum, dar am sa revin cu cateva titluri sci-fi peste vreo cateva ore

 

Pai normal ca e Sci-fi, doar n-o fi un film bazat pe intamplari reale :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Salut.Ce am mai vazut eu in ultimul timp si mi-au placut.Recomand.Scuze daca au mai fost,eu abia de la Revelion incoace le-am vazut.

-Ancient Aliens (seria 1-3)

-The Entitled

-Let the right one in

-The Lincoln lawyer

-Boy wonder

 

 

Am mai vazut :

Hugo - 7.5

One day - 6.5

Love and other drugs - 7

Crazy heart - 6

 

Sincer, eu din listele de mai sus nu am vazut niciunul (sau nu imi mai aduc aminte).

Asa ca, daca nu scrieti nici macar 2 cuvinte despre ele, puneti macar un trailer embedded (ultima casuta, optiunea "Insert Media").

Daca tot pierdem cateva minute incercand sa facem un bine / o recomandare, macar sa nu le pierdem degeaba.

Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Copy/Paste @ imdb.com ;)

 

Search-uri prin site-urile festivalelor de film, clasamentelor de pe Imdb si prin trailer-ele de pe YouTube pot face si eu, dar nu am mereu atata timp cat mi-as dori.

Despre asta ziceam mai sus.

Adica, daca tot pierzi cateva minute mai rupe inca unul si pune un trailer sau zi 2 vorbe, ca sa stiu daca imi bat capul sa aprofundez ce ai scris sau dau skip instant.

Poate voi aveti mai mult timp incat sa cercetati ce scrie chiar oricine pe forumul asta. Eu nu mai am.

Adica, na, poti sa emiti o parere care vine, pleaca si ai emis-o degeaba sau una care conteaza, trage un cui, apasa un click, face un bine, schimba ceva..

 

A propos, azi noapte Prost TV a difuzat ceva foarte fain:

http://www.youtube.com/watch?v=R6prLSE3Acc

 

 

Daca va preocupa lucrurile ce fac simturile sa o ia razna si gasiti mai mult decat o placere serioasa in ele...

Poveste tragica a unui individ care s-a detasat de oameni si mizeria lor pentru a trai in lumea simturilor. Un om, care, in cautarea perfectiunii, a considerat extremul si inumanul un detaliu.

Mie mi-a placut, chiar daca vizionat pe furis, printre treburi la comp.

Daca va bagati la el, inarmati-va cu timp si rabdare, fiindca nu este genul de film palpitant, care sa te tina lipit de fotoliu, ci o sa mai aveti nevoie si de pauze.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...