Sari la conținut

Detinatori de Ducati


deleted
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Motoretele nu au nici o vina atata timp cat exista "mecanici" sau mai degraba pepenari ca dafway care repara mobrele cu piese din gunoi si resturi si se leaga de Andu care nici macar nu sta pe forum / facebook. Mai mult de atat, la Andu in service au ajuns clientii lu Dafway, care evident au plecat de acolo pentru ca nu au fost multumiti / tepuiti de "serviciile" acestora. Daca era o reclama negativa pe net, mai ziceai ca na, a fost un caz izolat etc, dar sunt atatia care apar ca ciupercile dupa ploaie si asta ridica un semn de intrebare sau concluzia e simpla : mecanica = 0 barat.

 

Aceasi poveste s-ar fi intamplat cu orice alt brand de moto care atunci cand necesita revizie / reparatie o duci la un terchea berchea d-asta la coltu strazii care se autointituleaza expert pe brandul X si cand colo e pistol cu apa. Mai nasol pentru cei naivi care se uita in gura lor, dar, cum iti asterni asa dormi, pana te trezesti si constati ca iti trebuie un pat mai mare, mai moale, mai bun, si apelezi la Andu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pricepitul va monta piesele pe o mobra identica va apela la o persoana cu greutatea apropiata de proprietar si le va regla. Dar ca sa intelegi treaba asta trebuie sa te pricepi putin.

Adidas, dor nu crezi ca mymoto fara dafway va putea monta toate piesele vandute de ducati romania? Te inseli si fara dafway si cu dafway mymoto tot aia va face. Asa ca inceteaza circul asta, s a prins toata lumea de manevra voastra iar dafway se ocupa si de auto. Asa ca Andu prin alte conturi si mymoto prin voi nu a rezolvat nimic. Rasul lumi!

» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:45

Iar in 2015 vom fi prezenti tot la salonul automoto de la casa poporului. La salonul moto o sa mai venim camd vor zbura porci de la mymoto. Iar piesele le vom importa personal de la firme mari din europa. Asa ca orice manevra veti incerca, cu noi nu merge! Clienti care au migrat de la noi, probabil nu erau cei pe care ii vroiam.

» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:47

Draven isi merita soarta. A bagt bani in buzunarul unui hot care ia schimbat o sigiranta si ia luat bani pt o pompa si un filtru, daca el a ales sa fuga, aia este!

» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:50

b52 nu ai mai trecut pe la noi, in alti ani ne vizitai mai des..se pare ca ultima discutie nu ti a placut. Dupa fapta si rasplata!

» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:51

:)))

» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:51

:)))

» Post actualizat in 11 Nov 2014 19:09

Andu, 2015 va veni la pachet cu probleme de la mymoto si ducati romania, asta daca nu stiai ar trebui sa afli ca mymoto tine servisul la ducati romania, iar dafway nu prea iti este priete, te ai purtat urat cu ei.

Distractie placuta, vezi cazul Igorov si alti care isi extrag un venit subteran din industria asta. Abia astept sezonul 2015 sa vedem circul cum arata in 2015.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg asocierea dintre mine si MyMoto. Dar daca ai sti cine sunt, atunci ai realiza ca nu vorbesc in necunostinta de cauza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca pana la anu' se vor linisti apele,chestia asta cu Dafway si Andu pt. ca am sa ajung prin capitala si tare as vrea sa verifice cineva si mobra mea daca tot ajung pe acolo.

Cati sunt cei care serviseaza Ducati in Bucale?Andu,Dafway ...eu de altii nu am auzit pe aici.

Nu va ajung clientii de e asa scandal pe aici sau sunt prea multi si le carpiti mobrele?

Eu am auzit ca Ducati e Ducati dar vad ca unii isi bat joc de marca aceasta sau vorbesc eu aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati sunt cei care serviseaza Ducati in Bucale?Andu,Dafway ...eu de altii nu am auzit pe aici.

 

Ducati e o motocicleta ca toate celelalte si poate fi servisata de orice mecanic cu experienta in domeniul moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si metrotehnica care este importator .......oricum nu vad de ce iti faci griji alegerea e a ta.....

De la ei am luat mai multe piese,curele,filtre etc numai ca eu am facut schimbul la toate pe mobra,la anu' as vrea s-o verifice cineva care a mai lucrat cu Ducati nu doar cu japoneze chiar daca are experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Draven isi merita soarta ca nu va spart capu si tie si prostului aluia de Dragusin, doi hoti care fugiti de raspundere, prietene te-am rugat sa nu mai rostesti numele sau pseudonimul de pe forum, eu discutia cu tine am incheiat-o. Daca vrei sa ne aratam coltii unul altuia s-ar putea sa nu ai destul de lungi degetele ca sa cuprinzi pla care urmeaza sa o belesti. Te rog sa nu ma mai tarasti in kktul in care te-ai bagat singur.

O zi buna!

Pricepitul va monta piesele pe o mobra identica va apela la o persoana cu greutatea apropiata de proprietar si le va regla. Dar ca sa intelegi treaba asta trebuie sa te pricepi putin.
Adidas, dor nu crezi ca mymoto fara dafway va putea monta toate piesele vandute de ducati romania? Te inseli si fara dafway si cu dafway mymoto tot aia va face. Asa ca inceteaza circul asta, s a prins toata lumea de manevra voastra iar dafway se ocupa si de auto. Asa ca Andu prin alte conturi si mymoto prin voi nu a rezolvat nimic. Rasul lumi!
» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:45
Iar in 2015 vom fi prezenti tot la salonul automoto de la casa poporului. La salonul moto o sa mai venim camd vor zbura porci de la mymoto. Iar piesele le vom importa personal de la firme mari din europa. Asa ca orice manevra veti incerca, cu noi nu merge! Clienti care au migrat de la noi, probabil nu erau cei pe care ii vroiam.
» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:47
Draven isi merita soarta. A bagt bani in buzunarul unui hot care ia schimbat o sigiranta si ia luat bani pt o pompa si un filtru, daca el a ales sa fuga, aia este!
» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:50
b52 nu ai mai trecut pe la noi, in alti ani ne vizitai mai des..se pare ca ultima discutie nu ti a placut. Dupa fapta si rasplata!
» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:51
:)))
» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:51
:)))
» Post actualizat in 11 Nov 2014 19:09
Andu, 2015 va veni la pachet cu probleme de la mymoto si ducati romania, asta daca nu stiai ar trebui sa afli ca mymoto tine servisul la ducati romania, iar dafway nu prea iti este priete, te ai purtat urat cu ei.
Distractie placuta, vezi cazul Igorov si alti care isi extrag un venit subteran din industria asta. Abia astept sezonul 2015 sa vedem circul cum arata in 2015.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai tu chill si mergi fara grija la Andu pentru verificari, nu te lua dupa toti care vb aiurea pe aici, omul face treaba buna. El nu are nicio treaba cu baieteala in care sunt bagati neste diversi mecanicosi motoretisti care fac si auto. Sanatate!

Sper ca pana la anu' se vor linisti apele,chestia asta cu Dafway si Andu pt. ca am sa ajung prin capitala si tare as vrea sa verifice cineva si mobra mea daca tot ajung pe acolo.

Cati sunt cei care serviseaza Ducati in Bucale?Andu,Dafway ...eu de altii nu am auzit pe aici.

Nu va ajung clientii de e asa scandal pe aici sau sunt prea multi si le carpiti mobrele?

Eu am auzit ca Ducati e Ducati dar vad ca unii isi bat joc de marca aceasta sau vorbesc eu aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahahahahhaahahah, bine ca nu am Ducati :)))) .

 

eh.. lasa ca o sa ai si tu odata motocicleta :))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum sa vin la niste neica nimeni amice ? N-ai sa vezi asa ceva, imi permit Metrotehnica, imi permit Andu si imi permit Cristi. Cand ai venit la Academie cu gasca de ciocoflendari cu partaietoarele "castam" facute cu flexu dupa poze desenate cu stanga in Paint, te uitai la motoreta mea ca la pepeni africani, asa ca dai cu praf de mers. N-am fost in viata mea in jegul ala de atelier al vostru si nici nu se va intampla vreodata. Doamne ce taran pansat....auzi, mai esti suparat ca nu a iesit Ponta presedinte ? Hai sictir ca nu meriti sa ne pierdem timpul cu tine, e ultimul post pe care ti-l adresez, dai cu clen si susta mai departe ca pute locul sub tine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, codita nu e urata per se, dar se potriveste ca nuca-n perete. In schimb i-au dat lui 999 ceva ce i-a lipsit de la inceput: bascula monobrat.

cred ca ar fi contat enorm de mult daca se tineau tot de monobrat si pe modelul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...