Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari domnilor,cu permisiunea d-voastra as vrea sa va cunosc, is nascut in 67' si am permis oficial din 91'.Ma primiti si pe mine pe linga voi?

Normal ca esti ca si primit.., dar ce mai intrebi, vrei sa fii razgaiat?! :D PS Jupan Pedros ,sper sa vii la Slanic, ok?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inscrierea pentru tata cred ca a fost facuta ( Ghionoiu Ion ).

Dupa cum bine v-ati dat seama va venii insotit de mine, deci prin urmare va trebui sa ma inscriu si eu. Va voi trimite in cel mai scurt timp si documentele :D ( Ghionoiu Gabriel ).

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata imagini cu locul de cazare la Hotel Slanic 2* si cina festiva la Baia Baciului. Se vede locul cu fosta Grota Miresei.

La indicatorul de bifurcatie, catre stanga pentru a ajunge la parcarea ns.

Intre 11 si 13 mai reconfirmati participarea cu precizarea numelui, pentru lista participantilor, care va fi la receptie.

Discutiile organizatorice ar trebui sa aiba loc pe 16 mai intre orele 18, 00 - 20, 00, in sala de conferinte a Hotelului.

Prin amabilitatea Dlui Dan Nastase se va face pe 16 mai, ora 19,00 un Proces Verbal cu membrii fondatori, respectiv cei care doresc, dintre participanti.

Dupa ora 20, 00 cina festiva.

 

 

Costi,

Rezerva si pentru mine o camera....

Normal ca voi veni.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inscrierea pentru tata cred ca a fost facuta ( Ghionoiu Ion ).

Dupa cum bine v-ati dat seama va venii insotit de mine, deci prin urmare va trebui sa ma inscriu si eu. Va voi trimite in cel mai scurt timp si documentele :) ( Ghionoiu Gabriel ).

multumesc

 

post-28174-1240751866_thumb.jpg

post-28174-1240751882_thumb.jpg

 

Confirm si eu participarea 2 persoane.

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, daca puneti actele aci, editati asa incat sa nu se vada CNP, serie, etc...

Sa nu va pomeniti ca cine stie cine, la "rugamintea" militiei de a anunta cine a condus vehicolul marca ... nr... in data de..., sa va faca un bine si sa va trimita datele.

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

........pe bune.....si io am ramas masca.....cum sa pui nenica actele in clar pe net ???

 

....da` cate nu se pot face cu actele alea......inclusiv cvc de casa.....duamnefereste.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, daca puneti actele aci, editati asa incat sa nu se vada CNP, serie, etc...

Sa nu va pomeniti ca cine stie cine, la "rugamintea" militiei de a anunta cine a condus vehicolul marca ... nr... in data de..., sa va faca un bine si sa va trimita datele.

 

Parerea mea.

 

 

Pai si se vede ceva :) ?

 

Eu cred ca am sters si modificat cam totul :finger: din ce ar fi putut interesa pe "raufacatori", nu?

 

Si de raspuns nu raspunde nimeni de inscriere, rezervare, etc ........... :bigstar:

Editat de red bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si se vede ceva :) ?

 

Eu cred ca am sters si modificat cam totul :finger: din ce ar fi putut interesa pe "raufacatori", nu?

 

Si de raspuns nu raspunde nimeni de inscriere, rezervare, etc ........... :bigstar:

 

S-a spus cu cateva pagini mai sus,la rezervarea de camere sa nu fie stres,sunt arhisuficiente.Deci nu trebuie sa va impacientati ca nu vor fi locuri.Sau sa asteptati sa va rezerve camere cineva.No stress please!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si actele unui amic de-al meu care nu si-a facut timp sa le posteze.

Va fi si el prezent pe 16 Mai la Slanic.

Banuiesc ca plecam , cei din Bucuresati , impreuna, nu ?

Dan Nastase , Doru Master, Bogdan harea etc ...

 

Iata si actele unui amic de-al meu care nu si-a facut timp sa le posteze.

Va fi si el prezent pe 16 Mai la Slanic.

Banuiesc ca plecam , cei din Bucuresati , impreuna, nu ?

Dan Nastase , Doru Master, Bogdan harea etc ...

post-41462-1240828688_thumb.jpg

post-41462-1240828708_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma lovit criza, brutal, asa ca voi locui la cort.., nu am inteles daca se poate campa in zona unde vor sta cei care isi permit la hotel, daca nu se va putea ,asta e , vom campa pe unde putem si ne reunim la sedinta, masa de dupa si vom continua unii la hotel, altii la cortel :finger: . Ar fi bine sa facem un tur al zonei impreuna pt a ne cunoaste mai bine, sa socializam putintel, ca sa zic asa! :bigstar: Abia astept sa ne intalnim.., sper sa nu fie printre noi( si ma scuzati ca imi permit sa spun asta), blazati, suficientati.., cu aere si fumuri ca , sincer va spun, voi decola rapid din preajma lor.., ma rog, asta e o temere de a mea, ma scuzati , inca o data! Cred ca sunt paranoic! :) sau poate ca am asteptari prea mari de la cei cu care ma voi intalni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a lovit criza, brutal, asa ca voi locui la cort.., nu am inteles daca se poate campa in zona unde vor sta cei care isi permit la hotel, daca nu se va putea ,asta e , vom campa pe unde putem si ne reunim la sedinta, masa de dupa si vom continua unii la hotel, altii la cortel :D . Ar fi bine sa facem un tur al zonei impreuna pt a ne cunoaste mai bine, sa socializam putintel, ca sa zic asa! :finger: Abia astept sa ne intalnim.., sper sa nu fie printre noi( si ma scuzati ca imi permit sa spun asta), blazati, suficientati.., cu aere si fumuri ca , sincer va spun, voi decola rapid din preajma lor.., ma rog, asta e o temere de a mea, ma scuzati , inca o data! Cred ca sunt paranoic! :) sau poate ca am asteptari prea mari de la cei cu care ma voi intalni!

De astfel de fumuri si aere ma feresc si io...dar deja vad un grup masiv de persoane care in mod sigur nu au asa ceva in cap...Asa ca sigur ne vom descurca! :bigstar:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa pot veni si eu, dar nu-mi fac iluzii ca as putea sta mai mult de o zi, cel mult venit dimineata si plecat seara. Asa ca inca o grija de cazare in minus pentru organizatori.

Fiind aproape de Bucuresti asa voi face si eu.Vin la sedinta,la masa si apoi la nevasta acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor. Numele meu este Balcu Viorel si o sa fiu prezent la intalnire, va rog sa imi spuneti cum pot rezerva o camera.

In poze se poate vedea faptul ca sunt un veteran al motociclismului. Ne vedem cu bine. Asfalt uscat

post-45989-1240916618_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti obosit, epuizat, si vii( din vest Arad, Oradea, ,Timisoara, Deva, Sibiu) la INTILNIREA VETERANILOR de LA SLANIC ma ofer GRATUIT sa cazez 20 motociclisti .parcare sigura a motoarelor conditii decente.

Placere este de partea mea si a veteranului DAN NASTASE,

0761663826 vio

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vremea e buna si reusesc sa conving reumatismul sa ma lase , vin si eu cu Tula cu remorca . Sunt nascut in '56 si am carnet de MOBRA din '86 . Oricum va urez : ASFALT USCAT si PETRECERE FRUMOASA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si totusi cum se ajunge acolo?

...o harta a zonei ar fi binevenita!... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si totusi cum se ajunge acolo?

...o harta a zonei ar fi binevenita!... :baldy:

asa cit de cit, orientativa.

post-39145-1241457418_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si totusi cum se ajunge acolo?

...o harta a zonei ar fi binevenita!... :baldy:

 

 

Daca stabilim o ora de intalnire va preiau eu impreuna cu Veteranul (tata) de la intrare in Ploiesti si va conducem pana la destinatie :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hallo MotoVeterani!

Intalnirea din 16 mai 2009 Slanic Prahova, Hotel Slanic

Recapitulam:

1. Inscrisi pentru cazare: Dan Nastase,Kato, Kawasan, Ghionoiu Senior, Ghionoiu Junior, Teodor Ionescu, Adrian P, Constantin (+1), Giv 32, ATW, Bogdan Harea (+1), rdf, sorin 56, tr 222, Mustaciosu, Doru BMW, Gaby Still, Dorumaster, Balcu Viorel, Liviu M, Ivan Pedala = 23. Corectati!

2. Inscrisi fara cazare: Enduristul, Sorina avram, Pedros, , Jean taxi, Krokodilu = 5 Corectati!

3. Program preliminar: - ora 12, 00 incepe cazarea. Locurile pot fi luate , cate doi in camera 50 lei/ persoana sau singuri, achitand toata camera 100 lei, pana la ora 20,00. Lista va fi la receptie.

- 17,00 - 18,00 Inscrierea participantilor si primirea ecusoanelor, conform model, in holul Hotelului si/ sau pe terasa acestuia

- 18,00 - 18, 15 Poze de grup

- 18,15 - 20, 00 Adunarea MotoVeteranilor Activi. Moderator Dan Nastase. La sala de sedinte a Hotelului.

- 20,00 - 20, 30 deplasarea la Cina Festiva, Baia Baciului - restaurant. Pe jos, pe strazi de enduro, cca 15 min. Cu motorul cca 1 km, dar iesind in soseaua principala. Se comanda de catre fiecare . Cca 6 berea, cca 160 friptura, etc.

4. Cei inscrisi primii 8, in termenul de 1 saptamana, cazarea gratuita.

5. Datele de pe ecusoane: Romania, MotoVeteran A 23 ( A de la activ, cifra reprezinta vechimea in Gradul A), Numele si prenumele.

Rugam a comunica cifra si numele complet pentru completarea in prealabil a ecusoanelor pe calculator, color, etc.

6. Drumul din Bucuresti spre Valeni si cu 3 km inainte de Valeni peste deal, este indicator Slanic. Un drum frumos este pe la Piatra Verde, din Teisani, prima comuna dupa Valeni spre Cheia.

Alte initiative sunt binevenite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...