Sari la conținut

vopsea STEALTH cea de pe F- 117


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Odata cu vopseaua asta ar fi mers niste "flare-uri" in caz de detectie neprevazuta.

Sa vad ce rude am pe la Cia. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Penibil!

 

si ce amice

esti suparat ca tu nu ai "o geometrie de asa natura (unghiuri drepte si suprafete plane sau suprafete curbe)" la a ta si nu poti sa folosesti vopseaua :lol:

 

am spus clar 3 modele

 

oricum ne discutam asa de placere acum

caci vopseaua e deja pe motorul omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odata cu vopseaua asta ar fi mers niste "flare-uri" in caz de detectie neprevazuta.

Sa vad ce rude am pe la Cia. :lol:

mai degraba Chaff ca alea sunt bucati de aluminiu care sunt aruncare in caz ca esti "detectat" si ai o misila pe urme

 

ultima stire:

"datorita unor motociclisti cu vopsea shealth pe vehicule politia se echipeaza cu misile AIM 9 Sidewinder si AIM 7 Sparrow acestia la randul lor vor fi echipati cu avioane de vanatoare pentru prinderea acestor nelegiuiti"

 

Vopsea Uscata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Penibil!

 

 

la tine clar ca nu merge

ca iti ies genunchi si la rotula nu prinde vopseaua asta

:lol:

oricum la mobra ta nu ai de ce sa.ti fie frica de RADAR

astia sunt atenti la moto care merg cu peste 60 km/h......penibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initiatorul topicului este persoana serioasa,dar mi se pare practic imposibil ca vopsea realade F-117 sa fii ajuns in mainile lui.Am lucrat oarecum cu americanii si cand este vorba de nationalism si secret militar nu se jucau.Fiind voba de un model de avion diferit de celelalte imi e greu sa cred.Posibil sa fie o copie sau ceva care are proprietati asemanatoare.Suna bine ideea,dar nu cred ca va avea rezultate pozitive.In plus daca ar avea ai fii oprit la primul filtru si ai fii cautat de aparat de bruiere a radarului.Cunosc cativa tipi de la rutiera autostrada si i-am intrebat.Au zis ca asa asa ar proceda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca sunt unii care chiar iau in serios faptul ca o vopsea ADEVARATA de F117 ar fi ajuns pe mainile unui romanas. :) Grow up kids!

 

"Crede si nu cerceta!" :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un efect secundar pe care a uitat sa il precizeze initiatorul topicului este ca vopseaua are exceptionale proprietati aerodinamice, consumul scade cu 3-4 litri la suta. Singurul aspect negativ este ca mobra scoasa din viteza cu motorul oprit tinde sa se deplaseze singura inainte, chiar si la dealuri cu panta redusa, deci trebuie blocata roata cu o piatra sau lasata neaparat in viteza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce?

:D

Asta-i exact ca in bancu ala cu ardelenii:

-Ma Gheo, cum sa zice corect: funicular sau furnicular?

-La ce, ma?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus daca ar avea ai fii oprit la primul filtru si ai fii cautat de aparat de bruiere a radarului.Cunosc cativa tipi de la rutiera autostrada si i-am intrebat.Au zis ca asa asa ar proceda.

 

S-a aflat! Politia acum cauta un R1 cu vopsea de F117 Stealth Fighter si tobe de F22 Raptor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a aflat! Politia acum cauta un R1 cu vopsea de F117 Stealth Fighter si tobe de F22 Raptor.

 

 

Eu zic ca mobra vopsita stealth trebuie dotata si cu o arma calculator interzisa cod 200L12XD care este arma fatala a existentei vietii pe Pamant si a existentei planetei Pamant.

Pentru achizitii in regim distributie, detalii la http://www.roportal.ro/detalii/585.htm sau google dupa cod.

Pentru retail, se da in promotie si la Carfur: 1 kil vopsea aproape ca cea a lui Ianachim, o arma 200L12XD si doua pungi de ficatei.

:)

 

 

Ca orice lucru bun are si adversari.

 

 

Citat din actiunea de protest ( Textul e la linkul de mai sus):

 

"Pana acum au omorat in famila noastra,in rudele noastre 155 de persoane prin armele interzise cod 200L12XD,in functiune 5 arme in Germania,1 arma in Ungaria si 1 arma in Roamania.

Dispozitivul care alimenteaza arma furata din Romania va provoca si distrugerea Planetei Pamant si prabusirea planetei Pamant in haos,cadere care va provoca dezechilibrul celorlalte 24 de planete locuite din Universul din care face parte si planeta Pamant.,deci va distruge si Universul din care face parte planeta Pamant Acest dispozitiv cu care este dotata arma interzisa cod 200L12XD furata din Romania si care acum se afla in functiune in vestul orasului Berlin din Germania ,distruge si stratosfera Pamantului pe suprafete din ce in ce mai mari .Stratosfera asigura si echilibrul planetei Pamant ,si in orice moment poate sa fie distrusa planeta Pamant prin folosirea acestor arme interzise cod200L12XD.,va provoca caderea in haos a planetei Pamant si implicit si caderea in haos a celorlalte planete din Universul nostru in care se afla inca 24 de planete locuite cu civilizatii evoluate tehnic si spiritual ,pasnici,care nu au facut razboaie si nu au construit arme niciodata si care au acelasi aspect fizic ca si oamenii pentru ca au fos creati de catre aceeasi Creatori.Deasemeni in orice moment poate sa fie distrusa planeta pamant in totalitate prin dezintegrare comandata prin simpla apasare a uneia din tastele armelor interzise tip calculator cod 200L12XD."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai ajuns inca un transport

 

doritori?

deja facem distributie

auzi da vopsea pt gard sa nu imi mai intre apa in mama ei de scandura nu ai ?

ca se plange bunica ca trebuie sa schimbe gardul

 

 

Vopsea Uscata!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja facem distributie

auzi da vopsea pt gard sa nu imi mai intre apa in mama ei de scandura nu ai ?

ca se plange bunica ca trebuie sa schimbe gardul

 

 

Vopsea Uscata!

:)

 

recomand ulei de transformator

 

Nenea imi dai si mie nitica vopsea pe un petic de carpa sa dau pe topicul asta?

 

ma uit la semnatura ta si ma gandesc la ce dracu ti.ar trebui tie o asemenea vopsea.......DOAR MERGI LEGAL ..NU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva cand pica Pastele anu' asta?

Nu de alta, da' as comanda si eu un kil...pentru oua...

 

Vopsesti cu SPOR, vopsesti usor! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...