Sari la conținut

Accident Grav Intamplat Pe Viilor 31.03.2006


bulterieri
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 171
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu sa-i ierte.

Acu' m-am uitat si io la stiri SHIT speram sa fie pacaleala (oricat de macabra ar fi fost) de 1 aprilie.

P.S. Vita de reporter zicea ca anu' trecut au fost 108 accidente de motocicleta in marea lor majoritate din vina vitezei excesive a motociclistilor.De-aia m-a facut ala pe mine anu' trecut una cu pamantul, ca prinsesem uimitoarea viteza de 50 km/h cu Agregatu'(ij 56) si mergeam pe drum cu prioritate.Futui in gura de criminali muishti. :moto: :moto: :moto:

 

 

 

Saltare mejtere.

Zimi shi mie pe ce post de televiziune ai vazut tu shtirea...

Eu sunt cel de la National Tv care a convocat baietzii shi fetele la ark pe 1 aprilie. Chiar sunt curios ce imbecil a fost cel care a spus asha ceva vis-a-vis de accidentul lui Adi. Eu am intrat pentru prima data pe acest sait akum 5 minute, asta dupa ce Blackman mi-a spus ce ai scris. Ce te rog eu, este sa reintri shi sa clarifici situatia cat mai repede posibil (asta o poti face postand aici numele televiziunii la care tu ai vazut stirea), pentru ca nu vreau ca lumea sa creada ca noi am spus ceea ce ai scris tu in PS.

Acesta fiind primul meu post pe acest sait, vreau sa va anunt ca in mine veti putea avea intotdeauna incredere in ceea ce va priveste. Eu inca nu am motor, dar, sper ca in 2 luni sa rezolv si aceasta problema.In ceea ce priveste inmormantarea lui Adi, noi vom fi acolo, in speranta ca putem trage un semnal de alarma astfel incat accidente de acest gen sa nu mai aiba lok. Orice credeti ca ar putea sa ne ajute in aceasta campanie imi putetzi trimite pe Antistress008@yahoo.com. Ar fi un gest frumos daca (in masura posibilitatilor) veti putea veni la inmormantare miercuri. Sper sa ne vedem akolo shi sa vada shi lumea ca ce se intampla pe strazile din Romania TREBUIE SA INCETEZE.

:moto: :moto: :moto: :kali:

Dumnezelu Sa-i odihneasca pe toti cei cares-au stins inainte de vreme!

:kick: :puke: :box: :pow:

P.S. In curand ii voi da lui Blakman inregistrarea din Herastrau, inregistrare ce va fi postata.

Saltare shi asfalt curat!

 

avea permisu de 1 an si jumate:(

 

 

Avea permis de un an si jumatate, dar, rula cu 50 Km/h shi "Culmea" avea si prioritate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :moto: :moto: :moto: :moto:

 

VINERI PE LA H 20 00 CIND MA INDREPTAM SPRE ETRUSCO LA RONDUL DE LINGA BENZINARIA LUK OIL DE PE VACARESTI VAD UN ZTX ALB VERDE NR DE LIZING PASAGER FARA CASCA ,A MAI SI CROSETAT BENZILE LA PLECARE UNDE TOTI CONSERVARI FAC TOT FELUL DE MANEVRE.PURTAREA DE ECHIPAMENT DA DAR PREA VA PUNETI BAZA IN EL SI DACA O SA ARATAM CA TEUTONI TOT MURIM PE CAPETE PT CA NOI SUNTEM DE CELE MAI MULTE ORI PRIMI CARE GRASIM CIND NE LUAM MOTOARE PE CARE NU SUNTEM IN STARE SA LE STAPINIM ,ELE NE STAPINESC PE NOI,DC PE BORD SCRIE 280 KM/H AIA ESTE VITEZA DE CARE E CAPABIL MOTORU NU LA CARE TU POTI SI TRE SA CIRCULI ,MAI ALES IN ORAS,PACAT DE VIATA LOR NU MAI AVETI INCREDERE IN ,FIARE' SI NICI CA RESTUL PARTICIPANTILOR LA TRAFIC RESPECTA REGULA RESPECTATIO VOI IN PRIMUL RIND ASA RAMII CIT DE CIT INTREG.

 

DUMNEZEU SA-I ODIHNEASCA 'N PACE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand odihneasca-se in pace. Nici nu am apucat sa citesc toate paginile... mi s-a facut pielea de gaina si ma ingrozesc.

Chiar acum, venind spre casa, pe langa Carrefour orhideea, am vazut un Kawasaki ZX6 (identic cu al lui Pretorian). Soferul nu purta casca deoarece i-o daduse pasagerei :moto:.

:moto:. Sper ca asta sa fie ultimul accident.

 

Stiu ca am gresit pentru ca i-am dat casca ei insa am mers foarte usor (30km/h). Stiu ca la orice viteza poti sa mori insa daca mergi incet ajuta enorm. In plus a fost a one time only. Oricum cei care fac sprinturi cu motoru de la 0 la 160 prin oras o fac pe barba lor pentru ca sint convins ca stiu ca oricind poate sa apara unu sa le taie fatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercam sa obtinem acordul parintilor si al rudelor de a participa si noi(stiti cum este...participarea noastra poate pricinui durere si mai mare...poate nu mai vor sa auda de motociclete dar sa mai si vada masinaria datorita careia Adrian si-a pierdut viata...parintii lui nici nu stiau ca si-a cumparat motocicleta,chiar si prietena lui a aflat tarziu de acest lucru),revin cu amanunte...

Astazi v-a fi adus acasa de la I.M.L...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercam sa obtinem acordul parintilor si al rudelor de a participa si noi(stiti cum este...participarea noastra poate pricinui durere si mai mare...poate nu mai vor sa auda de motociclete dar sa mai si vada masinaria datorita careia Adrian si-a pierdut viata...parintii lui nici nu stiau ca si-a cumparat motocicleta,chiar si prietena lui a aflat tarziu de acest lucru),revin cu amanunte...

Astazi v-a fi adus acasa de la I.M.L...

 

Adrian nu si-a pierdut viata din cauza motocicletei, ci din cauza imbecilului care conducea Golful.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg reactia parintilor, dar mi se pare un pic cam ciudat. E ca si cum cineva ar muri intr-un accident de masina si rudele nu ar vrea sa vada nici un autoturism la inmormantare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg reactia parintilor, dar mi se pare un pic cam ciudat. E ca si cum cineva ar muri intr-un accident de masina si rudele nu ar vrea sa vada nici un autoturism la inmormantare.

 

 

 

Nimic nu e normal in a-ti muri copilul!

Nu mai presupuneti, daca familia nu e pregatita, nu avem ce cauta acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...