Sari la conținut

Accident mortal


@jinx
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din ce in ce mai multi incepatori ...fara educatie in circulatie ,si la fel si din partea soferilor.

Iar o sa vina weekend,iar o sa se lase cu RIP ,desi sper sa ma insel .

Cred ca ar trebuii sa punem afise la fiecare semafor ,pe stalpi,cu VITEZA UCIDE ,SI CHESTII DE GENUL.

Poate o sa plecam mai linistiti de acolo ,mai cumpatati .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce in ce mai multi incepatori ...fara educatie in circulatie ,si la fel si din partea soferilor.

Iar o sa vina weekend,iar o sa se lase cu RIP ,desi sper sa ma insel .

Cred ca ar trebuii sa punem afise la fiecare semafor ,pe stalpi,cu VITEZA UCIDE ,SI CHESTII DE GENUL.

Poate o sa plecam mai linistiti de acolo ,mai cumpatati .

Are vreo legatura ce spui tu cu acest caz ? Uite, eu fac pariu ca nu moare nimeni week-endu' asta. Tii pariul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fac nici un pariu...dar e trist !

Nu am postat ca sa fac caterinca in topic,insa poate o sa fim mai atenti .

@TARKA 2 : are legatura ,ar trebuii sa facem ceva pentru noi .

Editat de MAILM4N
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce in ce mai multi incepatori ...fara educatie in circulatie ,si la fel si din partea soferilor.

Iar o sa vina weekend,iar o sa se lase cu RIP ,desi sper sa ma insel .

Cred ca ar trebuii sa punem afise la fiecare semafor ,pe stalpi,cu VITEZA UCIDE ,SI CHESTII DE GENUL.

Poate o sa plecam mai linistiti de acolo ,mai cumpatati .

Stai jos ! N-ai inteles nimic. Nota DOI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

regula de baza in sofat..indiferent ce se intampla, cand vrei sa eviti ceva in ultima clipa nu intri pe contrasens.....socant impact intr-adevar....RIP

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu ingrozitor....Pana acum erau diverse motive,,,Viteza Mare,Inconstient,Depasiri Neregulamentare,Cocalari fara permis...Si asa mai departe.

 

Acuma ce draq mai au de spus,,FGm cu politia polii, baaaa mergi perfect regulamentar , pe sensu tau , si intra un retardat cu duba in tine !!!!!! in loc sa intre in ala din fata, sa sparga o bara,,a ales sa intre intr-un om,sa -l omoare!!!! Retardatii draq. FRATE in ce tara traim.

 

Scuze pentru limbaj da nu mai pot,cand vad in ce cacao de tara traim.

 

Sa-i fie tarana usoara saracului om. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Haywood Yablomme

Cred ca bietul sofer care are acum constiinta incarcata ca a luat viata unui om ar trebui impuscat ca sa nu se mai chinuie. Sunt pline soselele de retardati ca el pentru ca prostia nu doare,va scapa si el cu suspendare ca toti ceilalti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. motociclistului, un om total nevinovat...

 

Ma tin de 4 ani sa-mi iau motocicleta, chiar la un moment dat eram pe punctul de-a face pasul. Nu banii ma impiedica ci tot ceea ce citesc aici si faptul ca apoi viata mea devine o loterie indiferent ce-as face si cum as actiona eu.

Momentan raman un conservar care e atent la voi si va admira curajul pe care il aveti sa fiti in continuare pe 2 roti.

Editat de gabitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un idiot de sofer care probabil visa cu ochii deschisi ,si a mai ales si cea mai proasta varianta de evitare.Un tir i-as fi dorit in locul motorului.

Mesaj completat

Condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre 2 si 7 ani cu suspendare...cam atat valoareaza viata unui om in Romania .

:blink:,de medicii de la noi,ce sa mai ziceam ...spaga spaga spaga ...cunosc un caz f de aproape...cand pana nu s-a dat banu`....doctorul a fost ocupat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-ar mira sa aflam, ca de fapt motociclistul a facut infarct inainte de accident.Aud la stiri"daca va fi gasit vinovat",macar sa sa nu mai foloseasca termenul asta,cand se vede clar cine este vinovat.Chiar daca nu s-a pronuntat instanta.Sigur ceva nu este in regula cu noi toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecem pe off-road Âşi mai scăpăm de spulberări de genu'...eu aÂşa am cam făcut, deÂşi recunosc mai intru la asfalt de nevoie. Problema este că nu la toți le place noroiu', Âşi mai este nevoie să mergi undeva Âşi pe 2 roate... sec. Înghit în sec !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecem pe off-road Âşi mai scăpăm de spulberări de genu'...eu aÂşa am cam făcut, deÂşi recunosc mai intru la asfalt de nevoie. Problema este că nu la toți le place noroiu', Âşi mai este nevoie să mergi undeva Âşi pe 2 roate... sec. Înghit în sec !

 

Cred ca ai dreptate. O sa ne ducem motoarele pe remorci pana unde dorim sa ajungem.

Dumnezeu sa il ierte. :blink: :huh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta ma ucide: "daca va fi gasit vinovat, soferul risca..." Cum naiba poate sa nu fie gasit vinovat, cand au aparut si imaginile cu accidentul?????

Daca si asta scapa de puscarie.... suntem mult sub ultima tara bananiera....

Editat de mantheone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...