Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

Eu mă gândeam că o să trebuiască să dau roata mai în față pe ax, pentru că va fi foaia mai mare.

pai foaia va fi mai mare,dar lantul se "scurteaza".da,merge mai pe fata dar lantul va fi mai intins,deci nu vei mai putea intinde tot ca si cu combinatia stock de 15-42

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da chiar ca .. george vezi ca venim peste tine .. poate mai faci rost de potiune magica :)))

haideti voi numa,elixirul tineretii exista din belsug aici :friends:

yuhuuu....azi 6 grade :banana: tot mai caldut,zapada dispareeeee :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie-mi spui ca am mobra la vopsit.

si eu... :banana: dar Viespea iese la soare si aer curat saptamana viitoare cel tarziu.a primit lant de distributie nou,ulei nou,o sa toarca exact ca o pisicuta...una turbata :bounce:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene .. eu vreau sa scot topcase-ul de sub masa din bucatarie .. tre sa fac o prindere la hornetzica si o placa givi ceva?aveti idee ? sau cineva care vinde?

vorbste cu irina,vezi daca mai are gand sa vanda "sculele" ei :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eheee si a venit si vremea mea

 

asa mai discutam, abia astept sa o montez. multumiri colegului George si colegului Alex care mi-a vopsit-o.

 

Hai cu primavara!!!

S-ar putea să-ți arunce ulei de pe lanț pe carena de la codiță Âşi nu numai, din cauza apărătoarei de la lanț care e prea scurtă. La mine aÂşa face, la tine poate e mai lungă Âşi nu-mi dau seama. O să vezi tu când o să ieÂşi cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea să-ți arunce ulei de pe lanț pe carena de la codiță Âşi nu numai, din cauza apărătoarei de la lanț care e prea scurtă. La mine aÂşa face, la tine poate e mai lungă Âşi nu-mi dau seama. O să vezi tu când o să ieÂşi cu ea.

 

 

arunca si la mine ca tot asa scurta e.

 

eheee si a venit si vremea mea

 

post-64767-0-66942200-1329982147_thumb.jpg post-64767-0-77469700-1329982154_thumb.jpgpost-64767-0-37062800-1329982159_thumb.jpgpost-64767-0-99025200-1329982163_thumb.jpg

 

asa mai discutam, abia astept sa o montez. multumiri colegului George si colegului Alex care mi-a vopsit-o.

 

Hai cu primavara!!!

 

problema e ca trebuia sa-i dai gaurile de prindere dinainte sa o vopsesti. acum risti sa puste putin vopseaua daca nu sunt date cu grija.

Editat de kristy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea să-ți arunce ulei de pe lanț pe carena de la codiță Âşi nu numai, din cauza apărătoarei de la lanț care e prea scurtă. La mine aÂşa face, la tine poate e mai lungă Âşi nu-mi dau seama. O să vezi tu când o să ieÂşi cu ea.

chiar si cu prelungire de 3cm ajunge de pe lant una alta pe costum/codita/ce-o mai fi...rezolvarea,un spray bun de lant si un lant curat tot timpul :rolleyes:

 

@Straic:sa o porti sanatos.frumoasa foc culoarea :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am pus şi eu prelungire, nu ştiu de cât e. Găsesc ulei doar pe partea interioară a numărului, dar e foarte puţin. Deobicei ung lanţul doar pe interior, turez până la 50-60km/h şi apoi şterg cu o cârpă ce e pe exteriorul lanţului.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial Straic-ule

 

Abia astept s-o vad montata.

 

Hai cu primavara !

 

 

 

eheee si a venit si vremea mea

 

post-64767-0-66942200-1329982147_thumb.jpg post-64767-0-77469700-1329982154_thumb.jpgpost-64767-0-37062800-1329982159_thumb.jpgpost-64767-0-99025200-1329982163_thumb.jpg

 

asa mai discutam, abia astept sa o montez. multumiri colegului George si colegului Alex care mi-a vopsit-o.

 

Hai cu primavara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...