Sari la conținut

Accident Azi ?


popescud
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asta a fost aseara in jur de 9:30pm?

Nu pot sa cred. Am trecut pe acolo. Am depasit coloana si in dreptul accidentului am vazut un TIR oarecum pe contrasesns si un trabant cam terfelit. Cei care deja erau acolo nu m-au lasat sa opresc. E vb despre acelasi accident? Ce mizerabil...

 

Odihneste-te in pace, Razvane!

 

nu e. accidentul de care spui tu era undeva intre Izvoarele si Homoraciu (2 localitati spre Valenii de munte)

 

si la ora aia am fost pana la cheia sa vad ce mai era... nimik nu mai amintea de accidentul cu Razvan.

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFFFF. Fir-ar sa fie de treaba... Acum m-am intors de pe drumuri, prin aceleasi meleaguri...

 

Odihneasca-se in pace si sincere condoleante familiei si prietenilor :what:

 

:crack: :crack: :what: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa aflam cateva detalii suplimentare de la Daci cand se intorc de la Brasov.

 

ce a spus bubu e tot!! am ajuns la putzin timp dupa producerea accidentului, dar nu se mai putea face nimic, din pacate!!!

 

pentru cel care mai vroia sa vada ceva cand a trecut prin zona, mai bine ca nu a vazut, pentru ca imaginea era shocanta!!!

 

RIP!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie iertat!

 

Nu l-am cunoscut , dar avand in vedere ca stam in acelasi cartier mai mult ca sigur l-am vazut si de fiecare data intorceam capul sa-l urmaresc.

 

Mare pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Razvan era cel mai bun prieten al meu si eram ca fratii! Dumnezeu sa-l odihneasca! Cel mai bun suflet pe care l-am cunoscut vreodata!

Razvane n-o sa te uitam niciodata! O sa fii mereu in inimile noastre.

Multumesc ! era finul meu si m-a anuntat politia de accident acum o ora jumate ! Era un baiat tare bun ! Dumnezeu sa te ierte Razvane ! Odineasca-se in pace !

Condoleante. Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea din clubul Dac Motors a ajuns acolo la foarte scurt timp.Imaginea a fost socanta si ma facut sa ma ghindesc mult timp la ce se poate intimpla.Nefericit moment pentru toata comunitatea moto din romania.Viata ne rezerva suprize neplacuta dar dupa asa ceva ramii socat.

Condoleante familiei si prietenilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit in weekend topicul asta dar n-am facut legatura cu Razvan cel pe care il cunosteam eu. Azi mi-a spus o colega si am inlemnit. N-am cuvinte! Pana acum n-am scris pe topicurile cu accidente. De fiecare data citeam si speram macar sa nu fie unul pe care il cunosc. Super baiat, linistit si de gasca! Cred ca D-zeu ii ia alaturi de el pe cei mai buni!

 

RIP Razvan!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...