Sari la conținut

Calea catre Dumnezeu


Speedy.K
 Share

Postări Recomandate

Ba, degeaba va vaicariti ca e mult mai misto la musulmanii astia ca la noi. Pai hai sa ne uitam numai la rai. Vrea vcineva in raiul crestin? Ce dracu sa faci acolo? sa plutesti pe un nor? Pe cind la musulmani... ehehe... 72 de virgine! MESERIE! Nici astia nu-s perfecti ca bautura nu e, porc nu-i, iarba nu-i, da macara ai femei. La crestini nici o laba n-ai voie, ptiu... Daca esti barbat ar trebui sa faci coda la musulmani.

Acu ce nu inteleg eu ce ii iese unei femei heterosexuale in afacerea asta. Ea ce obtine? 72 de virgini :D?

:huh:

probabil o rola/toba cu cativa km de ... falus... la metru liniar

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beatrice, nici măcar aia 72 de virgini nu se mai sacrifică pentru fani.

 

Fani, te-ai convertit? Te-au convins musulmanii că-s mai tari ca românaÂşii noÂştri Âşi meriți să te îndopi de TNT pentru sacrificiu? Bănuiesc că aÂşa-i botezul la ei.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot schimba avatarul desi de ce as face-o? crucea n-are nici o legatura cu credinta. doar cu cea crestina, bineinteles.

ce ar fi daca ungurii de pe forum ar avea la avatar semnul de interzis peste harta romanei sau daca ar avea la avatar harta Ungariei incluzand Ardealul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i personaly would not give a flying fuck. atata timp cat nu ar incerca sa o faca lege ;)

poti sa zi/sustii ce vrei - numa sa nu incerci sa mi-o bagi pe gat. ca e religie sau Ungaria mare - same crap. Zi-o cat vrei, io o zic pe-a mea. Da' nu'ncerca sa mi-o bagi pe gat, sa o faci lege. Ca atunci ne certam :D

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce copii omoara musulmanii?

daca tii neaparat pot schimba avatarul desi de ce as face-o? crucea n-are nici o legatura cu credinta. doar cu cea crestina, bineinteles.

 

 

Sa ne intelegem! Domnisoara e in ceata rau de tot:daca ajunge sa confunde "credinta" cu "religia", e grav.

Eu as vrea, totusi, sa ma lumineze: ce legatura are ea cu islamul si ce are impotriva crestinismului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti bun, stii sa gugalesti ;)

sa va dea dumnezeu la toti dupa cat meritati!

Si sa va iasa bube-n gat si sa va iritati dupa ureche si sa dea bunul Allah sa vi se umfle limba... ba nu, tastaturile ca sa nu mai scrieti pe topicul asta, paganilor!!!!!11111

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

one of the definitions of a true beliver :huh:

avem un credincios ce crede intr-o ateista cu ID-ul de Satana.

:D

 

Suna ciudat, nu?! necredinciosule...

Pt. mine suna super; imagineaza-ti:sa mi se inchine cineva! ;)

 

@irip: "then i saw her face, yeah i'm a believer!"(The Monkeys)

Vladase e doar invidios!!

Inshallah!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge in hopuri, nu-s ce Dracu are! De azi dimineata si de ieri numa posturi dublate sterg...

Scrii ditamai polologhia si cand dai "add reply" iti da connection reset, iti vine sa mori - noroc ca exista butonul Back in browser.

 

Nu-s ce host si pe ce cai nebanuite merge netu pana la motoretism.ro, dar ceva e putred. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* eu astept cu interes sa vad primele 10 romance musulmane care se vor exploda in 10 benzinarii OMV/Petrom. asta da sacrificiu suprem! am sa le duc flori si le voi venera post-mortem.

 

btw., cred ca se pregateste ceva, ca d-aia merge si forumul asta asa "impiedicat". stay tunned! ...the bombs are comin'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inr-una din drumetiile mele prin UAE, era sa fiu luat la omor de un arabete ca cica ma uitam la femeia lui, care era o ninja si avea aproximativ 80 de kg, eu fiind in supermarket si uitandu-ma dupa nu stiu ce produs. Altadata un indian s-a luat de mine ca beam pepsi pe bordura dupa ce imi incheiasem tura de alergat ca cica era Ramadan. Un pic cam dezaxati oamenii astia, pentru bine a fost un pic scary toata povestea cu UAE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracusorul de pe umarul meu, s-a pishat pe el de ras cand a citit discutiile de pe topicul asta...Ingerasul de pe celalalt umar, s-a sinucis de ciuda ca renunt la necredinta, indreptandu-ma catre un dumnezeu tigan ;)

Editat de Pupila Dilatata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indiferent de ce faceti (sau nu faceti) voi eu tot la ce vreau io ma gandesc. ;)

si nu'l implica pe Allah sau Iisus, dar o implica pe Satana.

And there's nothing you can do about it :D

Deci ca sa vad ca am inteles eu bine, OMG se transforma in OMA? Frate zi la ce te-ai gandit ca m-ai facut curios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plictiseala maxima, zice unu(?) ceva, de preferat o tampenie, si se comenteza o saptamana dupa. in fine, cu un pic de noroc, in vreo luna se face vreme de motor :D

ce luna frate ca ieri si alaltaieri am facut vreo 200 km pe mobra soare fiind si asfalt curat si uscat. de'acum poa sa mai ninga o luna ca mi-am luat doza ;)

btw mai sunt multe topicuri tampite de deschis?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Calea catre Dumnezeu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...